Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Nově jsme rozšířili trasu o Nový Jičín, Kopřivnici, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm a přilehlé okolí.  

Nosič střešní THULE UpRide 599 sada 2ks

 
Nosič střešní THULE UpRide 599 sada 2ks
 
 
Prodloužená záruka
-20%
 
 
Splátková kalkulačka již od 13 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
střešní nosič Thule - sada
Objednací kód88902299
Part No.

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena 6 610 Kč
ověřit dostupnost
­ 10 060,- Kč 
Cena nyní: 7 998,- Kč 

6 610 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Nosič střešní THULE UpRide 599 sada 2ks

Thule UpRide je navržen tak, aby umožňoval bezpečné upevnění jízdního kola pouze za přední kolo a zajištění zadního kola ve žlábku pomocí upínacího řemínku. Protože se žádné části nosiče nedotýkají rámu kola, je Thule UpRide ideální volbou pro kola s karbonovým rámem nebo jinými citlivými rámy, pro horská kola atd. Univerzální konstrukce také vyhovuje prakticky všem typům a rozměrům kol, bez ohledu na design rámu, systém brzd, odpružení nebo velikost kol. Thule UpRide umožňuje upevnění kol o rozměru 20” až 29”, s rozvorem do 1240 mm, průměrem plášťů do 3” (případně až do 5” při doplnění o samostatný adaptér) a hmotností do 20 kg.

Thule UpRide zahrnuje 20x20 mm T-drážkovou fixaci. V případě, že si zákazník přeje upevnit Thule UpRide na hranaté nebo jiné nosné tyče, které nemají T-drážky, bude potřebovat Thule Bike Rack Around-the-Bar Adapter 8898. V případě, že zákazník vlastní nosné tyče s T-drážkou 30x24mm (originální nosné tyče od výrobce vozidel př. BMW a Renault), pak bude potřebovat Thule T-track adapter 8891, aby Thule Up Ride na nosné tyče upevnil.

Cyklistika je na vzestupu což znamená, že mnoho lidí řeší i otázku, jak svá kola přepravit na požadované místo svým vozem. Právě v tomto segmentu se poměrně často objevují produkty značky Thule. Mezi ten nejnovější patří jedinečný nosič kol Thule UpRide 599. Jedná se o řešení, které je určené pro převoz jízdních kol na střeše vozu. Samozřejmostí je zde celková univerzálnost,

Což znamená, že daný nosič kol není problém instalovat na jakýkoliv automobil. Samotná instalace je možná jak na ALU profil, tak je možné instalovat ho i na další typy profilů, a to pomocí dostupných adaptérů, které je možné zakoupit jako formu příslušenství. Je jedno, jaký automobil jako cyklisté máte, jelikož v tomto směru univerzálnost tohoto nosiče oceníte naplno.


Ideální pro jakékoliv jízdní kolo

Samozřejmostí je, že nosič kol Thule UpRide 599 nadchne svou univerzálností i s ohledem na to, jaké kolo potřebujete přepravit. Jedná se o nosič pro jedno jediné kolo, přičemž pochopitelně není problém dokoupit další kus, pokud plánujete přepravu více kol. Určitě zaujme to, že je konstruovaný tak, aby bylo kolo upevněno pomocí předního kola. Příliš nerozhoduje jeho velikost rámu, jelikož vše je plně přizpůsobitelné různým velikostem. To znamená, že lze bez problémů pevně uchytit jak kolo s rámem pouhých dvaceti palců, tak i největší modely, které mají rám o velikosti 29 palců. Samozřejmostí je i možnost přepravy těžších kol, jelikož nosnost nosiče je velmi dobrých 20 kilogramů, což je hodnota, která bude plně vyhovovat každému cyklistovi.

Dále nezapomínejme na to, že není problémem na nosiči přepravovat i kola s různým průměrem plášťů. Thule UpRide 599 zvládne bez problémů a pohodlně i bezpečně přepravit kola s třípalcovým pláštěm, stejně jako si poradí i s těmi o velikosti pěti palců – zde však s využitím dostupného a praktického adaptéru.


Bezpečnost převozu je samozřejmostí

Konstrukce tohoto nosiče kol zabezpečí, že vaše kolo bude po celou dobu přepravy v maximálním bezpečí. A to jak díky jedinečnému systému uchycení přední části, tak i díky tomu, že zadní kolo je umístěno ve žlábku a zajištěno upínacím řemínkem. Obojí zajistí, že přepravovaná kola budou vždy držet na svém místě, i při agresivnější jízdě. A to i díky použití kvalitního materiálu, což je u značky Thule často jedna z hlavních jistot.

Bezpečnost však zajišťuje i unikátní koinstrukce, díky které se žádná část nosiče nedotýká rámu vašeho kola. To znamená, že se nemusíte bát ani drobného poškrábání, ani se nemusíte obávat poškození. Dobrá volba pro drahá, třeba karbonová kola, u kterých chtějí jejich majitelé skutečnou jistotu eliminace možného poškození.


Jednoduchá instalace nosiče, ale i kola

Samotný nosič kol lze na střechu vašeho automobilu umístit velmi jednoduše. Díky jeho hmotnosti o výši pouhých 5 kilogramů je s ním jakákoliv manipulace velmi snadná a bezproblémová. Totéž platí i ve chvíli, kdy začnete nakládat kola. I zde stačí jeho umístění na příslušné místo a rychlé uchycení do nosiče. Během pár desítek vteřin je tak připraveno k plnohodnotné přepravě na požadované místo.


Ochrana i proti zlodějům

Je jasné, že hlavně u delších cest bude nutné zastavit a vzdálit se od vozu. I toto má nosič kol Thule UpRide 599 vyřešeno, a to s jistotou, že se nemusíte obávat krádeže jak vašeho kola, tak pochopitelně i vašeho držáku. První jistotou je možnost uzamčení samotného nosiče kol přímo ke střešnímu nosiči. Není tak problém nechat ho na voze a nebát se toho, že by mohlo dojít k jeho odcizení. Stejně tak se není důvod obávat ani toho, že by byla odcizena kola. I zde je k dispozici systém, který umožní uzamčení jízdního kola právě k samotnému nosiči.


 

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Velikonocni nadilka
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše