NOCTUA NA-FC1 Fan controller

 
 
 
 
flexibilní regulátor otáček pro 4-pin PWM větráčky
Objednací kód9308179
Part No.

NA-FC1

Záruka spotřebitel/ostatní 6 let / 6 let
Základní cena 313 Kč
ověřit dostupnost
Cena nyní: 379,- Kč 

313 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

NOCTUA NA-FC1 Fan controller

NA-FC1 je kompaktní, vysoce flexibilní regulátor otáček pro 4-pin PWM větráčky, který může pracovat jako samostatný manuální regulátor otáček, nebo naopak může pracovat v tandemu s automatickým regulátorem otáček na základní desce. Na regulátoru se nachází otočný knoflík pro regulaci otáček, tlačítko pro zapnutí/vypnutí režimu "no stop" (bez zastavení) a 2 LED

Diody.

Oranžová LED dioda sytostí svícení poskytuje vizuální zpětnou vazbu o nastavení rychlosti otáček, zelená LED říká, zda je zapnut režim "no stop". Součástí balení je kabel pro připojení regulátoru k základní desce či zdroji napětí, kabel pro připojení regulátoru k základní desce i zdroji napětí výstupní kabel typu Y pro připojení 3 větráčků současně.


Manuální ovládání

Pokud regulátor NA-FC1 neobdrží na vstupu žádný PWM signál, bude se chovat jako běžný manuální regulátor otáček. NA-FC1 bude vytvářet PWM signál v rozmezí 0% až 100% v závislost na nastavení otočného knoflíku. Čím jasněji bude svítit oranžová LED, tím vyšší budou otáčky větráčku.

* Poznámka: Chcete-li použít regulátor v režimu manuálního ovládání, je nutné aby na vstupu nebyl PWM signál. Pokud vaše základní deska vysílá PWM signál je nutné v BIOS deaktivovat automatické řízení otáček větráčku.


Nastavení automatického řízení ventilátoru na základní desce

V tomto režimu regulátor otáček spolupracuje s automatickým řízením otáček na základní desce a umožňuje snížit originální signál o požadovanou hodnotu a dosáhnout tím nižších otáček a menšího hluku. Pokud do NA-FC1 přichází PWM signál, regulátor zredukuje výstupní signál o hodnotu zadanou otočným knoflíkem v rozmezí 100% až 0%. Například je-li na regulátoru nastaveno 50% a vstupní signál je 100%, výstupní signál se zmenší o 50%, tedy na výsledných 50%. Je-li na vstupu 80% a na regulátoru nastaveno 50%, výsledný signál bude polovina vstupního, tedy 40%.


"no stop" režim

Ať už používáte regulátor jako manuální regulátor či v tandemu s PWM signálem ze základní desky, může se stát, že otáčky klesnou do velmi nízkých hodnot nebo dokonce dojde k zastavení větráčku. Pokud tomu chcete zabránit zapněte režim "no stop", který zabrání tomu, aby otáčky větráčku klesly pod minimální rychlost 300rpm.


Specifikace

 • Konektor: 4-pin
 • Rozsah napětí: 5-12 V
 • Barva: černá
 • Rozměry: 21x25x48 mm
 • Hmotnost: 15g
 • Kompatibilita větráčků: všechny Noctua větráčky 12V PWM a 5V PWM, mnoho dalších PWM větráčků

Obsah balení

 • NA-FC1 regulátor otáček
 • NA-SC1 dělící kabel typu Y pro připojení 3 větráčků
 • NA-EC1 vstupní kabel
 • NA-AC4 vstupní kabel s adaptérem pro připojení ke zdroji napětí

 

Fotogalerie NOCTUA NA-FC1 Fan controller

Stránky výrobce:

www.noctua.at/


Stránky o produktu:

http://noctua.at/en/products/accessories/na-fc1


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
HP cashback
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše