Ninebot GoKart Kit

Objednací kód: 9231570 Part No.: GoKart Kit Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Ninebot GoKart Kit
 
 
Dny TSBOHEMIA
 
 
 
 
 
 
 
Rozšiřující kit pro motokáru, který využívá jako hnací jednotku Ninebot S, nastavitelná velikost (vhodný pro děti a dospělé).
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 18 990,- Kč 

15 694 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

13 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

13 990 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Ninebot GoKart kit

Ninebot Gokart je vůbec první motokára svého druhu, která se vyrábí. Kromě pedálové brzdy je vybavena mechanickou ruční brzdou, která umožňuje fantastické driftování. Vychutnejte si jízdu s dechberoucím zrychlením z 0 na 20 km/h během 2 sekund. Nastavitelný rám a volant umožňují řídit Gokart dětem i dospělým s výškou postavy v rozmezí 130 - 190 cm a maximální váhou 100 kg.

Použijte aplikaci Segway-Ninebot a propojte telefon s Gokartem, abyste změřili svůj výkon, nastavili různé jízdní režimy a využili mnoho dalších funkcí.Na rozdíl od většiny motokár je Ninebot Gokart vybaven schopností jízdy na zpátečku. Režim zpátečky se jednoduše aktivuje dvojitým klepnutím na brzdový pedál. S maximální rychlostí 24 km/h a běžným dojezdem 15 km zakusíte nezapomenutelné zážitky. Ninebot Gokart byl navržen jak pro děti, tak pro dospělé a díky 3 jízdním režimům umožňuje omezit rychlost a reakce například pro začínající jezdce.

Gokarting je zábavná aktivita pro lidi téměř všech věkových kategorií. Nastavte si měřené časové okruhy a překonávejte rekordy! S Gokartem si zazávodíte společně s celou rodinou.

Ninebot Gokart kit není samostatně funkční produkt, ale rozšiřující příslušenství k produktům Ninebot by Segway miniPRO, miniLITE a Ninebot S.


Více informací

Jednoho dne spatřil vynálezce Segwaye Dean Kamen mladého muže, který se na vozíku snaží vyjet na chodník. Uvědomil si, že problém není v neefektivním řešení vozíku, ale v tom, že je svět stavěn pro ty, kteří mohou ovládat balanci. Následně se svým týmem stvořili Independence IBOT™ Mobility System, zařízení, které umí kontrolovat stabilitu a umožňuje uživatelům vyjíždět schody a čelit nečekaným překážkám v terénu. Poté objevil velký potenciál v tomto typu transportéru i pro lidi s plnou mobilitou. Naše inspirace pro jméno Segway prochází ze slova “seque”, které je definováno jako plynulý přechod z jednoho stavu do druhého. Segway transformuje člověka do motorizovaného chodce se schopností jít dál, rychleji a více odnést.

Stránky výrobce:http://cz-cs.segway.com/

Stránky o produktu:http://cz-cs.segway.com/the-story-of-segway

Parametry

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [cm]: 
600
Šířka [cm]: 
822
Hloubka [cm]: 
1383
Hmotnost [kg]: 
28
Max. nosnost [kg]: 
100

Průvodce výběrem

Velikost kola [palce]: 
5
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?