Nikon NIKKOR 28MM F1.8 AF-S FX - ROZBALENO
Objednací kód: 8338234 Part No.: JAA135DA Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena: 15 694 Kč
 
 
 
 
 

Nikon NIKKOR 28MM F1.8 AF-S FX - ROZBALENO

 
 
 
 
Popis produktu: Nikon AF-S FX Nikkor 28mm f/1.8G; (Datum uvedení na trh 31.5.2012); Charakteristika: Objektiv AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G je rychlý a kompaktní a představuje vynikající volbu pro fotografy, kteří chtějí snímat širokoúhlé fotografie a získa...
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 18 990,- Kč 

15 694 Kč bez DPH

Splátky již od 949 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

349 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Nikon AF-S FX Nikkor 28mm f/1.8G

(Datum uvedení na trh 31.5.2012)


Charakteristika:

 • Objektiv AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G je rychlý a kompaktní a představuje vynikající volbu pro fotografy, kteří chtějí snímat širokoúhlé fotografie a získat nejlepší výkon při použití digitální jednooké zrcadlovky s vysokým rozlišením.
 • Ohnisková vzdálenost 28 mm se ideálně hodí ke snímání v uzavřených prostorách, zachycení úžasných výhledů nebo fotografování městského prostředí a scén na ulici. Vysoká světelnost s hodnotou f/1,8 umožňuje získat ostřejší snímky ve zhoršených světelných podmínkách a nabízí vynikající rovnováhu mezi ostrostí a bokehem, čímž nádherně zvýrazňuje subjekty.
 • Rychlá clona také poskytuje světlý obraz hledáčku.

Široký rozsah výhod:

 • Objektiv AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G je vybaven úplně novou optickou konstrukcí a podporuje zvyšující se rozlišení moderních digitálních jednookých zrcadlovek s ostrými, nádherně vykreslenými statickými fotografiemi i videosekvencemi.
 • Dva asférické členy efektivně minimalizují odchylky a upravují zkreslení, ke kterému může dojít při širokém obrazovém úhlu.
 • Exkluzivní antireflexní vrstva Nano Crystal Coat společnosti Nikon snižuje výskyt závoje a odlesků.
 • Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) zase zaručuje diskrétní a přesné automatické zaostřování.

Kompaktní a odolný:

Objektiv AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G s bajonetem vybaveným těsněním proti vlivům počasí a hmotností pouhých 330 g představuje odolnou, lehkou a kompaktní volbu, která se snadno vejde do jakékoliv brašny. Objektiv je kompatibilní s digitálními jednookými zrcadlovkami NIKON formátu FX, při použití s digitálními jednookými zrcadlovkami NIKON formátu DX nabízí ohniskovou vzdálenost (ekvivalentní) 42 mm a je plně kompatibilní i s amatérskými digitálními jednookými zrcadlovkami, které nemají vestavěný motor automatického zaostřování.


Hlavní rysy:

 • Širokoúhlý objektiv formátu FX s ohniskovou vzdáleností 28 mm (42 mm při použití na digitálních jednookých zrcadlovkách formátu DX).
 • Vysoká světelnost f/1,8: umožňuje dosažení překrásné reprodukce neostrých míst obrazu, zaručuje získání ostřejších snímků za nízké hladiny osvětlení a nabízí jasnější obraz v hledáčku.
 • Vysoce výkonná optická konstrukce: zaručuje ostré snímky s překrásnou kresbou a plně podporuje výkon digitálních jednookých zrcadlovek s vysokým rozlišením.
 • Dva asférické optické členy minimalizují vady zobrazení a korigují zkreslení obrazu, které se vyskytuje u širokoúhlých objektivů.
 • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat účinně potlačují výskyt reflexů a závoje.
 • Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) umožňuje přesné a tiché automatické zaostřování.
 • K dispozici jsou dva zaostřovací režimy: M/A (automatické zaostřování s prioritou manuálního zaostření) a M (manuální zaostřování).
 • Kompaktní a lehká konstrukce.
 • Kovový upevňovací bajonet s těsněním proti klimatickým vlivům.

Dodávané příslušenství :

Sluneční clona HB-64, měkké pouzdro CL-0915, přední krytka LC-67 mm, zadní krytka LF-1.

Použité technologie : SWM, N, ASP, M/A, RF, G


SWM :

Technologie AF-S. Tato technologie Nikonu je dalším důvodem obliby teleobjektivů Nikkor mezi profesionálními fotografy. AF-S Nikkory jsou vybaveny motorem Nikon Silent Wave, který převádí "vlnění" do rotační energie, pohánějící autofokus. To umožňuje rychlostní, mimořádně přesnou a téměř bezhlučnou práci autofokusu.


N (Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat) :

Antireflexní vrstva "Nano Crystal Coat" je antireflexní vrstva mající svůj původ ve vývoji zařízení NSR (Nikon Step and Repeat) určených na výrobu polovodičů. Tyto antireflexní vrstvy prakticky eliminují reflexy uvnitř objektivu v širokém rozmezí vlnových délek a jsou tak efektivní zejména pro redukci závoje u extrémě širokoúhlých objektivů.


ASP :

Asférické čočky prakticky eliminují problém koma (vada čoček, projevující se tím, že bod se zobrazí jako soustava obrazců) a dalších typů zkreslení - a to dokonce i s nejmenší clonou. Zvláště užitečné jsou při korekci zkreslení u širokoúhlých objektivů. Použití asférických čoček navíc umožňuje konstrukci menších a lehčích objektivů.


Režim M/A (manuální/automatický) :

AF-S Nikkory jsou vybaveny speciálním M/A režimem Nikonu, který umožňuje přepínání z manuálního na automatické ovládání prakticky bez přestávky, a to dokonce i při AF sérii záběrů a bez ohledu na používaný autofokusový režim. Jakmile se během automatického ostření rozhodnete ostřit manuálně, stačí začít normálně manuálně zaostřovat tak, jak jste zvyklí - objektiv se sám automaticky přepne do režimu manuálního ostření.


RF (Rear Focus) zadní zaostřování :

U systému zadního ostření (RF) jsou všechny čočky objektivu rozděleny do specifických seskupení, přičemž při zaostřování se pohybuje pouze zadní seskupení. To umožňuje plynulejší a rychlejší práci autofokusu. AF objektivy DC-Nikkor - jedinečné objektivy pro jedinečné portréty


Režim M/A (manuální/automatický) :

AF-S Nikkory jsou vybaveny speciálním M/A režimem Nikonu, který umožňuje přepínání z manuálního na automatické ovládání prakticky bez přestávky, a to dokonce i při AF sérii záběrů a bez ohledu na používaný autofokusový režim. Jakmile se během automatického ostření rozhodnete ostřit manuálně, stačí začít normálně manuálně zaostřovat tak, jak jste zvyklí - objektiv se sám automaticky přepne do režimu manuálního ostření.


G :

Objektivy nemají na svém těle prstenec pro ovládání clony. Požadovaná clona se nastavuje přímo z těla fotoaparátu, pokud tuto funkci tělo fotoaparátu umožňuje.


 

Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Typ objektivu: 
S pevným ohniskem
Barva: 
černá
Hmotnost [g]: 
330

Obecné vlastnosti

Max. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm) [mm]: 
28
Min. clonové číslo: 
1,8
Min. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm) [mm]: 
28
Min. zaostřovací vzdálenost [cm]: 
25

Ostatní

Max. clonové číslo: 
16
Ohnisková vzdálenost [mm]: 
28
Průměr filtru [mm]: 
67
Distribuce: 
CZ
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP DATA a.s. .
 • WWW: http://web.vspdata.cz/
 • Tel.: +420 381 489 821
 • Adresa: VSP DATA a.s.
 • Ulice: Údolní 2188
 • Město: Tábor
 • PSČ: 390 64
 •  
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  mistrovska nabidka
  Nutrend World
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­