Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

David Šimůnek
dsimunek@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Nero 2019 Standard CZ

 
Nero 2019 Standard CZ
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 2 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Multimediální sada Nero 2019 Standard. Krabicová verze CZ.
 
Objednací kód8802580
Part No.

EMEA-10090000/1291

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Podrobnosti
Nero 2019 Standard - CZ, Box

Box je v ENG jazyce

NEW in Nero Standard 2019
• DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space
• With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to know where you are in your Suite, and where to find what
• Organize and Play your media on OneDrive with Nero MediaHome
• Utilize fully compatible disc profiles to convert your videos to use on DVD-Video, your AVCHD or Blu-ray video discs
• Nero Launcher: Completely revised new User Interface, animated buttons and improved workflow

Nero Standard 2019 - Multimediální liška na vaší straně
Multimediální sada v novém provedení přináší zbrusu nové funkce a mnoho vylepšení.

Co je nového?
Nero Standard 2019 - váš digitální svět je snadný!
S úplně novou obrazovkou Nero Home a Nero KnowHow PLUS najdete cestu rychleji a rychleji. Díky kontextové nápovědě v nové Live Guide najdete automaticky správné FAQ, odpovídající stránku v příručce nebo příslušné video tutoriály. A pokud je digitální chaos na všech vašich interních nebo externích pevných discích, na vašich mobilních zařízeních nebo v cloudu příliš velký, použijte na svém smartphonu velmi snadno použitelnou aplikaci DriveSpan a jednoduše konsolidujte všechny zdroje do jednoho centralizovaného a čistého místa bez duplikátů.

4 programy v jedné sadě

Váš inteligentní multimediální společník
Čtyři optimálně koordinované programy vám umožňují zvládnout každodenní multimediální život.

Importujte, Vytvářejte A Upravujte
Nero Video 2019: Přehrávejte videa, obrázky a hudbu z téměř libovolného zařízení v počítači, přetáhněte je na domovskou obrazovku a vytvořte hotové filmy a prezentace s jedním příběhem videa. Kompletní s hudbou, efekty, vstupem a ukončením, můžete sdílet své filmy bleskem. V režimu Express Editing můžete rychle vytvářet projekty s kreativními efekty, nastavovat přechody, používat luxusní fonty a provádět práci na různých šablonách. Udělejte si filmy vhodné pro širokoúhlou televizi v obývacím pokoji pomocí 1-Click Black Margin Remover. Dokonce i jednotlivé scény z dlouhého videa lze exportovat najednou. Snadno vytvářejte filmy a prezentace světové úrovně, stejně jako disky Video DVD ™ a Blu-ray Disc ™ s nabídkou vašich dovolených vzpomínek a další.

Organizujte, Přehrávejte a Streamujte
Nero MediaHome 2019: Zastavte nekonečné vyhledávání správného souboru - aplikace Media Center Nero MediaHome usnadňuje uspořádání, přehrávání a vkládání hudby, videí, fotografií, filmů a televizních pořadů do vašich projektů. Nyní můžete také přistupovat k souborům OneDrive Online Files (Soubory na požádání) a stáhnout je přímo podle vlastního uvážení. To vám ušetří spoustu úložného prostoru na vašem PC a vaše snímky, videa a hudba budou mít k dispozici pro vaše projekty kdykoli. Založte si svůj osobní archiv filmů a televizních seriálů včetně filmových titulů a filmových obalů a streamujte filmy bezdrátově do televizoru v obývacím pokoji.

Ripujte a Konvertujte
Nero Recode 2019: Ať už jde o video DVD *, audio CD *, video a audio soubory * - Nero Recode převede téměř vše do vhodných video a audio formátů. Je zvláště výhodné vytvářet seznamy úkolů pro vaše plánované konverze. Nové: Převod video souborů speciálně pro použití na video discích (DVD-Video ™, AVCHD, Blu-ray Disc ™). Jednoduchá konverze video disků a zvukových disků CD přímo na mobilní zařízení je také velmi snadná: připojte zařízení, vyberte skladby, přeneste a skončíte. Podporovány jsou i nejnovější mobilní zařízení. S programem Gracenote® můžete také sbírat a přehrávat své skladby v mobilním zařízení podle vzhledu alb.

Vypalujte, Kopírujte a Archivujte
Nero Burning ROM 2019: Třída sama pro sebe. Ať už CD, DVD nebo Blu-ray disky™, svěřte kopírování a vypalování svých cenných dat ověřenému specialistovi – svěřte je sadě Nero Standard 2019. Ještě jednodušší je to s aplikací Nero QuickStart, kterou lze nyní spustit také přetažením na ikonu Nero na ploše. Ty nejdůležitější úlohy tak vyřídíte během několika málo okamžiků. Díky technologii SecurDisc 4.0 s 256bitovým šifrováním, ochranou heslem a optimalizační technologií si navíc můžete být naprosto jisti, že vaše data budou žít dlouhým a spokojeným životem. Obzvlášť snadno a kvalitně také vypálíte zvuková CD, a to včetně obalu alba a automatického vylepšení zvuku.


 

Stránky výrobce:

www.nero.com


Stránky o produktu:

http://www.nero.com/eng/products/nero/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše