Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

David Šimůnek
dsimunek@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Nero 2019 Platinum CZ

 
Nero 2019 Platinum CZ
 
Doprodej
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 3 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Multimediální sada Nero 2019 Platinum. Krabicová verze CZ.
 
Objednací kód8802581
Part No.

EMEA-12290000/1316

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Nero 2019 Platinum - CZ, Box

Box je v ENG jazyce

NEW in Nero Platinum 2019 (all the features from Nero Standard 2019, plus …)
• Get your similar images detected and cleaned up with Duplicate Manager Photo
• 1-Click Video Story: Create professional video movies and slide shows in all formats, quickly and easily
• Create stunning automatic movies and slideshows of your best moments in life with new ‘Nero Live Themes Pro’
• Nero BackItUp: Backup and restore all your photos, videos & music from and to OneDrive & Google Drive


Nero Platinum 2019 - Král multimédií v softwarové džungli

Mohutnější, intuitivnější a obsáhlejší než kdykoli dříve. Zbrusu nový Nero Platinum 2019 nabízí 6 výkonných programů v multimediální sadě pro váš počítač Windows.
Nejmodernější technika
Přehrajte si videa ve 4násobně vyšší Full HD kvalitě
Stejná kvalita videa při poloviční spotřebě paměti
Prohlížejte si snímky a videa v 360stupňovém režimu
Nejrychlejší výsledky díky promyšleným řešením
Žádné hranice pro vaši kreativitu, s nesčetnými efekty a filmovými šablonami

Co je nového?

Nero Platinum 2019 splňuje prakticky všechna vaše přání:

Se sadou Nero Platinum 2019 zvládnete svůj každodenní digitální život, ať už jste doma nebo na cestách! Nyní se zbrusu novými funkcemi!
NOVINKA: Využijte kompletně nové ovládací okno v Nero Start, animovaná tlačítka, NeroKnowHow Plus a 1-Click Video Story.
NOVINKA: Zbrusu nová aplikace Drive Span koncentruje všechna vaše data na počítači, na externích paměťových médiích, pevných discích, mobilních přístrojích a v cloud úložišti na centrálním uspořádaném úložišti zcela bez duplikátů.
NOVINKA: Ztratil jste přehled kvůli všem zdvojeným a podobným fotkám na vašem počítači? Nero DuplicateManager Photo nyní najde a odstraní všechny podobné snímky ve vašem fotoarchivu.
NOVINKA: V sadě Nero Suite nyní zvládnete všechny vaše projekty pomocí kontextově senzitivní nápovědyě"Live Guide". Části příručky, často kladené otázky a výuková videa k aktuálnímu úkolu jsou vždy po ruce.
NOVINKA: Provádějte zálohování na "OneDrive" a "Google Drive". Mimo domov obnovujte svá data online přes vaše cloud úložiště.
NOVINKA: 1-Click Video Story. Vytvářejte jediným kliknutím dokonalá videa na základě designových filmových šablon – jednoduchým uložením vašich filmových záběrů do Dropzone.
NOVINKA: Více než 50 nových vysoce kvalitních Nero LifeThemes PRO: designové filmové šablony, filmové předlohy pro videa na výšku, diskové nabídky a hudba nepodléhající licenci GEMA. Zcela jednoduše tak sdílíte své nejkrásnější chvíle. Nové šablony fungují dokonale s 1-Click Video Story.

6 výkonných programů v jedné sadě :

Spoléhejte na krále
Pomocí šesti vzájemně optimálně sladěných programů zvládnete svůj každodenní multimediální život. Zjistěte, co vše na vás čeká. Tak jdeme na to:
Importujte, vytvářejte a upravujte
Sada Nero Video 2019: Program pro střih videa vám umožňuje plnou kreativitu při nejsnadnějsím ovládání a nejlepší výsledky pro vaše filmové projekty. Pomocí 1-Click Video Story vytvoříte dokonalé filmy a diaprezentace. Nová aplikace Nero LifeThemes PRO umožňuje automatické vytváření autentických nálad. Navíc pak můžete svá videa doplnit hudbou, více než 1000 efekty a automatickým odstraňovačem pruhů na 1 kliknutí. Veškeré vaše fotografie a videa tak upravíte pro dokonalý filmový zážitek. Také videa a fotky pořízené na výšku nyní snadno naimportujete ze svého smartphonu jako vertikální video a následně upravíte a zdokonalíte pomocí nové šablony pro vertikální videa. Kromě toho vytvoříte a vypálíte vysoce kvalitní DVD videodisky a Blu-Ray-Discs™ se spoustou nových nabídkových šablon.

Organizujte, přehrávejte a streamujte
(NOVINKA) Nero DuplicateManager Photo 2019: Nemáte již přehled o fotoarchivech na vašem počítači? Máte vícenásobně zkopírované duplikáty fotek a tolik podobných fotek vytvořených zpracováním snímků nebo zpracováním HDR? Zde vám rychle pomůže zbrusu nový režim „Najít podobné snímky” v Nero DuplicateManager Photo. Spolehlivě a rychle odhalí duplicitní a podobné složky s duplicitními fotkami, uklidí vaši knihovnu, uvolní cenné místo na disku a zároveň udělá pořádek ve vašem mediálním centru Nero MediaHome.
Nero MediaHome 2019: V Nero MediaHome máte nyní také přístup k vašim online souborům uloženým na OneDrive (Files On Demand) a můžete si je přímo stáhnout. Tím si ušetříte spoustu paměťového místa na vašem počítači a přesto máte vaše snímky, videa a hudbu kdykoli k dispozici. A samozřejmě si můžete všechno přehrát obvyklým způsobem, ať už se jedná o DVD videa, hudební CD, hudební soubory, fotky, diaprezentace, videa, filmy nebo televizní seriály. Streamujte své fotky, filmy a televizní seriální včetně filmových titulků bezdrátově na televizi ve vašem obývacím pokoji.

Ukládejte, šifrujte a komprimujte
Nero BackItUp 2019: Zabezpečte své cenné mediální soubory pomocí integrované aplikace Nero BackItUp. Budete tak mít jistotu, že všechna vaše data jsou bezpečně zajištěná. Nero BackItUp vám pomůže zabezpečit všechny vaše vzpomínky na počítači nebo laptopu. Pro aktivaci zabezpečení stačí kliknout na jediné tlačítko – Nero BackItUp se následně postará o pravidelné zálohování všech souborů ve vámi určených intervalech. K dispozici je také kontinuální ochrana, což znamená, že Nero BackItUp chrání nová data nepřetržitě při každé aktualizaci. Úplná novinka: Nyní můžete zálohovat také na vaše preferované cloud služby (Google Drive, OneDrive). Přes cloud pak můžete vaše data také online obnovit.

Ripujte a konvertujte
Nero Recode 2019: Spojte to, co patří dohromady: Importujte veškeré formáty včetně vysoce kvalitního HEVC (H.265) a podle potřeby je převádějte do téměř všech formátů, na které si vzpomenete. Ripujte DVD*, AVCHD* nebo Blu-ray disky™* a soubory jednoduše použijte k tvorbě nových projektů. Úplná novinka: Konvertujte vaše video soubory také speciálně pro použití na video discích (DVD-Video™, AVCHD, Blu-ray Disc™) a přeneste plně kompatibilní soubory přímo do svých video projektů. Díky aplikaci Nero SmartEncoding tím výrazně zkrátíte doby vytvoření vašich video disků. Konverze jedním kliknutím vám umožní přenést obsah zvukového CD přímo do připojeného mobilního zařízení.
*Pouze pro média bez ochrany proti kopírování.

Vypalujte, kopírujte a archivujte
Nero Burning ROM 2019: Vysoká kvalita. Ať už CD, DVD, Blu-ray Disc™: Kopírujte a vypalujte cenné soubory pomocí osvědčeného vypalovacího specialisty v Nero Platinum 2019. V mžiku tak vyřešíte všechny nejdůležitější úkoly. S aplikací SecurDisc 4.0 s ochranou heslem, 256bitovým šifrováním a technologií pro optimalizaci disků máte záruku dlouhé životnosti vašich souborů. Velmi jednoduše a kvalitně provedete dokonce vypalování zvukových CD s automatickou optimalizací zvuku a obalovou stranou CD.

Streamujte a stahujte
Music Recorder: Music Recorder, který je součástí sady Nero Platinum 2019, je vaší vstupenkou do světa hudby. Poslouchejte hity sv


 

Stránky výrobce:

www.nero.com


Stránky o produktu:

http://www.nero.com/eng/products/nero/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše