Morgan Blue - Protector - ochrana oblečení 200ml
Objednací kód: 88900934 Part No.: Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců Základní cena: 98 Kč
 
 
Měřící pixel
Výprodej skladu
-40%
 
 
 

Morgan Blue - Protector - ochrana oblečení 200ml

 
 
 
 
Profesionální ochrana cyklistické obuvi, oblečení a sedla.
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 199,- Kč 
Cena nyní: 119,- Kč 

98 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 


Protector

Profesionální ochrana cyklistické obuvi, oblečení a sedla. Povrch se stane vodotěsný a pomáhá odpuzovat špínu, ale stále umožňuje tkanině zachovat prodyšnost.


Výhody:

  • Vysoce odpuzuje vodu a nečistoty
  • Zachovává prodyšnost tkaniny

Aplikace

Povrch by měl být čistý a suchý. Použijte sprej jen v dobře větrané místnosti. Před použitím protřepejte. Po aplikaci nechte přípravek důkladně zaschnout. Oblečení a obuv po použití spreje odpuzují vodu a nečistoty. Bláto a prach lze snadno odstranit. Ošetření opakujte pravidelně.


Upozornění

Extrémně hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny / bezpečnostní listy. Neobsahuje CFC. Nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C. Nepropichujte nebo nespalujte obal ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.
 

Poznámka výrobce:


Morgan Blue

Morgan Blue je belgický světoznámý výrobce maziv, lubrikantů, čistících prostředků a tělové kosmetiky, vyvinuté přímo pro potřeby profesionálních cyklistů. Produktů Morgan Blue využívá celá řada profesionálních stájí.Rok od roku forma Morgan Blue sponzoruje více a více profesionálních cyklistických týmů. Dnes to je více než 60% řetězů ve světovém turné pelotonu, které fungují na produktech společnosti Morgan Blue.Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Objem [ml]: 
200

Kategorie

Kategorie: 
Příslušenství pro jízdní kola

Použití

Čištění: 
ano
Ochrana: 
ano

Určení

Oblečení: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše