Vánoce bez rizika Rozšířená víkendová otvírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v neděli, služba výměna vánočního dárku a mnoho dalšího. Více informací. 
 
Morgan Blue - Polish spray - leštidlo 400ml
Objednací kód: 88900929 Part No.: Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců Základní cena: 131 Kč
 
 
Měřící pixel
-50%
 
 
 

Morgan Blue - Polish spray - leštidlo 400ml

 
 
 
 
Profesionální leštidlo na jízdní kola, které odstraňuje mastné skrvrny a vytváří lesk.
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 319,- Kč 
Cena nyní: 159,- Kč 

131 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Ekvivalent produktu

189 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 


Polish - Leštidlo

Profesionální leštidlo na jízdní kola. Odstraňuje skvrny od mastnoty, nebo jiných látek a vytváří lesklý povrch rámu a komponentů. Ošetřený povrch je chráněn filmem, který odpuzuje nečistoty a vodu.


Výhody:

  • Neobsahuje pevné čistící částice, nepoškrábe lak
  • Dodává laku a kovu lesk
  • Má antistatické vlastnosti a chrání před prachem, špínou a blátem
  • Chrání před korozí a oxidací

Aplikace

Po očištění špíny, prostředky Morgan Blue - čištění, použijte prostředek Polish - vždy dobře protřepejte. Povrch musí být čistý a suchý. Používejte jen venku, nebo v dobře větrané místnosti. Svým unikátním složením 3v1 odstraňuje skvrny, dodává lesk a pomáhá odpuzovat vodu a prach. Po aplikaci na rám je odstraňování nečistot mnohem jednodušší. Také odstraňuje stopy od maziv a jiných prostředků použitých na kole.


Upozornění

Extrémně hořlavý. Dráždí oči a kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně - zákaz kouření při práci s přípravkem. Nevdechujte aerosoly. Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Obsahuje D - Limonene. Může vyvolat alergickou reakci. Neobsahuje CFC. Nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50 ° C. Nepropichujte nebo nespalujte obal ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Obsahuje alifatické uhlovodíky > 30%.
 

Poznámka výrobce:


Morgan Blue

Morgan Blue je belgický světoznámý výrobce maziv, lubrikantů, čistících prostředků a tělové kosmetiky, vyvinuté přímo pro potřeby profesionálních cyklistů. Produktů Morgan Blue využívá celá řada profesionálních stájí.Rok od roku forma Morgan Blue sponzoruje více a více profesionálních cyklistických týmů. Dnes to je více než 60% řetězů ve světovém turné pelotonu, které fungují na produktech společnosti Morgan Blue.Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Objem [ml]: 
400

Kategorie

Kategorie: 
Komponenty pro jízdní kola

Použití

Čištění: 
ano
Ochrana: 
ano

Určení

Ostatní komponenty: 
ano
Rám: 
ano
Kola: 
ano
Vidlice: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Narozeniny
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše