Vánoce bez rizika Víkendová otevírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v soboty a neděle, osobní odběr na pobočce ZDARMA a mnoho dalšího. Více informací. 

Morgan Blue - Bio bike oil - friction technology 125ml

 
Morgan Blue - Bio bike oil - friction technology 125ml
 
 
Black Friday
-56%
 
 
 
 
 
 
 
BIO univerzální mazivo na bázi rozstliného oleje, které je použitelné na řetěz.
Objednací kód88900925
Part No.

Cena PL 214 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena 98 Kč
ověřit dostupnost
­ 269,- Kč 
Cena nyní: 119,- Kč 

98 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

379 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

159 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 


Bike Oil BIO

Univerzální mazivo na bázi rostlinného oleje, pro všechny pohyblivé části kola.


Výhody

  • Obsahuje FM modifikátor pro zvýšení kluzné vlastnosti
  • Snižuje opotřebení a prodlužuje životnost mazaných dílů
  • Ekologicky nezávadný

Aplikace

Použijte Bike Oil Bio na mazání řetězu, hnacího ústrojí a jiných pohyblivých částí – řetěz, převodník, kazeta. Bike Oil Bio je vhodné aplikovat po vyčištění řetězu a hnacího ústrojí přípravkem Chain Cleaner. Po aplikaci setřete řetěz suchou utěrkou. Je vhodný také jako univerzální mazivo pro všeobecné použití.
 

Poznámka výrobce:


Morgan Blue

Morgan Blue je belgický světoznámý výrobce maziv, lubrikantů, čistících prostředků a tělové kosmetiky, vyvinuté přímo pro potřeby profesionálních cyklistů. Produktů Morgan Blue využívá celá řada profesionálních stájí.Rok od roku forma Morgan Blue sponzoruje více a více profesionálních cyklistických týmů. Dnes to je více než 60% řetězů ve světovém turné pelotonu, které fungují na produktech společnosti Morgan Blue.Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Objem [ml]: 
125

Použití

Mazivo: 
ano

Určení

Řetěz: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<!--UJM-000-0F0-000-000-I--> <style> img.center { display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;} </style> <p><img class="center" src="//i2.tsbohemia.cz/img-promo/2018/05/!--UJM-05-18--/logo3.png" /></p> <br><h4>Bike Oil BIO</h4> <p><strong>Univerzální mazivo na bázi rostlinného oleje, pro všechny pohyblivé části kola.</strong></p> <br><h4>Výhody</h4> <ul> <li>Obsahuje FM modifikátor pro zvýšení kluzné vlastnosti</li> <li>Snižuje opotřebení a prodlužuje životnost mazaných dílů</li> <li>Ekologicky nezávadný</li> </ul> <br><h4>Aplikace</h4> <p>Použijte Bike Oil Bio na mazání řetězu, hnacího ústrojí a jiných pohyblivých částí – <strong>řetěz, převodník, kazeta.</strong> Bike Oil Bio je vhodné aplikovat po vyčištění řetězu a hnacího ústrojí přípravkem Chain Cleaner. Po aplikaci setřete řetěz suchou utěrkou. Je vhodný také jako univerzální mazivo pro všeobecné použití.</p> <p><img class="center" src="//i2.tsbohemia.cz/img-promo/2018/05/!--UJM-05-18--/20180515_112715.jpg" /></p> <br><br> <br>
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Kaprici
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše