Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

MikroTik S-31DLC20D

 
MikroTik S-31DLC20D
 
 
-19%
 
 
 
 
 
 
 
MikroTik S-31DLC20D optický modul,SM,20km,1,25G,1310nm
Objednací kód9150389
Part No.

S-31DLC20D

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 444 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 668,- Kč 
Cena nyní: 539,- Kč 

445 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".


 

Stránky výrobce:

http://www.mikrotik.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše