Microsoft XBOX Series S

Objednací kód: 9903303 Part No.: RRS-00010 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců
 
Microsoft XBOX Series S
 • Microsoft XBOX Series S
 • Microsoft XBOX Series S
 

 Novinka 

 
Služba výměna dárku
Populární produkt
Tip na dárek
 
 
 
 
 
 
 
Microsoft XBOX Series S - Výkon nové generace v nejmenším Xboxu všech dob. Plně digitální, 120 fps, SSD disk, možnost rozšíření uložiště.
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 7 990,- Kč 

6 603 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 400 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

1 599 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 599 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 599 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

599 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 499 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

6 319 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Microsoft XBOX Series S

Výkon nové generace ve vůbec nejmenším Xboxu.

PŘIPRAVEN K AKCI

Nová generace hraní her vám přináší naši vůbec nejrozsáhlejší knihovnu digitálních her v nejmenším Xboxu naší historie. S dynamičtějšími světy, rychlejším načítáním a navíc s programem Xbox Game Pass (v prodeji samostatně) nabízí digitální herní konzole Xbox Series S tu nejlepší hodnotou v oblasti hraní.

POŘIĎTE SI JI JEDNOU

Díky Inteligentnímu doručení můžete podporovanou hru zakoupit jednou a mít přístup k nejlepší dostupné verzi bez ohledu na to, na které konzoli hrajete.

HRAJTE DÁL

Na novém zcela digitálním Xboxu Series S budete mít vždycky co hrát, ať už to jsou nejnovější hry, vaše oblíbené tituly z více než stovky dostupných her v knihovně Xbox Game Pass nebo kterákoli z tisíců zpětně kompatibilních klasických her.

PLNĚ DIGITÁLNÍ KONZOLE NOVÉ GENERACE

Vydejte se zcela digitálním směrem s Xboxem Series S a vytvořte si knihovnu digitálních her. Vaše hry, uložené pozice a zálohy jsou v bezpečí v cloudu. Navíc můžete využít možnost si předobjednat, předinstalovat a začít hrát hry už od prvního okamžiku, kdy budou dostupné.

NOVÁ DEFINICE RYCHLOSTI

Architektura Xbox Velocity Architecture postavená na speciálním SSD spolupracuje s inovativní technologií SOC a nabízí hraní až při 120 snímcích za sekundu na naší vůbec nejmenší konzoli. Rychlejší načítání. Pijte rychle. Hry se načítají výrazně rychleji díky speciálnímu SSD v Xboxu Series S. Změňte hru. Díky Rychlému obnovení můžete bez problémů přepínat mezi několika různými hrami a okamžitě pokračovat tam, kde jste skončili.

NAVÝŠENÍ KAPACITY. BEZ OMEZENÍ VÝKONU.

Karta rozšíření úložiště Seagate 1 TB pro Xbox Series X|S se zapojí do vyhrazeného portu pro rozšíření úložiště na zadní straně konzole, duplikuje interní SSD v konzoli a poskytuje další úložiště se stejným výkonem. (V prodeji samostatně.)

VYPADÁ LÉPE. HRAJE SE LÉPE.

DirectX Raytracing zajištěný architekturami Zen 2 a RDNA od AMD se postará o realistické osvětlení, stíny a přesné odrazy, díky kterým budou herní světy dynamické a plné života.

POSLOUCHEJTE, JSTE V OBKLÍČENÍ ZVUKEM.

3D prostorový zvuk je dalším krokem ve vývoji zvukových technologií a využívá pokročilé algoritmy k vytvoření živoucích

POWER YOUR DREAMS

S knihovnou více než 100 vysoce kvalitních her v programu Xbox Game Pass a tisíců nových, oblíbených i uznávaných klasických titulů je Xbox Series S připravený na dobrodružství ihned po vybalení.

OBJEVTE SVOU DALŠÍ OBLÍBENOU HRU

Master Chief drží útočnou pušku. FIFA 20, Raheem Sterling dribluje proti Dortmundu. Forza Horizon 4, McLaren projíždí listy. Postavy ze hry Grounded stojí vedle míče na baseball. Od Forzy až po FIFU včetně výhod EA Play (připravujeme) vám Xbox Game Pass přináší víc než 100 vysoce kvalitních her. Získejte trháky jako Halo: Infinite v den jejich vydání a zapojte se do boje po boku svých přátel se službou Xbox Live Gold. Když k tomu přidáte ještě Xbox Game Pass, získáte ze svého Xboxu Series S maximum.

OPTIMÁLNÍ VÝKON.

Nový bezdrátový ovladač pro Xbox nabízí vytříbené pohodlí a okamžité sdílení v oblíbeném elegantním designu.

ZPĚTNÁ KOMPATIBILITA S TISÍCI HER

Připravte se na rychlejší načítání, vyšší rozlišení, plynulejší grafiku a rychlejší odezvu ovládání – u tisíců her pro Xbox One, Xbox 360 a původní Xbox.


Více informací

Stránky o produktu:https://www.xbox.com/cs-CZ/consoles/xbox-series-s

 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník David (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?