Microsoft Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíce ESD (EU)

Objednací kód: 9926077 Part No.: QHX-00006 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 Den(dnů) / 1 Den(dnů)
 
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíce ESD (EU)
 
 
Elektronická licence
 
 
 
 
 
 
 
S Xbox Game Pass Ultimate můžete hrát více než 100 vysoce kvalitních her s přáteli na konzoli, počítači, telefonech a tabletech. Nové hry přidáváme neustále, takže je tu vždy něco nového ke hraní. Zahrnuje EA Play a Cloud Gaming.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

999 Kč

826 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 
fy22q1-xbox-series-x-pdp-cs-cz

Popis produktu:

Zakoupením a aktivací Xbox Game Pass Ultimate dojde automaticky k vylepšení již existujícího Xbox Live Gold nebo Xbox Game Pass. Již vypršené členství také může nabídnout upgrade na Ultimate.
Získejte všechny výhody předplatného Xbox Live Gold a k tomu více než 100 velmi kvalitních her pro konzole a osobní počítače za jediný nízký měsíční poplatek. Hry přidáváme neustále,takže si vždycky budete moct zahrát něco nového. Můžete hrát širokou škálu her ze všech žánrů - každý si najde to své. Pro členy jsou k dispozici exkluzivní nabídky a slevy, jako například přístup ke všem šampionům v League of Legends po propojení účtu Riot Games. Hrajte společně s přáteli v nejpokročilejší síti pro více hráčů a najděte si další hry, které si oblíbíte.
Zahrnuje EA Play a Cloud Gaming (beta).


Důležité informace:

Po registraci předplatného Xbox Game Pass Ultimate budou stávající členství Xbox Live Gold a/nebo Game Pass pro konzole nebo PC a/nebo EA Access/Play převedena na úroveň Ultimate v odpovídajícím převodním poměru. Budoucí uplatnění kódu rovněž podléhá převodnímu poměru. Více informací naleznete na https://www.xbox.com/gamepass.
Kód uplatníte na adrese https://redeem.microsoft.com. 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Petr (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?