Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ - 5 uživatelů (6GQ-00721)

 
Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ - 5 uživatelů (6GQ-00721)
 
Doprodej
 
Jak vybrat Office
 
 
Splátková kalkulačka již od 4 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
instalace pro 5 PC/Mac, 5 tabletů a 5 telefonů (Windows, iOS, Android). Aplikace Office 2016: Word, Excel a další, 5x online úložiště 1 TB. Nekomerční použití. Předplatné 1 rok
Objednací kód8881704
Part No.

6GQ-00721

Základní cena 1 975 Kč
ověřit dostupnost
2 490,- Kč 
Cena nyní: 2 390,- Kč 

1 975 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ - 5 uživatelů (6GQ-00721)

Office není pouze pro práci, ale i pro zábavu, a představuje nezbytnou součást každé moderní domácnosti. Navržený tak, aby ušetřil váš čas a umožnil rychlejší uspořádání a práci s vašimi dokumenty. Ovládání je jednodušší a intuitivnější, optimalizované pro ovládání dotykem a stylusem. Office je připraven zvládnout za vás cokoliv.

Nejlepší verze Office k pokrytí všech zařízení a členů vaší domácnosti, každý z 5 uživatelů získá:
 • Jednoduchou instalaci známých aplikací Office 2016, jako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote a další na 1 počítač nebo Mac, 1 tablet a 1 telefon, s operačním systémem, který preferujete (Windows, iOS, Android)2. Instalace je možná až na 15 různých zařízení.
 • Kapacitu 1 TB na onlinovém úložišti OneDrive, odkud jsou vaše soubory dostupné a synchronizované na všech zařízeních.
 • 60 minut měsíčně na volání na pevné linky nebo mobilní čísla přes Skype3.
 • Nejnovější verze a exkluzivní funkce aplikací dostupné pouze s předplatným Office 365.

Určený pouze pro nekomerční použití, nové předplatné na 1 rok nebo obnovení vašeho stávajícího předplatného Office 365.

Verze aplikací Office 2016 přináší snadnější způsob vyhledávání funkcí v?aplikacích Word, PowerPoint, Excel a Outlook díky nápovědě "Řekněte mi (Tell me)" a nespočet vylepšení, ať již v bezpečnosti vašich dokumentů, historii verzí nebo nepřekonatelné kontrole pravopisu nebo integrovaném překladači.


Nejlepší práce s vašimi emaily. Na jednom místě přehledně organizujete Vaše e-maily, čas, kontakty a úkoly. Základem všeho je Váš e-mailový účet. Z něho pak pracujete s e-maily a měníte je na úkoly nebo události. Lidi, se kterými pravidelně komunikujete, si můžete uložit mezi své kontakty, takže si pak nebudete muset pamatovat jejich e-mailové adresy ani telefonní čísla. Díky panelu počasí máte neustále po ruce i aktuální předpověď počasí.

 • Práce s přílohou - můžete jednoduše přidávat přílohy z posledně otevřených dokumentů at již ve vašem PC nebo z OneDrive a přímo v emailu nastavit oprávnění pro příjemce (ke čtení, k editaci)

 • Funkce Clutter - automaticky přesune emaily s nízkou prioritou do vybrané složky a ušetří váš čas při procházení zpráv. Outlook vyhodnotí jakým způsobem pracujete s emaily a jaké přeskakujete, ty poté začne automaticky přesouvat, již vás nebude děsit počet nepřečtených emailů obsahující pro vás nedůležité zprávy.

 • Vše o kontaktu na jednom místě - všechny klíčové informace o kontaktu najdete na jednom místě. Udržíte si tak přehled o ostatních a zbaví Vás to duplicitních položek v adresáři.

 • Sdílení kalendáře - pro Vaše kolegy bude jednodušší, když si budou moct zobrazit Váš kalendář a naplánovat schůzky bez zbytečné otázky „Kdy máš čas?“.

 • Rychlé náhledy - při psaní e-mailu se můžete rychle podívat na svůj plán, naplánované události nebo informace o člověku, kterému píšete – a to aniž byste museli přepnout z okna e-mailu třeba do kalendáře nebo jiných zobrazení.

 • Snadná navigace - Outlook 2016 má čistý vzhled a zároveň je navržený tak, aby zdůrazňoval důležité funkce, tedy e-mail, kalendář, kontakty a úkoly.

 • Efektivní vyhledávání - V Outlooku můžete vyhledávat v emailech, jeho přílohách, kontaktech, úkolech i kalendáři. Outlook navíc díky


Word je nejoblíbenější a nejrozšířenější aplikací pro úpravu textů. Texty snadno přetvoříte v profesionální a atraktivní dokumenty. Word 2016 Umožňuje tvorbu a nejrůznější úpravy psaných textů a PDF dokumentů, do kterých můžete vkládat různé objekty jako např. obrázky, grafy nebo objekty z jiných Office aplikací.

 • Podpora souborů PDF - umožní otevírat soubory PDF a upravovat jejich obsah, jako kdybyste ho ve Wordu přímo vytvořili.

 • Dokonalý vzhled - užitečná vodítka zarovnávání se objeví, když je potřebujete. Budete tak mít perfektně zarovnané grafy, fotky, diagramy a nově i videa s Vaším textem.

 • Snadnější čtení - v novém zobrazení se text uspořádá do snadno čitelných sloupců, aby se Vám lépe četl na monitoru. Zobrazí se také pouze nástroje, které jsou praktické při čtení.

 • Stálý přehled - sledujte změny, komentujte a odpovídejte přímo vedle textu. Konverzace je uspořádaná do vláken, kterou mohou všichni sledovat a mají tak přehled o všech změnách.


Excel je efektivní nástroj ke sledování prakticky jakýchkoliv informací, který Vám umožní rychle dosahovat profesionálně vypadajících výsledků. Hodí se Vám jak pro jednoduché výpočty, tak pro rozsáhlá data která potřebujete zanalyzovat a přizpůsobit jejich zobrazení. Díky rozdělení do řádků a sloupců můžete různě přidávat údaje, řadit je, filtrovat, vytvářet z nich tabulky nebo grafy se zajímavým a atraktivním vzhledem.

 • Okamžitá analýza - Excel Vám umožňuje analyzovat a vizualizovat data přesně tak, jak to potřebujete. Z Vašich dat vytvoří náhledy s podmíněným formátováním, tabulkami, minigrafy, součty a Vy si už jen vyberete, která analýza se nejlépe hodí právě pro Váš účel.
 • Doporučené grafy - automatické návrhy schémat a grafů, které nejlépe zachytí význam Vašich dat. Stačí si vybrat.
 • Barevné trendy - pomocí pruhů a barevných škál zvýrazněte důležité hodnoty. Během okamžiku zvýrazníte a zpřehledníte trendy v analyzovaných datech a díky nim tak svá data budete i lépe prezentovat.
 • Nové šablony - díky novým šablonám si ušetříte práci s nastavováním a navrhováním. Stačí Excel otevřít a uvidíte šablony pro kalendáře, rozpočty, sestavy, formuláře a další. Profesionální dokument máte hotový během chvíle.
 • Průřezy ve všech tabulkách - filtrovat data pomocí průřezů můžete v kontingenčních či excelových tabulkách, v tabulkách dotazů, ale i všech i dalších datových tabulkách. Průřezy se nyní snadněji používají a ukazují aktuální filtr, takže přesně víte, na jaká data se díváte.
 • Automatické doplňování - je jako Váš asistent. Jakmile na základě Vašeho chování zjistí, co chcete udělat, automaticky doplní zbývající data za Vás. Nemusíte se tak učit používat žádné vzorce ani makra.

OneNote 2016 je jedním z nejpokročilejších a nejvýkonnějších nástrojů pro organizaci Vašich poznámek. Vše co zde vytvoříte, je v přehledné struktuře. Představte si OneNote jako kartotékový šuplík, ve kterém máte jednotlivé složky se štítky a v nich listy papíru – a na nich jsou Vaše poznámky: běžný text, obrázky, fotografie, zvuk, výstřižky z internetu, tabulky z Excelu, náhledy dokumentů, zaškrtávací seznamy, nebo pokud máte dotykové zařízení, je možné do poznámek i malovat.

Díky synchronizaci přes OneDrive máte své poznámky stále u sebe, na počítači, tabletu i telefonu a zároveň je můžete sdílet s vašimi kolegy či zákazníky. Vaše projekty nebo zápisy z jednání tak budou stále aktuální a pro všechny dostupné.

 • Výstřižky - díky funkci "výstřižek" můžete jednoduše udělat obrázek z čehokoliv na vaší obrazovce, potřebujete do emailu vložit mapu, v prohlížeči si označte vybranou část a jednoduše jí vložte do vašeho emailu

 • Vlastní formátování - poznámky si můžete dělat na čistém, čtverečkovém nebo linkovaném pozadí, používat různé bravy a odrážky nebo si vyberte ze spousty šablon.

 • Neomezený obsah - v jednom bloku můžete vytvořit neomezené množství oddílů. Pokud byste jich měli hodně a ztráceli přehled, vytvořte si skupiny oddílů.

 • Zaškrtávací seznamy - sepište si nákupní seznam nebo třeba seznam úkolů a splněné si odškrtávejte.

 • Úkoly do Outlooku - poznámky si můžete přeměnit i v úkoly, které se automaticky synchronizují do Outlooku a tak Vám nic neunikne.


Aplikace Microsoft PowerPoint je efektivní nástroj pro vytváření nejrůznějších prezentací. Můžete navrhnout, graficky a esteticky ztvárnit a prezentovat své představy a vize. Můžete vytvořit prezentace, ve kterých se efektivně kombinují přitažlivé fotografie, text, ilustrace, kresby, tabulky, grafy, video a atraktivní přechody z jednoho na druhé. Pomocí PowerPointu tak představte zajímavě svou firmu, produkt či službu.

 • Video a zvuk - PowerPoint podporuje spoustu multimediálních formátů, takže nic nemusíte instalovat. Nastavte si třeba přehrávání hudby na pozadí, když lidé sledují Vaši prezentaci.
 • Rovnoměrné rozmístění - už nemusíte namáhavě zkoumat, zda máte obrázky zarovnané. Automaticky se zobrazují inteligentní vodítka, která Vám ukáží, jestli jsou objekty rovnoměrně rozmístěné.
 • Synchronizovaná práce - spolupracujete se svým týmem na jedné prezentaci. Je jedno jestli používáte PowerPoint v počítači nebo službu PowerPoint Online. Při spolupráci s ostatními můžete přidávat komentáře, klást otázky a přijímat reakce.
 • Zahájení práce - místo otevření prázdné bílé prezentace použijte nějakou z mnoha stylových šablon nebo motivů.
 • Vše pod kontrolou - jako prezentující už nepotřebujete bloček s poznámkami. Díky funkci "zobrazení prezentující" můžete mít v prezentaci poznámky, které publikum neuvidí.

 

Parametry a specifikace:

Certifikace

Délka licence [roků]: 
1

Obecné vlastnosti

Typ programu: 
Office 365
Počet licencí: 
1
Typ využití: 
domácí
Typ licence: 
předplatné
Typ balení: 
krabicová verze
Lokalizace: 
česká
Počet instalací: 
na více zařízení
Určení: 
PC, MAC

Operační systém

Podpora OS: 
OS X, Windows
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
office 365 pro domácnosti
Petr, 4.5.2018 9:16:00

12.5. mi končí elektronická licence Office 365 pro domácnosti. Mohu ji touto krabicovou verzí prodloužit? Fungují 32 bit office na počítačích s W10 64 bit? Proč se vlastně ještě prodávají krabicové verze? Omlouvám se za amatérské dotazy....Děkuji

Radomír Mlčoch, 4.5.2018 9:50:00

Dobrý den, ano, takto ji můžete prodloužit. U MS neexistuje prodloužení, vždy se jedná o zakoupení nové licence. Office 32bit nefungují na 64bit Windows. Proč výrobce prodává nějaký konkrétní výrobek je dotaz spíše na výrobce. Dle našeho názoru krabice stále má smysl, spousta zákazníků nechce složitěji získávat klíč elektronicky.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

54.161.77.30

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Elektrodotace
Srotovne na mobily