TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ TSBOHEMIA.CZ TSBOHEMIA.CZ TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ  

NAŠLAPANÉ HERNÍ ŽELEZO

TSBOHEMIA.CZ
Šlápněte do pedálu a užijte si léto s prvním herním kolem na světě! Nejmodernější
technologie ze světa výpočetní techniky a profesionální cyklistiky se spojily v jeden neuvěřitelný produkt. BARBONE RIDE – 27“ Ultra HD monitor, dva speciální herní joysticky, dokonalý prostorový zvuk Dolby MegaDigital 7.1, 4G internet, bezdrátový ovladač a výkonný hardware uvnitř rámu, který disponuje unikátním duálním 8jádrovým procesorem, 6 GB grafickou kartou
a velkým 3 TB úložištěm, takže můžete mít své oblíbené hry stále u sebe. Doposud tu nebylo
nic více revolučního, než je toto kolo!
 

EXKLUZIVNÍ HERNÍ TITULY

TSBOHEMIA.CZ
Zahrajte si exkluzivní hry, které nenaleznete na jiné herní konzoli či platformě. Závody,
kooperace s přáteli či adrenalinové pecky si užijete vždy bez omezení a na plné detaily.
Jen pozor ať nezapomenete šlapat. Své zážitky můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích
nebo rovnou streamujte hru díky unikátnímu příslušenství.


TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ

TSBOHEMIA.CZ
Nebojte se, že při hraní neuvidíte na cestu. Díky nové funkci a systému vestavěných kamer uvidíte cestu před vámi a můžete se zároveň věnovat hraní. Tato funkce je užitečná, i když zrovna nehrajete. Na displeji si můžete zobrazit navigaci, srdeční tep, rychlost, kompas, počasí nebo památky a zajímavosti, v jejichž blízkosti se právě nacházíte. Zároveň zůstanou zástupci vašich oblíbených aplikací stále na ploše a vy tak můžete Skypovat s přáteli nebo se věnovat práci v nových Office 4x4 do terénu.

TSBOHEMIA.CZ
Windows 10 for bicycle obsahuje všechny aplikace, na které jste zvyklí z domova, takže můžete pracovat, jak jste zvyklí. Novinkou jsou ovšem aplikace určené speciálně pro kolo jako jsou například vylepšené navigace, počasí, hledání min, nebo zcela nový BikeDrive. Ten vám umožní synchronizovat nastavení vašeho herního kola do cloudu a vy tak můžete před projížďkou zjistit, zdali jsou duše správně nafoukané, odrazky odrážejí a baterie je nabitá.
TSBOHEMIA.CZ TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ
Popusťte uzdu vaší fantazii a přizpůsobte si herní kolo podle vašich požadavků. Od vzhledu až po maximální zážitek ze hry. Sdílejte váš herní svět s přáteli a ukažte co je ve vás. Dokonale odlazené podsvícené blatníky zaujmou každého, kdo kolem vás projde. S USB hustilkou už se zase nemusíte bát, že vám dojde vzduch v galuskách nebo na disku.
TSBOHEMIA.CZ TSBOHEMIA.CZ TSBOHEMIA.CZ TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ TSBOHEMIA.CZ
TSBOHEMIA.CZ

2016 © T.S.BOHEMIA a.s.
Tento produkt je neprodejný, jedná se pouze o fikci v rámci aprílového žertu.