Vánoce bez rizika Rozšířená víkendová otvírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v neděli, služba výměna vánočního dárku a mnoho dalšího. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

 
Logitech Wireless Mouse M705
Objednací kód: 9634587R Part No.: 910-001950 Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 742 Kč + 2 
 
 
 
 
 

Logitech Wireless Mouse M705

 
 
 
 
myš laserová, bezdrátová rádiová, Unifying nano přijímač na USB umožňující spárování až se 6 zařízeními, 1000dpi, 5 tlačítek, naklápěcí kolečko, revoluční kolečko s rychlým skrolováním, životnost baterií až 3 roky, dosah až 10m
Zjistit dostupnost na prodejnách 
 

Víkendové snížení cen (uplatněno)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Logitech Wireless Mouse M705

Vráceno zákazníkem do 14 dnů. Pouze rozbaleno.

Bezdrátová laserová myš Logitech Wireless Mouse M705 s dostatkem energie díky životnosti baterií tři roky, a nenáročným přijímačem.

Přesný laserový snímač pro jakýkoliv povrch

Laserová přesnost umožňuje plynulejší snímání pohybu na prakticky jakémkoli povrchu. Existují dva druhy snímačů: optické a laserové. Myši s optickými snímači snímají povrch pod nimi pomocí dostupného světla a LED žárovky. V roce 2004 uvedla společnost Logitech na trh první myš s laserovým snímáním. Laserové snímače, v porovnání s optickými, umožňují mnohem lepší nasvícení – a to jak povrchu, tak kontrastu vytvářeného (bez přehánění) částicemi prachu na povrchu – čímž odhalují obrovské množství detailů i na lesklém povrchu, např. leštěném dřevu. Znamená to tedy, že vaše myš může snímat pohyb přesněji na mnoha površích, bez prodlev či chvění.

Logitech Wireless Mouse M705

Logitech Wireless Mouse M705

Až tři roky provozu na baterie

Až tříletá životnost baterií prakticky eliminuje potřebu jejich výměny, a pomůže vám tak ušetřit čas, peníze a zároveň životní prostředí. Indikátor stavu baterie vás upozorní na vybité baterie. Pokud máte rádi pohodlí, které přináší dlouhá životnost baterií, budete s myší Logitech šťastní. Ve skutečnosti vydrží myš Logitech® Marathon Mouse M705 až tři roky bez toho, že byste museli do obchodu pro dvě tužkové baterie AA.

Logitech Wireless Mouse M705

Pracujte rychleji s bočními tlačítky

Chcete rychle přepínat mezi programy? Nebo přecházet mezi stránkami na internetu během okamžiku? Ušetříte čas díky tlačítku pro přepínání aplikací a tlačítkům Vpřed/Zpět.

Logitech Wireless Mouse M705

Ultrarychlé kolečko pro bleskový posun

Umožňuje rychlé procházení dokumentů a webových stránek - stačí jediné otočení. Přesný posuv po jednotlivých krocích je vhodný k procházení seznamů, prezentací a snímků.

Připojte až šest zařízení do jednoho konektoru

Logitech Wireless Mouse M705 Přijímač Logitech Unifying je miniaturní bezdrátový přijímač, který můžete nechat zapojený v portu USB vašeho notebooku, a pomocí něj snadno připojit až šest kompatibilních bezdrátových myší a klávesnicí – vše ke stejnému přijímači. Při přenášení není třeba přijímač odpojovat, takže si nemusíte dělat starosti s jeho ztrátou.

Přijímač Logitech Unifying vám poskytne svobodu a praktičnost bezdrátové technologie, bez nepříjemností spojených s více přijímači. Přidat k jedinému přijímači kompatibilní bezdrátovou myš nebo klávesnici je snadné. A vaše bezdrátová zařízení budou připravena vždy, když je budete potřebovat.

Logitech Wireless Mouse M705

Kdo používá přijímač Logitech Unifying?

Přijímač Unifying je ideální pro každého, kdo:

  • Používá více než jedno bezdrátové zařízení (nebo by chtěl)
  • Má nedostatek portů USB
  • Přenáší svůj notebook – přijímač může zůstat zapojený v něm
  • Pracuje na více místech – svá oblíbená zařízení tak můžete nechat tam, kde je používáte nejčastěji

 

Parametry a specifikace:

Doplňující informace

Obsah balení: 
myš, nano USB přijímač, 2x AA baterie

Funkce

Typ senzoru: 
Laser
Vícesměrný scrolling: 
ano

Fyzické charakteristiky

Ergonomie: 
Pravoruká
Rozlišení [DPI]: 
1000
Barva: 
černá
Barva (doplňková): 
stříbrná
Počet tlačítek: 
6
Výška [mm]: 
42
Šířka [mm]: 
71
Délka [mm]: 
109
Hmotnost [g]: 
135

Napájení

Typ napájení: 
baterie
Typ baterie: 
2x baterie AA
Výdrž: 
36 měsíců

Operační systém

Podpora OS: 
OS X, Windows 8, Windows 7, Windows Vista

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Radio Frequency 2,4 GHz: 
ano

Rozhraní bezdrátové

Dosah [m]: 
10
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Záruční doba a servisní podmínky produktů Logitech a Labtec jsou stanoveny dle aktuálních Servisních a záručních podmínek společnosti Logitech. Servis zajišťuje (včetně svozu vadného zařízení) servisní partner firma Fixit - postup naleznete po registraci kliknutím na: Registrace do systemu a postup reklamací Logitech a Labtec produktů. V případě dalších dotazů k řešení servisu nás kontaktujte na mailu servis@tsbohemia.cz, nebo tel.: +420585157507.

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše