Logitech G935 Wireless Surround Sound Headset

Objednací kód: 8993427 Part No.: 981-000744 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Logitech G935 Wireless Surround Sound Headset
 • Logitech G935 Wireless Surround Sound Headset
 • Logitech G935 Wireless Surround Sound Headset
 • Logitech G935 Wireless Surround Sound Headset
 • Logitech G935 Wireless Surround Sound Headset
 
 
Sleva -29 %
 
 
 
 
 
 
 
herní bezdrátová sluchátka uzavřená s mikrofonem, DTS Headphone:X 2.0, 7.1 prostorový zvuk, sklopný mikrofon s potlačením šumu, ovládání přímo na sluchátku, frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz, impedance 32ohm, konektor USB, délka kabelu 2m
Zobrazit na prodejnách
­ 5 299,- Kč 
Cena nyní: 3 749,- Kč 

3 098 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Logitech G935 Wireless Surround Sound Headset

JEDINEČNÁ ZVUKOVÁ TECHNOLOGIE

Nejpokročilejší zvuková technologie zajistí jedinečný zážitek při bezdrátovém poslechu zvuku. 50mm zvukové měniče Pro-G™ a technologie DTS Headphone:X 2.0 Prostorový zvuk DTS Headphone:X 2.0 a předvolby ekvalizéru jsou k dispozici pouze pro operační systém Windows a vyžadují herní software Logitech G HUB. vytváří naše doposud největší, nejvíce pohlcující zvukové pole bohaté na detaily.

BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE 2,4 GHz

Souprava G935 poskytuje to nejlepší z obou světů s možností hrát bezdrátově nebo s využitím kabelu. Hrajte s bezdrátovým připojením 2,4 GHz až 12 hodin na jedno nabití bez podsvícení nebo 8 hodin s výchozím podsvícením.3Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Kalkulace životnosti baterie 12 hodin vychází z vypnutého podsvícení LED a hlasitosti náhlavní soupravy nastavené na 50 %. Nepřestávejte hrát ani během nabíjení baterie prostřednictvím kabelu USB. Popřípadě vám 3,5mm analogový vstup dává možnost využít pro hraní kabelové připojení – na konzoli, mobilním zařízení nebo PC – bez potřeby energie baterií.

HRAJTE POKROKOVĚ

Vylepšené 50mm měniče Pro-G jsou vyrobeny ze tkané hybridní síťoviny, která zajistí vyšší detaily, hloubku a čistotu zvuku za libovolné hlasitosti. Měniče Pro-G díky zvýšenému průměru nyní fungují lépe než kdy dříve. Nízkofrekvenční zvuky – například burácející exploze a zvukový doprovod k filmům – jsou ještě více bohaté a pohlcující. Vysoké frekvence – hlasy, kroky, výstřely – jsou neuvěřitelně čisté a precizně vykreslené.

Prostorový zvuk pokořující hranice 7.1

Vychutnejte si úžasný zvuk DTS® Headphone:X 2.0,4Prostorový zvuk DTS Headphone:X 2.0 a předvolby ekvalizéru jsou k dispozici pouze pro operační systém Windows a vyžadují herní software Logitech G HUB. který se vyznačuje vyšší přesností než běžný, 7.1kanálový prostorový zvuk. Věrné vnímání prostoru ve hře vám umožní jasně rozpoznat polohu a vzdálenost v komplexním 3D zvukovém poli. Možnost jasně slyšet své okolí může představovat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.

Úplné přizpůsobení

Pomocí herního softwaru Logitech G HUB si můžete přizpůsobit podsvícení LIGHTSYNC RGB, přiřadit klávesám G-key makra a herní příkazy, a přizpůsobit vlastnosti zvuku, to vše v podobě jedinečných profilů pro jednotlivé hry a aplikace.

JEDNA NÁHLAVNÍ SOUPRAVA, VŠECHNY PLATFORMY

Jedna náhlavní souprava pro všechna vaše zařízení. Na výběr máte PC, mobilní zařízení a herní konzole, mimo jiné Nintendo® Switch™, PlayStation® 4 a Xbox® One.

VÁŠ HLAS BUDE ZNÍT HLASITĚ A ZŘETELNĚ

6mm mikrofon+ je vybaven držákem pro úžasně čistou komunikaci. Držák lze sklopit nahoru za účelem ztlumení a je vybaven indikátorem LED, takže máte přehled o jeho stavu. Když držák mikrofonu nepoužíváte, je možné jej sklopit zpět směrem ke sluchátkům, čímž jej dokonale skryjete.

Vyrobena pro pohodlí a výdrž

Budete se cítit naprosto pohodlně, a to i při těch nejdelších herních akcích, díky luxusnímu polstrování z koženky v náušnících a hlavovém mostu. Souprava G935 je vybavena náušníky o velkém průměru tvarovanými tak, aby zcela obklopily uši bez přímého tlaku na jemné tkáně a poskytovaly pasivní izolaci hluku. Náušníky lze za účelem čištění sejmout.


 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: FIXIT
 • WWW: https://rma.fixit-service.com/rma/document
 •  
   
   
   
   
   

  0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?