Logitech G560 LIGHTSYNC
  • Logitech G560 LIGHTSYNC
  • Logitech G560 LIGHTSYNC
  • Logitech G560 LIGHTSYNC
  • Logitech G560 LIGHTSYNC
Objednací kód: 8988986 Part No.: 980-001301 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 4 119 Kč + 12 
 
 
služba výměna dárku
Narozeninové splátky 25
-28%
 
 
 

Logitech G560 LIGHTSYNC

BONUS! Avast Internet Security pro 1 PC na 12 měsíců!
 
 
 
 
reproduktory 2.1, výkon 120W RMS, satelity 2x 30W RMS a subwoofer 60W RMS, BlueTooth 4.1, USB, vstup pro MP3 přehrávač a výstup na sluchátka
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 6 990,- Kč 
Cena nyní: 4 999,- Kč 

4 131 Kč bez DPH

Splátky již od 250 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dárek

Bezpečnostní software 1 lic., 1 rok, verze Internet Security (antivirus, CyberCapture, Behaviorální štít, Sandbox, Inspektor Wi-Fi, Čištění prohlížečů, Hesla Avast, Pasivní režim a další)

Dárek v hodnotě:  899,- Kč
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Logitech G560 - PC herní reproduktor LIGHTSYNC

LIGHTSYNC - Podsvícení RGB, které reaguje na hry
Vychutnejte si novou úroveň intenzity během hraní. RGB podsvícení LIGHTSYNC vás ponoří hlouběji do akce díky automatickým, hrami řízeným efektům podsvícení, které reagují v mnoha oblíbených hrách. Technologie LIGHTSYNC reaguje výraznými světelnými efekty na výbuchy ve hře, přibližující se nepřátele, na utrpěné zranění, vyléčení, při návštěvě nových světů a mnoho dalšího.

POSVIŤTE SI NA HRY - Na míru přizpůsobené podsvícení RGB pro oblíbené tituly
Přeneste herní svět do svého domova. Vývojáři her využívají naši sadu SDK RGB k naprogramování barevných a animačních efektů pro jednotlivé hry. V důsledku toho budou působivé okamžiky, na které se tvůrci her zaměřující, umocněny efekty v barvách RGB. Vaše oblíbené hry. Posviťte si na ně.

HRA ZA HRANICEMI MONITORU - Přizpůsobitelný sampler obrazovky přenáší barvy
Zvolte si libovolnou oblast na svém monitoru a přiřaďte ji k některé ze čtyř zón podsvícení prostřednictvím Logitech Gaming Software (LGS). Reproduktory G560 poté v reálném čase snímají a slaďují podsvícení reproduktoru s barvami na obrazovce. Výsledkem je úchvatné prostorové osvětlení, které se rozprostře po místnosti a ponoří vás do hry.

Zvukový vizualizér - Širokospektré podsvícení řízené hudbou
Svou hudbu uvidíte. Připojte zařízení prostřednictvím rozhraní Bluetooth, 3,5 mm nebo USB a integrovaný zvukový vizualizér reproduktorů G560 se aktivuje a vdechne vaší hudbě život. Reakce na nízkou hlasitost je tlumený efekt dýchání. Při vysoké hlasitosti podsvícení pulzuje do rytmu – světla vzadu reagují na basy, světla vepředu na středy a výšky. Připojte zařízení prostřednictvím USB a využijte Logitech Gaming Software k přizpůsobení barev a efektů podsvícení.

Mohutný zvuk 240 wattů - Pohlcující zvuk z každého úhlu
Vychutnejte si výbušnou akci díky špičkovému výkonu 240 wattů (120 wattů RMS) přenášenému do subwooferu s otvorem vyzařujícím dolů a dvou satelitních reproduktorů s lehkými, vysokopevnostními kovovými měniči. Díky tomuto reproduktorovému systému 2.1 uslyšíte každičký detail tak, jak to tvůrci hry a hudby zamýšleli – a to ze všech možných úhlů díky jedinečným způsobem navrženým měničům poskytujícím široké zvukové pole.

Prostorový zvuk DTS:X Ultra - Poziční zvuk nové generace
Intenzita, jakou očekáváte a ostrost, jakou potřebujete od přesného pozičního zvuku. Technologie DTS:X Ultra vytváří 3D zvukové pole pro hry, díky čemuž uslyšíte své herní prostředí z každého úhlu. S DTS:X Ultra tak vícekanálové hudební zdroje, například 5.1 nebo 7.1 surround, poskytnou zážitek o mnoha rozměrech. Každý kanál zvukového mixu má své jedinečné umístění pro umocnění realistického zážitku.

Jeden reproduktor pro všechen váš zvuk - Kompatibilní s rozhraním USB, 3,5 mm a Bluetooth
Doplňte svou sestavu tímto univerzálním, praktickým řešením pro reprodukci zvuku. Reproduktory G560 lze připojit a směšovat s různými zdroji: USB, 3,5 mm a Bluetooth®. Připojení USB je vyžadováno pro věrný digitální zvuk, podsvícení LIGHTSYNC RGB a prostorový zvuk DTS:X Ultra®. Díky funkci Logitech Easy-Switch™ můžete plynule přepínat mezi až 4 připojenými zařízeními.

Logitech Gaming Software - Herní integrace a vlastní efekty podsvícení
Hrami řízené podsvícení se aktivuje automaticky. Stačí vyhledat a přidat hry v LGS a reproduktory G560 se postarají o zbytek. Pomocí LGS si budete moci přizpůsobit barvu a efekty zvukové vizualizace a sampleru obrazovky, který snímá pixely na obrazovce a dynamickým způsobem přizpůsobuje barvy. Zvolte si libovolnou část obrazovky a přiřaďte ji k některé ze 4 oblastí: vlevo, vpravo, dopředu a dozadu. Tlačítko G-key lze rovněž naprogramovat tak, aby aktivovalo vlastní příkazy v libovolné aplikaci.

Koncept, který boří hranice - První RGB reproduktor svého druhu
Vychutnejte si hry a hudbu zcela novým způsobem. Dvě zóny podsvícení na reproduktor se postarají o zadní ambientní projekci pro zvýraznění prostředí a čelně směrovaná světla o aktivnější, informativní osvětlení. Díky LGS máte na výběr přibližně 16,8 milionu barev, pomocí kterých si můžete podsvícení přizpůsobit svému stylu a sestavě. Programovatelný sampler obrazovky umožňuje reagovat na barvy na vašem monitoru a přenášet je z obrazovky do vašeho domova.

Ovládací prvky na dosah ruky - Přehrávání na míru
Reproduktory G560 zároveň slouží jako ovládací centrum zvuku. Ovládání zvuku se nachází vpředu a uprostřed. Párování Bluetooth se aktivuje dotykem tlačítka. Programovatelné tlačítko G-key ve výchozím nastavení umožňuje přepínání jasu barev a lze mu v LGS přiřadit libovolnou funkci, od aktivace speciálních schopností po spuštění zvukové aplikace. Tlačítko napájení je rovněž snadno na dosah v zadní části pravého satelitního reproduktoru.

Obsah balení
Reproduktory G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speakers
Dva satelitní reproduktory
Jeden subwoofer s napájecím kabelem
Kabel USB
Uživatelská dokumentace


 

Fotogalerie Logitech G560 LIGHTSYNC

Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Ovládání: 
na satelitu

Reproduktory

Konfigurace reproduktorů: 
2.1
Výkon reproduktorů [W]: 
120

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
3.5mm jack vstup: 
ano
Výstup na sluchátka: 
ano

Zvuk

Min. frekvenční rozsah [Hz]: 
40
Max. frekvenční rozsah [Hz]: 
18000
Citlivost [dB]: 
97
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Záruční doba a servisní podmínky produktů Logitech a Labtec jsou stanoveny dle aktuálních Servisních a záručních podmínek společnosti Logitech. Servis zajišťuje (včetně svozu vadného zařízení) servisní partner firma Fixit - postup naleznete po registraci kliknutím na: Registrace do systemu a postup reklamací Logitech a Labtec produktů. V případě dalších dotazů k řešení servisu nás kontaktujte na mailu servis@tsbohemia.cz, nebo tel.: +420585157507.

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše