27 poboček má OTEVŘENO pro výdej zboží objednaného přes internet. Více informací.
I nadále můžete využívat objednávek zboží přes e-shop s doručením přepravní službou až k vám domů, k tomu nově již u objednávek od 300 Kč neplatíte dopravné a také jsme prodloužili dobu,
po kterou můžete vrátit zboží bez udání důvodu na 30 dní. 
 
Logitech G502 SE Hero
  • Logitech G502 SE Hero
Objednací kód: 8994307 Part No.: 910-005729 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 1 568 Kč + 2 
 
 
-24%
 
 
 

Logitech G502 SE Hero

 
 
 
 
myš optická, konektor USB, 16000dpi, 11 programovatelných tlačítek, mimořádně rychlé scrolování, maximální přetížení 40G, regulovatelná hmotnost myši pomocí závaží, nastavitelná citlivost, integrovaná paměť pro ukládání profilů, bílo černá
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 2 499,- Kč 
Cena nyní: 1 899,- Kč 

1 569 Kč bez DPH

Splátky již od 95 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Logitech G502 SE HERO - Vysoce výkonná herní myš

HERO 16K - Vysoce výkonný optický senzor
HERO je náš nejpřesnější herní senzor všech dob s přesností nové generace a od základu přepracovanou architekturou. Senzor HERO, s doposud nejvyšší rychlostí zpracování snímkovací frekvence, se vyznačuje parametry 400+ IPS napříč rozsahem 100–16 000 DPI s nulovým vyhlazováním, filtrováním a zrychlením. HERO dosahuje té nejvyšší přesnosti soutěžní úrovně a nejvíce konzistentní odezvy. Nezapomeňte si přizpůsobit a vyladit nastavení DPI pomocí Logitech Gaming Software (LGS).1

11 PROGRAMOVATELNÝCH TLAČÍTEK - Ovládání na dosah ruky
Pomocí Logitech Gaming Software můžete pod každé z těchto 11 tlačítek naprogramovat své oblíbené příkazy a makra. Stavět, skrčit se, zaútočit, léčit...mějte své často používané aktivity na dosah ruky. Uložte si až 5 různých profilů přímo do myši a berte si tak svá nastavení všude s sebou.

PŘIZPŮSOBENÍ HMOTNOSTI - Přizpůsobte si hmotnost a vyvážení
Vylaďte si odezvu a posuv myši podle svých představ. S myší G502 HERO je dodáváno pět závaží o hmotnosti 3,6 g, které lze rozmístit dopředu, dozadu, vlevo, vpravo a na střed pro dosažení různých konfigurací vyvážení. Experimentujte s vyrovnáním a vyvážením, dokud nenaleznete ideální konfiguraci pro dosažení vyšší výkonnosti ve hrách.

TECHNOLOGIE LIGHTSYNC RGB - Přizpůsobení prostřednictvím palety až 16,8 milionů barev
Technologie LIGHTSYNC představuje novou generaci podsvícení RGB, které může být řízeno hrami, zvukem nebo vaší obrazovkou – výsledkem je ten nejintenzivnější zážitek při využití barevného spektra RGB. Vyberte si z plného spektra přibližně 16,8 milionu barev a synchronizujte světelné animace a efekty s vašimi ostatními zařízeními Logitech G. Vše si můžete snadno a rychle přizpůsobit pomocí Logitech Gaming Software.

Detaily připravené k hraní - Vysoce efektivní provedení
Kromě základní výkonnosti a možností přizpůsobení bylo navíc pečlivě promyšleno a navrženo mnoho detailů. Povšimněte si hlavních tlačítek s mechanickými spínači s životností 50 milionů kliknutí, opleteného kabelu s úchytem pro zaháknutí a provlečení, pogumovaných bočních úchopů, magnetického krytu otvoru pro závaží a dalších prvků.

Přepínání DPI během hraní - Procházejte až 5 nastaveními DPI
Procházejte směrem nahoru nebo dolů mezi až pěti nastaveními DPI jediným kliknutím. Tři indikátory DPI vás upozorní, které nastavení je právě aktivní. Přizpůsobte si tato nastavení DPI pomocí Logitech Gaming Software (LGS) nebo použijte výchozí nastavení z továrny.

Tlačítko pro ostřelování - Rychlé přepnutí DPI
Mějte hru ještě více pod kontrolou pomocí rychlého přepínání mezi vysokou a nízkou citlivostí DPI. Tlačítko pro ostřelování, prakticky umístěné na levé straně myši, přidržte pro rychlé přepnutí na zaměřování s přesností potřebnou pro snajpry. Citlivost tlačítka přepnutí DPI si můžete přizpůsobit v LGS nebo zcela změnit jeho funkci.

Integrovaná paměť - Uložte si až 5 profilů
Využijte Logitech Gaming Software a uložte si svá nastavení do některého z pěti paměťových úložišť v myši a berte si je s sebou. Uložená nastavení budou funkční na libovolném počítači PC bez nutnosti využití dalšího softwaru či potřeby se přihlásit.

Ultrarychlé rolovací kolečko se dvěma režimy - Rychlost nebo přesnost
Odemkněte rolovací kolečko pro ultrarychlý nepřetržitý posuv za účelem rychlého procházení dlouhými dokumenty, nebo jej uzamkněte pro přesný posuv po jednotlivých krocích. Těžké kovové kolečko poskytuje spolehlivé a plynulé ovládání v obou režimech.


Technické parametry

   Snímání
   Senzor: HERO™
   Rozlišení: 100–16 000 dpi
   Nulové vyhlazování/zrychlení/filtrování
   Max. zrychlení: > 40 G2
   Max. rychlost: > 400 IPS2

   Citlivost
   Formát dat USB: 16 bitů na každé ose
   Frekvence odezvy USB: 1000 Hz (1 ms)
   Mikroprocesor: 32bitový ARM

   Výdrž
   Hlavní tlačítka: 50 miliónů kliknutí
   Kluzná plocha z PTFE: 250 kilometrů2

   Další funkce
   Integrovaná paměť: 5 profilů
   Podsvícení LIGHTSYNC RGB: 1 zóna
   Kabel s opletem

   Fyzické parametry
   Výška: 132 mm
   Šířka: 75 mm
   Hloubka: 40 mm
   Hmotnost: 121 g, pouze myš
   Volitelná doplňková závaží: až 18 g (5x 3,6 g)
   Délka kabelu: 2,10 m


 

Fotogalerie Logitech G502 SE Hero

Stránky výrobce:

http://www.logitech.com/cs-cz


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Záruční doba a servisní podmínky produktů Logitech a Labtec jsou stanoveny dle aktuálních Servisních a záručních podmínek společnosti Logitech. Servis zajišťuje (včetně svozu vadného zařízení) servisní partner firma Fixit - postup naleznete po registraci kliknutím na: Registrace do systemu a postup reklamací Logitech a Labtec produktů. V případě dalších dotazů k řešení servisu nás kontaktujte na mailu servis@tsbohemia.cz, nebo tel.: +420585157507.

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
online platby
podekovani
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­