Logitech G502 LIGHTSPEED

Objednací kód: 8993419 Part No.: 910-005567 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
myš optická, bezdrátov8 LIGHTSPEED, 100 až 16000dpi, 40G, senzor HERO, 32bitový ARM procesor, 10 tlačítek, odezva 1ms, plně programovatelná
Zobrazit na prodejnách
­ 3 149,- Kč 
Cena nyní: 2 999,- Kč 

2 479 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Logitech G502 LIGHTSPEED HEROBezdrátová technologie LIGHTSPEED
Myš G502 je ikona, která se drží v čele žebříčku oblíbenosti všech generací a volba číslo jedna pro profesionální hráče. S uvedením nového modelu G502 LIGHTSPEED se myš G502 zařadila mezi nejpokročilejší bezdrátové herní myši na světě. Připojení LIGHTSPEED je ultrarychlé a spolehlivé, s výkonností, na kterou se spoléhají profesionální esport hráči při soutěžích. Myš G502 LIGHTSPEED je navíc vybavena senzorem HERO 16K nové generace a je kompatibilní s technologií POWERPLAY. I když byla myš G502 LIGHTSPEED kompletně přepracována a vybavena pokročilými technologiemi, i nadále si zachovává ten stejný oblíbený tvar – a k tomu všemu je o 7 gramů lehčí.

Ikona s novými technologiemi
Myš G502 LIGHTSPEED byla vyvinuta s cílem stát se nejdokonalejší herní myší G502, co kdy byla stvořena. Zachovala si stejnou identitu a sadu funkcí jako originál, avšak byla zcela přepracována za účelem integrace našich nejnovějších inovací. Vnitřní uspořádání se vyznačuje stejnou tenkou konstrukcí stěn a moderním endoskeletem jako myš PRO Wireless, díky čemuž jsme dosáhli snížení hmotnosti o 7 gramů. A k tomu obsahuje stejné revoluční bezdrátové technologie: LIGHTSPEED, HERO 16K a POWERPLAY.

Senzor HERO 16K
Herní senzor HERO 16K nové generace disponuje rychlostí snímání více než 400 IPS napříč rozsahem 16 000 DPI a až 10x nižší spotřebou v porovnání s předchozími generacemi. Výsledkem je náš doposud nejvýkonnější a nejcitlivější herní senzor, který je zároveň klíčem ke snížení hmotnosti díky skvělému poměru velikosti a efektivity dokonale úsporné baterie.

Bezdrátové nabíjení POWERPLAY
Hrajte rychlostí světla bez omezení. Průběžně nabíjejte myš G502 při nečinnosti i v průběhu hraní pomocí technologie bezdrátového nabíjení POWERPLAY. Již nikdy se nebudete muset zajímat o stav baterie. Myš zkrátka zůstane nabitá.

Podsvícení LIGHTSYNC RGB
Plně přizpůsobitelné podsvícení LIGHTSYNC RGB s plným spektrem barev inteligentně reaguje na vaši hru, hudbu nebo barvu obrazovky. Nastavte si u veškerého svého vybavení Logitech G RGB vzájemnou synchronizaci. Nastavte si podsvícení využitím spektra přibližně 16,8 milionu barev, aby ladilo s vaší místností a sestavou. Vytvořte si své osobní RGB animace. Záleží jen na vás. Barvy RGB a mnoho dalšího budete mít zcela pod kontrolou pomocí bezplatného softwaru Logitech G HUB.

Certifikát Plastic Neutral
Myš G502 LIGHTSPEED neobsahuje PVC a je držitelem certifikátu Plastic Neutral od Plastic Bank. To znamená, že za každý nákup společnost Logitech přispívá na programy společnosti Plastic Bank usilující o odstranění plastového odpadu z oceánů.
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: FIXIT
 • WWW: https://rma.fixit-service.com/rma/document
 •  
   
   
   
   
   

  0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?