Logitech G Saitek Farming Simulator Controller Set

Objednací kód: 8991482 Part No.: 945-000062 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Logitech G Saitek Farming Simulator Controller Set
 • Logitech G Saitek Farming Simulator Controller Set
 • Logitech G Saitek Farming Simulator Controller Set
 • Logitech G Saitek Farming Simulator Controller Set
 • Logitech G Saitek Farming Simulator Controller Set
 
 
EXPONEA - LOGITECH
 
 
 
 
 
 
 
Volant s pedály nejen pro hru Farming Simulator, pro PC
Ověřit dostupnost

na prodejnách

5 499 Kč

4 545 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 Logitech G Saitek Farm Sim controller (Heavy Equipment Bundle)

SKLIĎTE ODMĚNU ZA DOKONALÉ ŘÍZENÍ FARMY

Balíček Logitech G Heavy Equipment Bundle představuje působivou sestavu specializovaného vybavení pro simulaci farmy. K dispozici máte všechny nezbytné nástroje: volant s otáčením v rozmezí 900°, masivní pedály a boční panel pro realistickou simulaci a zábavu. V partnerství se softwarem GIANTS a komunitou Simulace farmaření (tedy vámi!) jsme povýšili zábavu při obdělávání půdy, chovu hospodářských zvířat a prodeje zboží na novou úroveň. A to nejen díky ovládání zemědělských strojů!

Zašpiňte si ruce prostřednictvím řídicích pák a tlačítek integrovaných na volantu při plnění herních farmářských úkolů, například startování motorové pily. Vše máte k dispozici pro co nejintenzivnější agri-dobrodružství. Balíček Heavy Equipment Bundle, nyní technicky vylepšený na základě zpětné vazby komunity uživatelů, je plně připraven čelit nástrahám života na farmě.

PEVNÝ ÚCHOP

Otáčení v rozmezí 900 stupňů v obou směrech. Volant s centrálním odpružením disponuje všemi klíčovými prvky skutečné farmářské techniky. Vychutnejte si náročný farmářský provoz díky realistickým funkcím otáčení a naklápění…a houkačkou. A samozřejmě jsme nezapomněli na úchop pro otáčení, díky čemuž můžete volnou ruku využít pro ovládání bočního panelu nebo konzumaci nápojů.

ZAŠPIŇTE SI RUCE

Praktické ovládací prvky pro ovládání farmáře. Herní situace si žádají ovládací páky a tlačítka, a tento volant je jimi plně vybaven. Dvojité ovládací páky, každá vybavená tlačítkem pro stisknutí, jsou ideální pro pohyb postav a ovládání kamery. 4směrný kloboučkový přepínač poblíž obou ovládacích pák poskytne osm doplňkových tlačítek pro vaše potřeby. Na zadní straně panelu se nacházejí dvě ergonomická tlačítka, podobná spouštím. Vše navíc můžete snadno ve hře naprogramovat.

REALISTICKÁ ŘÍZENÁ SÍLA

Specializované pedály pro ovládání řidičem. Vychutnejte si ideální simulaci traktoru díky specializovanému pedálu plynu a brzdy. Úhlová dráha je nastavena na 20 stupňů pro dosažení nejvyšší možné kontroly. Pedály lze k volantu připojit pomocí kabelu o délce 1,8 m. To znamená, že celá sada zabere pouze jeden port USB vaší herní sestavy.

OVLÁDÁNÍ NAKLADAČE VE VŠECH OSÁCH

Široká možnost úprav s více než 25 programovatelnými tlačítky. Snadno ovládejte stroje na těžbu dřeva, jeřáby, motorové pily, drtiče, návěsy a další. Ovládací páka nakladače umožňuje ovládání os nahoru, dolů a otáčení. Pomocí přepínače režimu získáte další sadu příkazů, dohromady tedy šest os, které můžete ovládat. Snadno si nastavte otočný ovladač tempomatu a funkci autopilota, a soustřeďte se na jiné záležitosti, třeba na farmářskou svačinku.

SKLIĎTE REKORDNÍ ÚRODU V NADCHÁZEJÍCÍCH LETECH

Jste připraveni do akce. Software GIANTS neustále přidává nové stroje a funkce pro ještě lepší zážitek ze simulace farmaření. Hra obsahuje více než 250 autentických vozidel a nástrojů, a ještě mnoho dalších jich je rozpracováno. Logitech G je zárukou, že panel Vehicle Side Panel je schopen zvládnout libovolné z herních vozidel a nástrojů. A díky 25 programovatelným tlačítkům a přepínačům je boční panel skvěle připraven na budoucnost.

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Úplně a zcela plug-and-play. Není třeba načítat ovladače nebo instalovat doplňkový software. Balíček Bundle je kompatibilní se systémy Windows 7, 8.1 a 10, a s většinou nejrozšířenějšího softwaru pro simulaci farmaření, a dokonce i s hrami odlišných žánrů, např. Euro Truck, Train Simulator a Elite Dangerous.


Parametry

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Počet tlačítek: 
25

Obecné vlastnosti

Typ zařízení: 
Volant, Řadicí páka, Pedály
Platforma: 
PC

Operační systém

Podpora OS: 
Podpora OS je parametr, kterým výrobce udává ověřenou podporu operačních systémů.
Windows 7, Windows 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Petr (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
Logitech G Saitek Farm Sim
Popin, 9.1.2024 17:39:00

Dobrý den.Pořídil jsem volant Logitech G Saitek Farm Sim mám problém. Když zatáčím doleva tak ok.Ale zatáčím doprava a těsně před koncem se mi ve hře náprava třeba na traktoru zatočí doleva a pak zpět doprava.Musí se volant nějak nakalibrovat nebo je to na reklamaci výrobku? Děkuji za radu.Popelka

Petr, 10.1.2024 7:46:00

Dobrý den pane Popelko, pro tento druh dotazu doporučuji přímo kontaktovat výrobce Logitech. Přikládám Vám tu na něj odkaz: https://www.logitech.com/cs-cz/support.html. Děkujeme za dotaz a přejeme Vám hezký den. Za tým TS.BOHEMIA, Petr

Logitech G Saitek FARM Simulator
Martin, 22.5.2023 21:07:00

Zdravím, nechá se koupit nový propojovací kabel od pedálu k volantu pro Logitech G Saitek FARM Simulator? Je to nějaký síťový, úzký..... Díky

vk, 25.5.2023 9:16:00

Dobrý den, snažil jsem se tento kabel poptat, ale vypadá to, že samostatně se bohužel nedá koupit. Omlouvám se. Vojtěch Kostka

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?