25 poboček má OTEVŘENO pro výdej zboží objednaného přes internet. Více informací.
I nadále můžete využívat objednávek zboží přes e-shop s doručením přepravní službou až k vám domů, k tomu nově již u objednávek od 300 Kč neplatíte dopravné a také jsme prodloužili dobu,
po kterou můžete vrátit zboží bez udání důvodu na 30 dní. 
 
Logitech G Pro HERO Gaming
 • Logitech G Pro HERO Gaming
 • Logitech G Pro HERO Gaming
 • Logitech G Pro HERO Gaming
 • Logitech G Pro HERO Gaming
Objednací kód: 8993417 Part No.: 910-005440 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 1 643 Kč + 2 
 
 
 
 
 

Logitech G Pro HERO Gaming

 
 
 
 
myš optická, konektor USB, 100 až 16000dpi, 6 tlačítek, odezva 1ms, mechanické mikrospínače, RGB podsvícení, 40G zrychlení, 32bitový ARM Mikroprocesor
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 2 199,- Kč 
Cena nyní: 1 990,- Kč 

1 645 Kč bez DPH

Splátky již od 100 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:


Logitech G PRO HEROJeden účel
Při soutěžním hraní není vítězství otázkou metrů či sekund, ale mikrometrů a milisekund. A když je v sázce vše, jediné posunutí a kliknutí vás může dělit mezi odchodem domů s 5 000 USD nebo 500 000 USD v kapse. Proto divize Logitech G vytvořila myš PRO. Vybavenou senzorem HERO, naším nejmodernějším herním senzorem pro neuvěřitelnou rychlost a přesnost potřebnou pro vítězství.

Senzor HERO 16K
HERO 16K je náš nejpřesnější herní senzor všech dob s přesností nové generace a od základu přepracovanou architekturou. HERO 16K se vyznačuje parametry 400+ IPS, 100–16 000 DPI a nulovým vyhlazováním, filtrováním a zrychlením v celém rozsahu hodnot DPI. HERO 16K dosahuje té nejvyšší přesnosti soutěžní úrovně a nejvíce konzistentní odezvy. Nezapomeňte si přizpůsobit a vyladit nastavení DPI pomocí Logitech G HUB.

Klasický tvar pro soutěžní hraní
Myš PRO byla inspirována klasickými liniemi a jednoduchou konstrukcí těla myší Logitech G100 a G100s, proslavených nejlepšími soutěžními profesionálními hráči. Konzistentnost a pohodlí jsou pro dosažení nejvyššího výkonu klíčové. Myš PRO vám poskytne obojí.

Mechanický systém zdvihu tlačítek
Mechanický systém zdvihu tlačítek herní myši Logitech G PRO zvyšuje konzistenci odezvy levého/pravého tlačítka myši a pomáhá snížit sílu potřebnou pro kliknutí. Výsledkem je rychlá a spolehlivá aktivace kliknutí, na kterou se můžete spolehnout i při soutěžení na nejvyšší úrovni.

Kabel pro soutěžní hraní
Na základě zpětné vazby od profesionálních hráčů a soutěžních týmů je myš PRO nyní vybavena lehčím, jemnějším a více flexibilním kabelem bez PVC.

6 programovatelných tlačítek
Myš Logitech G PRO Gaming Mouse můžete používat ihned po vybalení s přednastavenými tlačítky, nebo si ji můžete plně nakonfigurovat dle svých potřeb pomocí G HUB. Všech šest tlačítek lze provázat za účelem aktivace herních příkazů..

TECHNOLOGIE LIGHTSYNC RGB
Myš PRO zahrnuje možnost přizpůsobení z palety až 16,8 milionů barev, což je ideální pro propagaci barev vašeho týmu, upravení vzhledu vaší sestavy, nebo synchronizaci s ostatními produkty G. Technologie LIGHTSYNC rovněž zahrnuje hrami řízené efekty podsvícení, které reagují na herní akce, vizualizace zvuku, snímání barev na obrazovce a další. Vše si můžete naprogramovat pomocí G HUB.

5 profilů v integrované paměti
Díky programovatelným paměťovým profilům si mohou profesionálové uložit celou řadu předvoleb přímo do myši PRO pomocí G HUB. Neztrácejte čas s instalací dalšího softwaru nebo konfigurací svých nastavení na soutěžních systémech. Věnujte se rovnou hře.

Výkonnost a odolnost
Myš PRO, jejíž konstrukce vychází z více než 30leté praxe společnosti Logitech v navrhování, výrobě a testování myší, byla vyvinuta pro náročný trénink a turnajovou sezónu profesionálů. Povrch myši PRO je opatřen potahem zajišťujícím odolnost a spolehlivý úchop. Patky byly testovány na výdrž více než 250 km. Výdrž levého a pravého tlačítka překračuje 50 milionů kliknutí – ekvivalentu trénování 10 hodin denně po dobu pěti let. Hloubka: 38,2 mm Hmotnost: 129,5 g, myš s kabelem Hmotnost: 83 g, pouze myš


 

Fotogalerie Logitech G Pro HERO Gaming

Stránky výrobce:

http://www.logitech.com/cs-cz


Stránky o produktu:

https://www.logitechg.com/cs-cz/products/gaming-mice/pro-hero.html


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Záruční doba a servisní podmínky produktů Logitech a Labtec jsou stanoveny dle aktuálních Servisních a záručních podmínek společnosti Logitech. Servis zajišťuje (včetně svozu vadného zařízení) servisní partner firma Fixit - postup naleznete po registraci kliknutím na: Registrace do systemu a postup reklamací Logitech a Labtec produktů. V případě dalších dotazů k řešení servisu nás kontaktujte na mailu servis@tsbohemia.cz, nebo tel.: +420585157507.

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
online platby
podekovani
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­