Lenovo Smart Dock pro P11/P11 Plus a P11 PRO

Objednací kód: 9907699 Part No.: ZG38C03361 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců
 
Lenovo Smart Dock pro P11/P11 Plus a P11 PRO
  • Lenovo Smart Dock pro P11/P11 Plus a P11 PRO
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nabíjecí stanice Lenovo Smart Charging Station slouží jako pohodlný stojan pro váš tablet, který zařízení současně nabíjí. Po použití nechte tablet na stojanu, aby baterie tabletu zůstala vždy nabitá a připravená k použití.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

721 Kč

596 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

6 290 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Nabíjecí stanice Lenovo Smart Charging Station slouží jako pohodlný stojan pro váš tablet, který zařízení současně nabíjí. Po použití nechte tablet na stojanu, aby baterie tabletu zůstala vždy nabitá a připravená k použití.

Kompatibilní s P11 Pro 1. generace.


Více informací

Lenovo je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hongkongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie.
Vizí společnosti Lenovo je vytvářet osobní zařízení, která budou chtít lidé vlastnit, kulturu, do které se budou chtít zapojit, důvěryhodný podnik, který bude respektován po celém světě.

Příběh Lenovo začal před více než třemi desetiletími s týmem jedenácti inženýrů v Číně. Dnes je rozmanitou skupinou pokročilých myslitelů a inovátorů ve více než 160 zemích, neustále zdokonalují technologie, aby dělali svět zajímavějším a řeší těžké globální výzvy. Jsou odhodláni přeměnit zkušenosti našich zákazníků s technologií – a to, jak komunikují se světem kolem nás. Říkají tomu Inteligentní transformace. Určují možnosti technologií, vyvinutých rozšířenou inteligencí, a jejich využití pro zdokonalení lidských schopností.

Společnost má za sebou osvědčenou historii výsledků s výnosem 43 miliard dolarů, stovkami milionů zákazníků a čtyřmi zařízeními prodávanými za vteřinu.

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
Nabíjení tabletu
Ondřej, 01.01.2023 18:02:00

Zakoupili jsme u vás tablet Lenovo P11 PRO 2 nd Gen 8GB/256GB a k tomu nám byl doporučen nabíjecí stojan Lenovo Smart Dock pro P11/P11 plus a P11 PRO. Kde může být chyba že se tablet po nasazení tabletu nenabíjí?Mysleli jsme že je možná baterie ve stojanu špatná, tak jsme ji u vás vyměnili za nový, ale nový také nenabíjí, nevíte prosím kde může být chyba ? Díky za info R.

LM, 02.01.2023 7:38:00

Dobrý den, nabíjecí stojan je bohužel kompatibilní pouze s P11 Pro, nikoliv s P11 Pro 2. generace. Nepoškozené zboží nám není problém vrátit.

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?