Laica PS7030 Digitální kojenecká váha s Bluetooth Smart

Objednací kód: 9974543 Part No.: LAI PS7030 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Laica PS7030 Digitální kojenecká váha s Bluetooth Smart
 • Laica PS7030 Digitální kojenecká váha s Bluetooth Smart
 • Laica PS7030 Digitální kojenecká váha s Bluetooth Smart
 • Laica PS7030 Digitální kojenecká váha s Bluetooth Smart
 

 Výprodej 

 
 
 
 
 
 
 
 
S kojeneckou váhou Laica PS7030 budete hned přesně vědět, jak vaše miminko přibírá na váze. Vyznačuje se přesným vážením, jehož výsledek se zobrazuje na snadno čitelném digitálním LCD displeji.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

1 157 Kč

956 Kč bez DPH

 
 

Speciální cena (uplatněno)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

S kojeneckou váhou Laica PS7030 budete hned přesně vědět, jak vaše miminko přibírá na váze. Vyznačuje se přesným vážením, jehož výsledek se zobrazuje na snadno čitelném digitálním LCD displeji. Tato smart kojenecká váha je opatřena Bluetooth technologií pro propojení s mobilním telefonem. Ke stažení je k dispozici aplikace v českém jazyce LAICA Home Wellness (pro iOS i Android).

Sledujte přírůstky váhy vašeho miminka
Váha nabízí také praktickou funkcí TARA, která umožní odečet váhy, např. plenky nebo oblečení, aniž by docházelo k ovlivnění výsledku vážení. Maminky aktivního miminka ocení funkci blokování hmotnosti Block-weight, která zajistí spolehlivé zvážení dítěte, které je zrovna neklidné. Váha byla vyrobena s ohledem na bezpečnost dětí. Nemá žádné ostré hrany a použitý materiál je zdravotně nezávadný, splňuje tedy nejpřísnější evropské normy. Kvalitní konstrukce se stabilní základnou zabraňuje převržení váhy. Váha je určena pro vážení kojenců s maximální hmotností do 20 kg. Provoz zajišťují tři AAA baterie (nejsou součástí balení).


Více informací

Italská značka Laica se pyšní produkty, které pečují o zdraví celé rodiny. Filtrační konvice Laica jsou designované a vyrobené přímo v Itálii. Moderní technologie výroby a přísné kontroly zaručují vysokou kvalitu výrobků. S výrobou filtračních konvic a filtrů má společnost více než 20 letou zkušenost a technologii výroby mají patentovanou a oceněnou mnoha světovými certifikacemi zdravotní nezávadnosti.

Stránky výrobce:www.laica.com

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Renata (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?