Krups EA810B
Objednací kód: 9781566P Part No.: EA810B Záruka spotřebitel/ostatní: 12 měsíců / 3 měsíce Základní cena + RP: 4 955 Kč + 3 
 
Použité
 
-25%
 
 
 

Krups EA810B

 
 
 
 
KRUPS EA810B Essential Espresso, Automatické vypnutí, Paměť na oblíbenou kávu, Tryska na cappuccino, 15 bar

Použité či servisované zboží s plnou zárukou. Zboží může mít drobné vady.

Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 7 999,- Kč 
Cena nyní: 5 999,- Kč 

4 958 Kč bez DPH

Splátky již od 300 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Nové, otestované - 3 cykly.

automatický kávovar • připravíte espresso, lungo, cappuccino, latte, macchiato • maximální příkon 1 450 W • tlak 15 barů • 1,7l nádržka na vodu • 260g zásobník na kávu • integrovaný kónický kovový mlýnek • 3 nastavení hrubosti • parní tryska • příprava 2 šálků najednou • čistící a odvápňovací programy • automatické vypnutí

Krups EA810B, černáKrups EA 810 B, černá
Automatický kávovar od renomované společnosti Krups je skvělým výrobkem pro každého milovníka kávových nápojů, který dokáže ocenit profesionálně připravený šálek kávy. Kávovar má příkon 1 450 W a je vybaven pumpou o maximálním tlaku 15 bar, pomocí níž dokáže přístroj během okamžiku protlačit horkou vodu skrz namletá kávová zrna. To umožňuje extrahovat dokonalou chuť i aroma bez rizika připálení zrn. Voda je ohřívána pomocí moderního termobloku, takže jí budete mít vždy dostatek o správné teplotě, nehledě na to, jestli si připravujete malé esppresso nebo velké lungo.

Praktické funkce
Jak již bylo naznačeno v úvodu, tento automatický kávovar umí připravit několik typů kávových specialit, což vyžaduje některé specifické konstrukční prvky. Například výškově nastavitelné trysky, pod něž lze vložit různě vysoké šálky bez rizika znečištění okolí. Trysky jsou k dispozici hned dvě, takže můžete připravovat dvojici nápojů zároveň. Potěší také přítomnost parního pěniče mléka, který vám jistě přijde vhod při šlehání pěny do latte či cappuccina.
Pomyslnou třešničkou na dortu je potom paměť pro uložení oblíbených nápojů.

Snadné používání
Kávovar je vybaven integrovaným mlýnkem z prvotřídní oceli, takže se nemusíte zaobírat mletím zrn – přístroj vše udělá přímo před přípravou daného nápoje ve svých útrobách. Ovládání jednotlivých funkcí je řešeno pomocí několika tlačítek a otočného voliče.

Nádoba na kávová zrna
I přes kompaktní rozměry vás kávovar nebude omezovat. Nádoba na vodu dosahuje objemu 1,7 l a do nádoby na kávová zrnka lze vložit až 260 g vaší oblíbené kávy.

Dokonalé cappuccino
Díky parní trysce pro přípravu mléčných kávových specialit budou vaše nápoje chutnější a krémovější. Parní tryska napění mléko v šálku a výsledkem bude lahodné cappuccino nebo latte.

Nastavitelný kónický mlýnek
Vysoce kvalitní kovový mlýnek je možné nastavit na tři různé stupně jemnosti mletí. Automaticky přizpůsobuje délku mletí tak, aby použil přesné množství kávy. Jemnější nastavení je vhodné pro espresso s pěnou, naopak hrubší pro povzbuzující kávu.

Volitelné nastavení
Připravte si kávu přesně podle vaší chuti. Na přehledném displeji si můžete nastavit nejen tři různé úrovně teploty, ale také přizpůsobit přístroj tvrdosti vody až ve čtyřech stupních.

Automatické čištění
Nemusíte se o nic starat, spotřebič se vyčistí úplně sám. Nastavíte si automatický program nebo manuálně zapnete proplach spařovací komory a můžete si v klidu vychutnávat svou kávu.

Základní parametry
 Informační displej Ano
 Maximální příkon 1 450 W
 Kapacita nádržky na vodu 1 700 ml
 Tlak čerpadla 15 bar
 Zásobník na kávu 500 g


Práce s kávou
 Příprava dvou šálků najednou Ano
 Možnost přípravy nápoje z mleté kávy Ne
 Tryska na cappuccino Ano
 Předehřívání šálků Ano


Doplňkové funkce
 Automatické vypnutí Ano
 Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ne
 Výškově nastavitelná kávová výpusť Ano
 Nádoba na mléko Ne
 Paměť na oblíbenou kávu  Ano
 Vyjímatelná nádržka na vodu 1,7 l


Systémy údržby
 Automatické čištění Ano
 Spařovací jednotka vyjímatelná
 Odvápňování Ano


Ostatní parametry
 Barva černá
 Hloubka 33 cm
 Výška 36,5 cm
 Hmotnost 7,4 kg
 Šířka 24,5 cm


 

Fotogalerie Krups EA810B

Stránky o produktu:

https://www.krups.cz/obchod-s-prislusenstvim/Produkty/P%C5%99%C3%ADprava-pokrm%C5%AF-a-n%C


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše