Kingston USB3.2 Gen2 Workflow Dual-Slot čtečka karet

Objednací kód: 9909178 Part No.: WFS-SD Záruka spotřebitel/ostatní: 60 měsíců / 60 měsíců
 
Kingston USB3.2 Gen2 Workflow Dual-Slot čtečka karet
 • Kingston USB3.2 Gen2 Workflow Dual-Slot čtečka karet
 • Kingston USB3.2 Gen2 Workflow Dual-Slot čtečka karet
 
 
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
Kingston USB3.2 Gen2 Workflow Dual-Slot čtečka karet, Přenášej videa, fotografie a zvuk z více zdrojů současně.Používej čtečky karet s dokem nebo na cestách*. Přizpůsobivý systém, který tvůj pracovní postup připraví na budoucnost.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

499 Kč

412 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Stanice a čtečky Workflow značky Kingston nabízejí přizpůsobivý systém pro přenos videa, fotografií a zvuku z více zdrojů najednou.1 Urychli svůj postprodukční pracovní postup a vytvoř si nastavení pro stahování souborů, které vyhoví tvým potřebám. Dok stanice Workflow je přizpůsobitelný, takže můžeš používat pouze USB miniHub, čtečky SD nebo čtečky microSD, které při fotografování potřebuješ. Nezáleží na tom, jestli právě fotografuješ s několika přístroji v rozlišení 4K/8K s přenosnými záznamníky zvuku pro jednotlivé hostitele nebo natáčíš doplňující materiál B-Roll pomocí dronů a kamer GoPro, do doku můžeš současně připojit až čtyři čtečky a rychle záběry přenést. Stanice a čtečky Workflow podporují rychlosti USB 3.2, které tě do postprodukčního procesu dostane rychleji než kdy předtím. V rámci lepší přizpůsobitelnosti se čtečky karet dají používat i na cestách. Když potřebujete fotografovat v terénu, jednoduše vlož potřebný rozbočovač nebo čtečky do batohu a připoj je k notebooku pomocí přiloženého kabelu USB-C®.

Stručný přehled:
Přenášej videa, fotografie a zvuk z více zdrojů současně.
Používej čtečky karet s dokem nebo na cestách*.
Přizpůsobivý systém, který tvůj pracovní postup připraví na budoucnost.
Neuvěřitelné rychlosti USB 3.2


Parametry

Fyzické charakteristiky

Barva: 
stříbrná
Výška [mm]: 
16,9
Šířka [mm]: 
62,9
Hloubka [mm]: 
50
Hmotnost [g]: 
31

Rozhraní

USB 3.1 (Type-C): 
ano
Rozhraní: 
Rozhraní udává použitý vstup/výstup zařizení, který slouží ke komunikaci s ostatními zařízeními.
USB 3.2 Gen1
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
Čtečka Kingston USB3.2 Gen2 Workflow Dual-Slot
Rosťa, 28.5.2021 13:52:00

nahrávám video v rozlišení 4K na kameru 4K na tuto kartu - SanDisk Extreme SDXC 256GB 90MB/s Class10 UHS-I (U3) V30 a chtěl bych přenášet nahrané video ve 4K do televize 4K přes čtečku Kingston USB3.2 Gen2 Workflow Dual-Slot čtečka za 699Kč. Je to možné, půjde to, bude mi to hrát, aniž by se mi vymazal obsah z karty po připojení a přehrávání v televizi? Doteď jsem vždy přehrával video přímo z kamery do televize, ale chtěl bych to přes tuto čtečku. Jak je to s připojením přes USB ze čtečky do televize 4K? U čtečky je napsáno, že můžu používat jen USB miniHub. Pokud by to nešlo, máte prosím nějakou jinou radu nebo doporučení, jak video 4K z karty přehrát v televizi 4K? Děkuji. R.Pospíšil

LM, 31.5.2021 10:21:00

Dobrý den, tuto skutečnost bude nutní vyzkoušet. Bude zde záležet i na použité TV. V případě, že by přenos možný nebyl, mohu potvrdit možnost vrácení čtečky.

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?