Kingston Fury Renegade DIMM DDR5 32GB 6000MHz stříbrné (Kit 2x16GB)

Objednací kód: 9961944 Part No.: KF560C32RSK2-32 Záruka Doživotně
 
Kingston Fury Renegade DIMM DDR5 32GB 6000MHz stříbrné (Kit 2x16GB)
 • Kingston Fury Renegade DIMM DDR5 32GB 6000MHz stříbrné (Kit 2x16GB)
 • Kingston Fury Renegade DIMM DDR5 32GB 6000MHz stříbrné (Kit 2x16GB)
 • Kingston Fury Renegade DIMM DDR5 32GB 6000MHz stříbrné (Kit 2x16GB)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Operační paměť DIMM DDR5, 32GB (Kit 2x16GB), frekvence 6000MHz, časování CL32, hliníkový stříbrný chladič.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

3 293 Kč

2 722 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Mimořádný výkon DDR5


Paměť Kingston FURY™ Renegade DDR5

Posuň hranice jako nikdy předtím pomocí paměti Kingston FURY™ Renegade DDR5, která je navržena pro mimořádný výkon na platformách DDR5 nové generace. Získej potřebné vylepšení svého systému, aby ses udržel na vrcholu – pomocí ultrarychlé paměti až 6400 MT/s. Paměť Kingston FURY Renegade DDR5 je vybavena elegantním, nově navrženým černostříbrným hliníkovým chladičem, který doplňuje vzhled nejnovějších počítačových sestav od výrobců systémů a počítačových kutilů. Paměť je k dispozici v jednotlivých modulech s kapacitou 16 GB a v sadách po dvou ks s kapacitou 32 GB.

Ať už vytváříš obsah, jedeš multitasking nebo posouváš v nejnovější hře hranice až do extrémů, Kingston FURY Renegade DDR5 je ideální volbou pro hráče, nadšence, tvůrce obsahu a lidi, kteří mají rádi extrémní přetaktování. Spolehlivá paměť Kingston FURY Renegade DDR5 je 100% testována ve výrobním závodě a dodává se s doživotní zárukou a více než 30 roky zkušeností. Získáš to nejlepší z obou světů: špičkový výkon a maximální jistotu. Paměť Kingston FURY je s tebou, přímo na hranicích možného.

 • Navrženo pro maximalizaci výkonu
 • Využij mimořádný potenciál přetaktování
 • Certifikace pro Intel® XMP 3.0
 • S podporou předních světových výrobců základních desek
 • Agresivní provedení hliníkového chladiče


Navrženo pro maximalizaci výkonu

Paměť Kingston FURY Renegade DDR5 nabízí rychlostí až 6400 MT/s a rychlé časování CL32, je vybavena špičkovými součástkami, které technici ručně vyladili, její kompatibilita se špičkovými základními deskami v oboru je přísně zkoušená a opírá se o 100% továrním zkoušky rychlosti pro bezproblémový zážitek z přetaktování.


Využij mimořádný potenciál přetaktování

Paměť DDR5 zahajuje zcela novou éru paměťových technologií, díky nimž je extrémní přetaktování stabilnější volbou než u předchozí generace. Funkce On-die ECC zajišťuje spolehlivější součástky DRAM, vestavěný obvod PMIC vyvažuje výkon, kdy a kde je potřeba, a dva nezávislé 32bitové podkanály přinášejí dramatické zvýšení datové účinnosti vícejádrových procesorů.


Certifikace pro Intel® XMP 3.0

Díky technologii Intel Extreme Memory Profile je přetaktování hračkou, a to díky pokročilým předem optimalizovaným továrním časováním, rychlostem a napětím pro výkon přetaktování. Paměť Kingston FURY Renegade DDR5 je vybavena programovatelným obvodem PMIC pro XMP 3.0, který podporuje až dva přizpůsobitelné profily pro optimalizaci tvého vlastního časování, rychlostí a napětí uložených přímo do modulu DIMM.


S podporou předních světových výrobců základních desek

Testované a spolehlivé, aby byly správnou volbou pro tebou preferovanou základní desku a ty jsi mohl stavět s důvěrou.


Agresivní provedení hliníkového chladiče

Nově navržený černostříbrný hliníkový chladič a odpovídající černá DPS udržují tvoji výbavu v chodu a dopřejí ji hustý vzhled, který ladí s vizáží tvojí nejnovější počítačové sestavy.


Parametry

Druh a typ

Počet pinů: 
288

Frekvence a časování

Frekvence paměti [MHz]: 
Důležitým parametrem paměťových modulů je frekvence. Vyjadřuje rychlost přenosu dat mezi základní deskou a pamětí. Čím vyšší frekvenci paměť má, tím lépe.
6000
Časování RAM (CL): 
Jelikož je procesor rychlejší než RAM, tak musí čekat než pamět lokalizuje a přečte data před jejich odesláním zpět k procesoru. Takže tento parametr udává zpoždění dat na výstupu paměti po jejich výběru, nebo zpoždění pro jejich zápis. Proto platí, že menší hodnota znamená lepší výkon.
CL32

Fyzické charakteristiky

Barva: 
stříbrná
Chladič: 
ano

Kapacita

Velikost paměti [GB]: 
Velikost paměti udává, s jak velkým objemem dat může operační paměť pracovat. V dnešní době je základ mít pro kancelářskou práci alespoň 4 GB a více. Pro Hraní her je naprosté minimum 8 GB, ale do budoucna to nemusí stačit, lepší je mít rovnou 16 GB. Větší kapacity paměti využijí uživatelé, kteří upravují fotky, stříhají videa a nebo pracují se specifickými 3D programy.
32
Konfigurace paměti (GB): 
Udává počet modulů v balení a velikost paměti.
2x 16

Napájení a spotřeba

Napájecí napětí [V]: 
1,35

Operační paměť

Typ operační paměti: 
Základní dělení paměťových modulů je na SDRAM, DDR, DDR2, DDR3, DDR4 (nejnovější). Paměti také dělíme podle patice, DIMM - počítače, SO-DIMM - notebooky.
DDR5

Základní parametry

Pro počítače: 
ano
Intel XMP: 
Intel Extreme Memory Profile je technologie, která umožňuje snadno v BIOSu automaticky nastavit jiné hodnoty paměti.
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?