Kaspersky Internet Security multi-device 2019 CZ, 2 lic., 2 roky, nová licence, elektronicky
Objednací kód: 8883014 Part No.: KL1939OCBDS Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena: 1 156 Kč
 
 
Elektronická licence
 
 
 

Kaspersky Internet Security multi-device 2019 CZ, 2 lic., 2 roky, nová licence, elektronicky

 
 
 
 
Bezpečnostní software 2 lic., 2 roky, elektornická licence (ESD)
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 1 399,- Kč 

1 156 Kč bez DPH

Splátky již od 70 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Kaspersky Internet Security multi-device 2018 CZ

Vzhledem k tomu, že jste po značnou dobu svého života připojeni k internetu - nakupujete online nebo využíváte online bankovní služby či sociální sítě - snaží se vám náš oceňovaný zabezpečovací software pomoci co nejlépe se chránit, ať už používáte osobnípočítač s Windows, počítač Mac nebo zařízení se systémem Android.


ZASTAVÍ ÚTOKY

Protože potřebujete chránit svou rodinu, naše zabezpečení vás chrání proti virovým infekcím, útokům, blokuje reklamní bannery, spam a varuje před nebezpečnými weby.


NEZPOMALUJE

Zabezpečení by nemělo zpomalovat vaši rodinu. Naše ochrana pracuje "na pozadí", takže nijak neovlivňuje váš život.


ZJEDNODUŠUJE ZABEZPEČENÍ RODINY

Nikomu se nechce číst tuny textu "Jak nastavit komplexní zabezpečení". Proto vám dáváme účet My Kaspersky, kde můžete jednoduše spravovat zabezpečení celé rodiny přes webovou stránku.


CHRÁNÍ VAŠE SOUKROMÍ

Soukromí vaší rodiny je důležité a proto chráníme osobní data, bráníme monitoringu vašich online aktivit a blokujeme nedovolený přístup k vaší webkameře a navíc chráníme data přenášená pomocí veřejných sítí.


CHRÁNÍ DĚTI

Funkce Rodičovská kontrola na počítači reguluje nebo blokuje přístup k sociálním sítím, hrám, internetovým stránkám a aplikacím.


PENÍZE V BEZPEČÍ

Kdykoliv jste online, můžou na vás počítačoví útočníci číhat. Naše jedinečné zabezpečení ochrání vaše peníze a bankovní informace, aby je podvodníci nemohli získat.


CHRÁNÍ VŠECHNA ZAŘÍZENÍ

Ochráníme jakoukoliv kombinaci počítačů a mobilních zařízení, které má vaše rodina. Telefony a tablety se systémem Android v případě ztráty zamkneme, vymažeme nebo lokalizujeme.


OCHRANA PROTI KRYPTOVIRŮM

System Watcher blokuje škodlivé chování a pomáhá vám vrátit zpět jeho dopady. V spolupráci s funkcionalitou Anti-Blocker pomáhá předcházet kryptovirům v zašifrování vašich dat.


Chraňte svoje soukromí

Private Browsing zabraňuje sledování vašich návyků při prohlížení webu a blokuje získání vašich osobních údajů.

Anti-phishing ochrana

- pro PC, Mac & Android

- pomáhá chránit před phishingovými webovými stránkami, které se snaží získat vaše osobní údaje, ukradnout vám identitu a peníze.

Ochrana webkamery zabraňuje nepovolenému, vzdálenému přístupu k vaší webkamerce, takže ji nikdo nemůže použít, aby vás špehoval.

Anti-Banner blokuje reklamy a bannery na webových stránkách, takže vy se můžete soustředit na práci.


Spravujte vše centrálně

Webová a mobilní centrální správa v češtině nabízí jednoduchou správu vaší kybernetické bezpečnosti prostřednictvím jedné obrazovky.


Spravujte svůj software

Software Updater sleduje software ve vašem PC a instaluje aktualizace tak, aby byl software vždy aktuální.

Software Cleaner najde aplikace, toolbary, adware a jiný software, které mohou ovlivňovat výkon vašeho PC, a vy se následně můžete rozhodnout, jestli je odstraníte, nebo ne.

Installation Assistant pomáhá blokovat předvolené instalační možnosti, které se snaží instalovat software nebo dělat změny ve vašem PC.

Zabezpečená komunikace

Když používáte veřejné sítě, Secure Connection šifruje všechna data, která odesíláte nebo přijímáte. I kdyby je někdo odchytil, nebude možné je přečíst.

Při připojení pomocí Wi-Fi technologie Wi-Fi Security Notification zkontroluje připojení, které používáte,a upozorní vás na možné zranitelnosti nebo rizika a doporučí úpravu nastavení zabezpečení.


Chraňte se před počítačovou kriminalitou

Jsme přesvědčeni, že každý online uživatel by měl být schopen chránit své finance, soukromí, rodinu a další oblasti. Proto je naším posláním poskytovat prvotřídní ochranu před kybernetickými hrozbami. Bezpečnost, kterou zajištujeme, je oceňována špičkovými odborníky, nezávislými testovacími laboratořemi, systémovými administrátory i domácími uživateli na celém světě.


O společnosti KASPERSKY LAB

Kaspersky Lab je největším soukromě vlastněnýmposkytovatelem koncových bezpečnostních řešenína světě. Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejcebezpečnostních řešení pro koncové uživatele.Již 19 let patří Kaspersky Lab mezi přední inovátoryv oblasti informačních technologií a poskytuje efektivnídigitální bezpečnostní řešení zákazníkům, malýma středním firmám i velkým podnikům. Aktuálněspolečnost působí v bezmála 200 zemích a oblastecha poskytuje placenou ochranu více než 400 milionůmuživatelů. Více informací o společnosti Kaspersky Labnajdete na www.kaspersky.cz


 

Poznámka výrobce:

"Jsme tu, abychom chránili svět. Věříme, že by každý měl mít možnost využívat technologie na maximum a přitom by neměl mít obavy z neoprávněných vniknutí nebo jiných narušení bezpečnosti. Náš tým odborníků vám umožní žít si svůj digitální život, aniž byste se museli obávat o své osobní údaje nebo majetek. Vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme řešení pro zabezpečení informací, která chrání naše zákazníky před hrozbami IT a umožňují firmám kontrolovat rizika.“


Parametry a specifikace:

Certifikace

Délka licence [roků]: 
2

Obecné vlastnosti

Počet licencí: 
2

Operační systém

Podpora OS: 
OS X, Android, Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 10

Ostatní

Typ distribuce: 
elektronická
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
mistrovska nabidka
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­