Prodejny v Ostrava - Hrabová a Brno - Veveří mají nově otevřeno i v sobotu od 9.00 do 19.00. Naopak prodejna Ostrava - Mar. Hory má od 1.8. v sobotu zavřeno.  
 
Kaspersky Anti-Virus 2019 CZ, 1 zařízení, 2 roky, nová licence, elektronicky
Objednací kód: 8801767 Part No.: KL1171OCADS Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena: 660 Kč
 
Doporučujeme
 
Elektronická licence
 
 
 

Kaspersky Anti-Virus 2019 CZ, 1 zařízení, 2 roky, nová licence, elektronicky

 
 
 
 
Bezpečnostní software 1 lic., 2 roky, elektronická licence.
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 799,- Kč 

660 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Kaspersky Anti-Virus 2018 CZ

Myslete na všechny cenné věci ve svém osobním počítači. Můžeme vám je pomoci ochránit před viry, spywarema dalším škodlivým softwarem. Díky našemu oceňovanému zabezpečovacímu softwaru můžete digitální hrozby snadno odvrátit, aniž by vás to zpomalovalo při práci.


ZASTAVÍ ÚTOKY

Protože potřebujete chránit svou rodinu, naše zabezpečení vás chrání proti virovým infekcím, útokům a varuje před nebezpečnými weby.


NEZPOMALUJE

Zabezpečení by nemělo zpomalovat vaši rodinu. Naše ochrana pracuje "na pozadí", takže nijak neovlivňuje váš život.


CHRÁNÍ VAŠE SOUKROMÍ

Anti-phishing ochrana pomáhá chránit před phishingovými webovými stránkami, které se snaží získat vaše osobní údaje, ukradnout vám identitu a peníze.


ZJEDNODUŠUJE ZABEZPEČENÍ RODINY

Nikomu se nechce číst tuny textu "Jak nastavit komplexní zabezpečení". Proto vám dáváme účet My Kaspersky, kde můžete jednoduše spravovat zabezpečení celé rodiny přes webovou stránku.


OCHRANA PROTI KRYPTOVIRŮM

System Watcher blokuje škodlivé chování a pomáhá vám vrátit zpět jeho dopady. V spolupráci s funkcionalitou Anti-Blocker pomáhá předcházet kryptovirům v zašifrování vašich dat.


Chraňte se před počítačovou kriminalitou

Jsme přesvědčeni, že každý online uživatel by měl být schopen chránit své finance, soukromí, rodinu a další oblasti. Proto je naším posláním poskytovat prvotřídní ochranu před kybernetickými hrozbami. Bezpečnost, kterou zajištujeme, je oceňována špičkovými odborníky, nezávislými testovacími laboratořemi, systémovými administrátory i domácími uživateli na celém světě.


O společnosti KASPERSKY LAB

Kaspersky Lab je největším soukromě vlastněnýmposkytovatelem koncových bezpečnostních řešenína světě. Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejcebezpečnostních řešení pro koncové uživatele.Již 19 let patří Kaspersky Lab mezi přední inovátoryv oblasti informačních technologií a poskytuje efektivnídigitální bezpečnostní řešení zákazníkům, malýma středním firmám i velkým podnikům. Aktuálněspolečnost působí v bezmála 200 zemích a oblastecha poskytuje placenou ochranu více než 400 milionůmuživatelů. Více informací o společnosti Kaspersky Labnajdete na www.kaspersky.cz


 

Poznámka výrobce:

"Jsme tu, abychom chránili svět. Věříme, že by každý měl mít možnost využívat technologie na maximum a přitom by neměl mít obavy z neoprávněných vniknutí nebo jiných narušení bezpečnosti. Náš tým odborníků vám umožní žít si svůj digitální život, aniž byste se museli obávat o své osobní údaje nebo majetek. Vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme řešení pro zabezpečení informací, která chrání naše zákazníky před hrozbami IT a umožňují firmám kontrolovat rizika.“


Stránky výrobce:

http://www.kaspersky.cz


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
vyprodej
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­