Jelen tekutý písek pampeliška 500ml

Objednací kód: 9932497 Part No.: 8596422579726
 
Jelen tekutý písek pampeliška 500ml
 

 Poslední kusy 

 
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
Jelen tekutý písek na vodní kámen a urputnou špínu. S vůní pampelišky.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

42 Kč

34 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Drhnout tu nejurputnější špínu u potoka pískem vždy fungovalo. Abyste už k  potoku nemuseli, připravil Jelen tento tekutý písek, který si hravě poradí s každou nečistotou, mastnotou i vodním kamenem.


Více informací

Jelen má o praní, mytí a čištění jasno. Chce, aby co nejvíce z nás pralo šetrně k přírodě, pokožce i prádlu. Aby tomu tak bylo, musí být vše od Jelena zároveň účinné i cenově dostupné.

Mýdlo s Jelenem vyjadřuje základní názor na boj se špínou: je účinné, šetrné k pokožce a biologicky velmi lehce odbouratelné. Je proto základem většiny produktů, které Jelen vyrábí.

K přírodě šetrné jsou pouze ty látky, které se v ní beze zbytku samy odbourávají. A nejlépe to dělají ty, které z přírody pocházejí. Proto Jelen vybírá pouze přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků. Funguje to tak, že se tenzid jedním svým koncem naváže na špínu a druhým koncem na molekuly vody. Částice nečistot se tedy rozptýlí ve vodném roztoku a vaše pračka je prostě vymáchá. Přírodní tenzid se pak ve vodě velmi rychle odbourá.

Použití sody, která vodu změkčí, umožňuje použít tak akorát velké množství tenzidů, aby praní i čištění bylo co nejúčinnější.

Nejlepší obal by byl žádný obal. Jenže každý někdy potřebujeme prostě nakoupit. Proto je 100 % obalů, které Jelen vyvíjí a používá, recyklovatelných.

Stránky výrobce:https://www.mydlosjelenem.cz/

Stránky o produktu:https://www.mydlosjelenem.cz/

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?