Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

11

položek

 
 
 

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter

880,-

810,- s DPH

669,- bez DPH

porovnat

síťová karta, gigabit, 10/100/1000Mbps, interní, Flow Control, PCI, RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN

 
 

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

10 690,-

9 400,- s DPH

7 769,- bez DPH

porovnat

kabelový síťový adaptér, 10Gbit, karta PCIe x8, vč. Low Profile, bulk

 
 

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter low profile

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter low profile

800,- s DPH

662,- bez DPH

porovnat

síťová karta, gigabit, 10/100/1000Mbps, interní, Flow Control, PCI, RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN, nízký profil, bulk balení

 
 

Intel PRO/1000 PT Quad Port Server Adapter, bulk

Intel PRO/1000 PT Quad Port Server Adapter, bulk

12 826,-

11 842,- s DPH

9 787,- bez DPH

porovnat

síťová karta INTEL PRO/1000 PT Quad Server Adapter PCIe4x, 4x RJ45, LP, bulk balení

 
 

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, bulk

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, bulk

11 739,- s DPH

9 702,- bez DPH

porovnat

kabelový síťový adaptér, 10Gbit, karta PCIe x8, bulk

 
 

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

2 999,- s DPH

2 479,- bez DPH

porovnat

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1 x Ethernet 10GBase-SR

 
 

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

12 102,- s DPH

10 002,- bez DPH

porovnat

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x2, vlnová délka 1310nm, až 10km

 
 

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2

9 050,- s DPH

7 479,- bez DPH

porovnat

serverová síťová karta PCIe 2.1 x4, 4x RJ45, Intel I350, low profile

 
 

Intel Gigabit CT Desktop Adapter

Intel Gigabit CT Desktop Adapter

825,- s DPH

682,- bez DPH

porovnat

síťová karta, interní, gigabit, 10/100/1000Mbps, PRO/1000 CT, Flow Control, PCIe, RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN, PXE 2.0, Intel 82574L

 
 

Intel PRO/1000 PT Dual Port Server Adapter

Intel PRO/1000 PT Dual Port Server Adapter

4 719,-

4 369,- s DPH

3 611,- bez DPH

porovnat

síťová karta PRO/1000 PT Dual Server Adapter PCIe4x, 2x RJ45, PAK5

 
 

Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter, bulk

Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter, bulk

4 376,- s DPH

3 617,- bez DPH

porovnat

síťová karta, rozhraní PCIe, Gigabit Ethernet Controller, Low-profile

 
 
112882,84810,84537,252294,253348,253259,242190,226193,44782,242188,44780,
 

Networking

 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

Splatky bez navyseni