Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací. 
 
 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

12

položek

 
 
 

Intel Dual Band Wireless-AC 7260

Intel Dual Band Wireless-AC 7260

750,-

672,- s DPH

555,- bez DPH

porovnat

síťová karta, interní, 2.4GHz + 5GHz, PCI Express Half Mini Card, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth 4.0 LE

 
 

Intel Gigabit CT Desktop Adapter

Intel Gigabit CT Desktop Adapter

871,-

848,- s DPH

701,- bez DPH

porovnat

síťová karta, interní, gigabit, 10/100/1000Mbps, PRO/1000 CT, Flow Control, PCIe, RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN, PXE 2.0, Intel 82574L

 
 

Intel PRO/1000 PT Dual Port Server Adapter

Intel PRO/1000 PT Dual Port Server Adapter

4 719,-

4 470,- s DPH

3 694,- bez DPH

porovnat

síťová karta PRO/1000 PT Dual Server Adapter PCIe4x, 2x RJ45, PAK5

 
 

Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter, bulk

Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter, bulk

4 598,-

4 490,- s DPH

3 711,- bez DPH

porovnat

síťová karta, rozhraní PCIe, Gigabit Ethernet Controller, Low-profile

 
 

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter

880,-

828,- s DPH

684,- bez DPH

porovnat

síťová karta, gigabit, 10/100/1000Mbps, interní, Flow Control, PCI, RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN

 
 

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, bulk

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, bulk

11 990,-

11 490,- s DPH

9 496,- bez DPH

porovnat

kabelový síťový adaptér, 10Gbit, karta PCIe x8, bulk

 
 

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2

9 922,-

8 790,- s DPH

7 264,- bez DPH

porovnat

serverová síťová karta PCIe 2.1 x4, 4x RJ45, Intel I350, low profile

 
 

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

3 190,- s DPH

2 636,- bez DPH

porovnat

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1 x Ethernet 10GBase-SR

 
 

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

12 350,- s DPH

10 207,- bez DPH

porovnat

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x2, vlnová délka 1310nm, až 10km

 
 

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter low profile

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter low profile

828,- s DPH

684,- bez DPH

porovnat

síťová karta, gigabit, 10/100/1000Mbps, interní, Flow Control, PCI, RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN, nízký profil, bulk balení

 
 

Intel PRO/1000 PT Quad Port Server Adapter, bulk

Intel PRO/1000 PT Quad Port Server Adapter, bulk

12 826,-

12 308,- s DPH

10 172,- bez DPH

porovnat

síťová karta INTEL PRO/1000 PT Quad Server Adapter PCIe4x, 4x RJ45, LP, bulk balení

 
 

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

10 690,-

10 449,- s DPH

8 636,- bez DPH

porovnat

kabelový síťový adaptér, 10Gbit, karta PCIe x8, vč. Low Profile, bulk

 
 
242188,226193,44782,253348,253259,252294,242190,44780,112882,84810,84537,219070,
 

Networking

 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

kupony
Zona nula