Všechny prodejny a výdejny mají OTEVŘENO dle standardní provozní doby a opět nabízí všechny služby, na které jste byli zvyklí - prodej a výdej zboží, servis i reklamace. 
 
 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

11

položek

 
 
 

Intel Dual Band Wireless-AC 7265 M.2

Intel Dual Band Wireless-AC 7265 M.2

599,-

589,-

487,- bez DPH

síťová karta, interní pro notebook, 2.4GHz + 5GHz, M.2 2230, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth 4.0

 
 

Intel Dual Band Wireless-AC 7265 M.2

Intel Dual Band Wireless-AC 7265 M.2

599,-

483,-

399,- bez DPH

síťová karta, interní pro notebook, 2.4GHz + 5GHz, M.2 2230, 802.11 ac/a/b/g/n, Bluetooth 4.0

Rozbaleno zlevněno
-19%
 
 

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter low profile

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter low profile

870,-

839,-

693,- bez DPH

síťová karta, gigabit, 10/100/1000Mbps, interní, Flow Control, PCI, RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN, nízký profil, bulk balení

 
 

Intel Gigabit CT Desktop Adapter

Intel Gigabit CT Desktop Adapter

849,-

702,- bez DPH

síťová karta, interní, gigabit, 10/100/1000Mbps, PRO/1000 CT, Flow Control, PCIe, RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN, PXE 2.0, Intel 82574L

Prodloužená záruka
 
 

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1

2 299,-

2 099,-

1 735,- bez DPH

síťová karta, gigabit Ethernet, 10/100/1000Mbps, interní, PCIe x1 2.1, 1x RJ45 Copper, Intel I210, AVB

 
 

Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk

Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk

9 050,-

7 479,- bez DPH

kabelový síťový adaptér, X520-DA2, 10Gbit, karta PCIe x8, vč. Low Profile, bulk

Prodloužená záruka
 
 

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

9 390,-

8 190,-

6 769,- bez DPH

kabelový síťový adaptér, 10Gbit, karta PCIe x8, vč. Low Profile, bulk

Prodloužená záruka
 
 

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, bulk

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4, bulk

10 780,-

8 909,- bez DPH

kabelový síťový adaptér, 10Gbit, karta PCIe x8, bulk

Prodloužená záruka
 
 

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4V2

9 669,-

7 991,- bez DPH

serverová síťová karta PCIe 2.1 x4, 4x RJ45, Intel I350, low profile

Prodloužená záruka
 
 

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

2 890,-

2 388,- bez DPH

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1 x Ethernet 10GBase-SR

Prodloužená záruka
 
 

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

12 490,-

10 322,- bez DPH

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x2, vlnová délka 1310nm, až 10km

Prodloužená záruka
 
 
253348,253259,252294,242190,242188,232645,188894,84537,44782,308336,286922,
 

Networking

 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Vyprodej
Vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­