Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

iGET Virtual R2 - VR brýle

 
 
 
 
Brýle iGET VIRTUAL R2 kombinují v sobě vlastnosti jako je elegantní design, jednoduché intuitivní ovládání a v neposlední řadě i velmi výhodnou cenu. Jsou kompatibilní s velkou části dnes prodávaných mobilních telefonů, nezávisle na operačním systému.
Objednací kód8801140
Part No.

R2

Cena PL 411 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 378 Kč + 1 
ověřit dostupnost
­ 499,- Kč 
Cena po slevě: 459,- Kč 

379 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Rozbalené zboží (varianty)

445 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

IGET VIRTUAL R2

Brýle iGET VIRTUAL R2 jsou bránou do nového světa virtuální reality. Nasazením brýlí popustíte uzdu své fantazie a přenesete se do nového prostoru, kde můžete:

 • Prohlížet a zkoumat virtuální svět,
 • Prohlížet 3D videa a sledovat 3D filmy,
 • Hrát 3D hry.

Klíčové parametry brýlí iGET VIRTUAL R2:

 • Kvalitní optická soustava brýlí.
 • Univerzální dálkový bluetooth ovládač.
 • Komfortní polstrování pro pohodlný pobyt v 3D světě.
 • Technologie bránící přehřívání.
 • Kompatibilita brýlí se širokým spektrem mobilních telefonů.
 • Magnetické indukční tlačítko pro hraní her apod.
 • Možnost průběžného dobíjení telefonu při používání brýlí.
 • Možnost použití sluchátek pro lepší zážitek s 3D.

Brýle iGET VIRTUAL R2 kombinují v sobě vlastnosti jako je elegantní design, jednoduché intuitivní ovládání a v neposlední řadě i velmi výhodnou cenu. Jsou kompatibilní s velkou části dnes prodávaných mobilních telefonů, nezávisle na operačním systému. Jedná se o pasivní zařízení, které nepotřebuje žádné napájení. Kvalita a věrohodnost virtuální reality je plně závislá na parametrech vašeho smartphonu. Brýle tak technologicky nezastarávají a je možné je použit s celou řadou chytrých mobilních telefonů.

Díky ergonomickému tvaru, nízké hmotnosti a měkkému polstrování je nošení brýlí velmi pohodlné. Brýle jsou vybavené elastickými popruhy s tří-bodovým uchycením, které si může uživatel libovolně uzpůsobit podle vlastních potřeb. Větrací otvory po stranách brýlí umožňují odvětrávaní, čím se eliminuje kumulace tepla, které produkuje mobilní telefon. Přes větrací otvory je možné připojit externí sluchátka a už vám nic nebrání věnovat se naplno zábavě nebo jen tak relaxovat.

IGET VIRTUAL R2 prostřednictvím soustavy čoček zpracovávají dva oddělené obrazy a vytváří obraz prostorový. Pomoci ovládacích prvků na vrchní straně brýlí je možné doladit zaostření obrazu a nastavit vzájemný rozestup čoček podle vašich potřeb.

Brýle iGET VIRTUAL R2 nabízejí nespočetné možnosti vyžití se v 3D světe. Virtuální realita a rozvíjení její uplatnění v každodenním životě jsou v posledních letech v centru zájmu počítačových vývojářů na celém světě. Sledovaní videí a filmů je možné realizovat na všech telefonech s displejem o rozměrech 4,5- 5,7 palců (maximální rozměry telefonu 152 x 80 mm).

Magnetické indukční tlačítko umožnuje interaktívní pohyb ve virtuálním prostředí. Funkčnost indukčního tlačítka je podmíněná níže uvedenými senzory a je nezávislá na konkrétním operačním systému.

Možnosti využití brýlí iGET VIRTUAL R2 jsou výlučně závislé od parametru vašeho chytrého mobilního telefonu. Pro plnohodnotné využití je potřebné, aby byl telefon vybavený senzory jako: senzor zrychlení, gyroskopický senzor a magnetický senzor.

Dálkový ovládač posouvá možnosti využití brýlí na vyšší úroveň. Ovládač používá univerzální bluetooth rozhraní pro komunikaci s vybraným zařízením. Oceníte ho především akčních her a aplikací. Největší předností ovládače je jeho univerzálnost, možnost použití pro Android, iOS i PC systémy. Použití ovládače není nijak limitováno, resp. míra využití je závislá od samotné aplikace pro, kterou je používán. Ovládač je možné také použít jak o dálkový ovládač k počítači a např. pohodlně sledovat filmy nebo přehrávat hudbu v pohodlí vašeho domova.


Obsah balení

 • 1x brýle iGET VIRTUAL R2 pro virtuální realitu
 • 1x bluetooth dálkový ovládač
 • 9x pěnové podložky pro zabezpečení telefonu v brýlích
 • 1x čistící utěrka
 • 1x uživatelský manuál (CZ/SK/PL/HU/EN)

 

Fotogalerie iGET Virtual R2 - VR brýle

Stránky výrobce:

www.iget.cz


Stránky o produktu:

http://www.iget.eu/cs/virtual-r2


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše