Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

iGET SECURITY M3

 
iGET SECURITY M3
 
 
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 6 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Inteligentní bezdrátový GSM zabezpečovací systém s možností ovládání IP kamer, spínání řízených zásuvek 230V a ochranou proti sabotáži.
Objednací kód8983891
Part No.

SECURITY M3

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena 3 222 Kč
ověřit dostupnost
Cena nyní: 3 899,- Kč 

3 222 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

419 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

299 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

249 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

299 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 499 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

720 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

299 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

299 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

599 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

939 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

598 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 499 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

249 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

760 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

2 979 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

IGET SECURITY M3

Inteligentní bezdrátový GSM zabezpečovací systém

Ovládání pomocí Android/iOS aplikace je kompletně v češtině. Měření teploty, teplotní poplach, vzdálené ovládání IP kamer a řízených zásuvek 230V. Jednoduché nastavení. Detektory informují alarm v případě, že dochází baterie, vysoká výdrž baterií v detektorech – až po 2 roky.

IGET SECURITY M3 je ideální pro zabezpečení veškerých budov - domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí, ale také může hlídat teplotu, dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, a kdykoli je možné sledovat dění pomocí rotační IP kamery. Také při aktivaci hlídá, zdali jsou všechna okna a dveře zavřená. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na této kameře a ihned video sdílí s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Veškeré detektory jsou bezdrátové, napájené bateriemi, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V ale má také vlastní záložní baterii s výdrží až 8 hod. Díky tomu je objekt neustále střežen i při výpadku elektrického proudu.


Aplikace

Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávání detektorů, ovládat IP kameru a řízené zásuvky, nastavovat časovače, zjistit aktuální teplotu v domě, apod. Aplikace je v českém, slovenském a anglickém jazyce, další jazyky budou doplněny.


Bezdrátový přenos

Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a napájené bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí které informuje o poplachu – pomocí SMS, volání, u IP kamery také přenosem videa.

Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m. Stačí pouze vložit baterie a umístit detektor v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout poplach, a zapnout speciální alarm jen na některé zóny.


Měření teploty

Alarm na svém umístění měří také teplotu. Informaci ohledně teploty zašle přímo do mobilního telefonu na vyžádání. Také je možné nastavit minimální a maximální teplotu, pokud bude teplota překročena, alarm iGET SECURITY M3 o tomto informuje pomocí SMS.


Ovládání řízených zásuvek 230V

Součástí alarmu iGET SECURITY M3 není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek pro ovládání jednoho spotřebiče 230 V je možné ovládat osvětlení, topení, klimatizaci, apod. Zásuvka je zapojena do běžné síťové zásuvky a do ní spotřebič. Vzdáleně ji můžete zapínat/vypínat nebo nastavit časovač.


Rotační IP kamera

K alarmu iGET SECURITY M3 je také možné připojení bezdrátové rotační IP kamery iGET SECURITY M3P15. Na tuto kameru je možné se vždy připojit pomocí online datového přenosu. Kameru iGET SECURITY M3P15 je možné vedle LAN portu připojit i pomocí WiFi k bezdrátové síti. Kamera iGET SECURITY M3P15 obsahuje pokročilé nastavení např. při detekci pohybu jednoho z detektorů vyšle hlavní jednotka pokyn k nahrávání a o všem informuje uživatele v SMS zprávě. Kamera iGET SECURITY M3P15 je rotační a nastavení i otáčení je prováděno ve stejné aplikaci jako pro alarm iGET SECURITY M3.


Hlídání otevření oken/dveří

Při aktivaci iGET SECURITY M3 jako jediný ve své cenové kategorii nabízí také hlídání rozpojených kontaktů tzn. v době, kdy chcete aktivovat alarm, a bylo by otevřené okno nebo dveře, které mají magnetický detektor, iGET SECURITY M3 ihned pošle informaci, které okno/dveře jsou otevřené. Tuto funkci lze také vypnout.


Možnost pojmenování zón/detektorů/ovladačů

IGET SECURITY M3 nabízí plné pojmenování zón/detektorů a veškerého příslušenství. Je možné zadat až 160 znaků. Toto je pohodlnější a přehlednější nežli pouze vybírat z přednastavené nabídky názvů.


Ochrana proti sabotáži, poškození

Každý z detektorů obsahuje ochranu proti sabotáži, o které ihned informuje alarm iGET SECURITY M3. Také samotný alarm iGET SECURITY M3 ihned rozpozná, pokud by mělo dojít k manipulaci. Při menším otřesu ihned vyvolá poplach. Při odpojení hlavního napájení 230 V uživatele ihned informuje, při obnovení napájení také posílá informativní SMS. Obsahuje také další prvky proti sabotáži.


Vybitá baterie v detektoru

Pokud má detektor vybitou baterii, rozsvítí se na daném detektoru žlutá LED dioda. Uživatel alarmu iGET SECURITY M3 ovšem toto kontrolovat nemusí. Informaci o vybité baterii detektor odešle alarmu iGET SECURITY M3, který informuje uživatele pomocí SMS zprávy který z detektorů potřebuje vyměnit baterii.


Vlastnosti

 • Obsahuje tamper proti sabotáži/cílenému poškození detektorů, alarmu apod.
 • Připojení celkem až 99ti bezdrátových detektorů / IP kamer / řízených zásuvek 230V
 • Pomocí dokoupené otočné IP kamery můžete volně sledovat dění v domácnosti, a telefon vám ihned při poplachu zprostředkuje aktuální video
 • Jednotka informuje o stavu / poplachu pomocí SMS nebo voláním až na 6 telefonních čísel
 • Ovládání pomocí aplikace v chytrém mobilním telefonu se systémem Android, iOS
 • Možnost aktivace / deaktivace / intercomu pomocí aplikace v mobilním telefonu
 • Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor lze pojmenovat vlastním názvem
 • Centrální jednotka obsahuje záložní baterii, tj. alarm je stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení (výdrž až 8 hodin)
 • Aktivování a deaktivování alarmu pomocí klíčenek nebo mobilní aplikace
 • V hlavní jednotce alarmu integrovaná vnitřní siréna 80 dB
 • Dosah bezdrátových detektorů až 80 m, snadné upevnění detektorů
 • Zobrazení teploty v místnosti, o teplotě také informuje pomocí SMS, je možné nastavit teplotní alarm
 • Jednoduchá instalace
 • Extrémní výdrž baterií v příslušenství (až 2 roky)
 • Ochrana proti sabotáži, poškození
 • Hlídání otevřených oken/dveří

 

Fotogalerie iGET SECURITY M3

Stránky výrobce:

www.iget.cz


Stránky o produktu:

http://www.iget.eu/cs/security-m3


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
dotaz.
deda, 15.05.2017 8:04:00

Dobrý den,mám zájem zakoupení tohoto alarmu a dokoupení rozšiřujících čidel a doplňků. Mám dotaz: jsou u vámi prodávaných dopnků již baterie????? nebo si je musím zakoupit.V případě nutnosti zakoupení baterií tak ke kterým doplňkům? Děkuji za odpověď Štěch

DŠ - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 15.05.2017 8:55:00

Dobrý den, jednotka alarmu i jednotlivé doplňky obsahují vlastní baterie.

Dostupnost.
Honza, 26.11.2015 21:04:00

Dobry den, chtel jsem se zeptat, kdy to bude skladem? Kdy se zacne prodej? Dekuji.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše