Naše pobočky mají OTEVŘENO pouze pro výdej zboží objednaného přes e-shop. Více informací.
BEZ OMEZENÍ můžete využívat objednávání zboží přes e-shop s doručením až k vám domů, u objednávek nad 799 Kč navíc neplatíte dopravné. Více informací.
Během státního svátku 28. 10. jsou otevřené pobočky pro výdej zboží objednaného přes internet v Olomouci, Brně, Ostravě, Opavě, Zlíně, Znojmě, Uh. Hradišti, Jihlavě a Hr. Králové. Více informací. 
 
Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray
 • Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray
 • Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray
Objednací kód: 9903362 Part No.: 55025792 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 6 602 Kč + 1 
 
Novinka
 
 
 
 

Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray

 
 
 
 
Chytré hodinky - Safírové sklo a titanové tělo - Výdrž baterie až 2 týdny - Bezdrátové nabíjení
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 7 990,- Kč 

6 603 Kč bez DPH

Splátky již od 400 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray


DESIGN

Seznamte se s novou elegancí umění

Safírový ciferník odolný proti opotřebení se hladce spáruje s titanovým rámem pro lehký a pevný design. Lesklá a pro pokožku přívětivá keramická záda zajišťují pohodlné nošení. HUAWEI WATCH GT 2 Pro se sofistikovaným řemeslným zpracováním podtrhává vytříbené souznění s dokonalou rovnováhou mezi uměním a technologií.

Užij si tajnosti přírody

Teď dávej dobrý pozor, nyní můžeš znát přesné časy východu i západu slunce i měsíce a připravit se tak na dobrodružný zážitek. Více než to - 8 typů měsíčních fází, jako je půlměsíc, úplněk, nov a další ti spolu s přílivem a odlivem umožní pozorovat oblohu a vychutnat si romantiku okamžiku, zatímco čas kolem bude pozvolna utíkat.

Designováno na tvůj styl

Vyber si ciferník s více než 200 variantami, aby se vždy hodil pro daný den. Získej tak díky dynamickým možnostem ciferníku téměř nekonečnou zábavu, nebo si z aktuálního ciferníku prohlížej příchozí data v reálném čase.


SPORT

Tvůj osobní golfový trenér

Nový golfový režim je schopen inteligentně analyzovat pozici odpalu a poskytnout ti datové odkazy pro zlepšení rychlosti a frekvence odpalu. Najdi si svůj nejlepší rytmus a staň se profesionálem efektivnějším způsobem.

Lyžování a snowboarding

HUAWEI WATCH GT 2 Pro poskytuje komplexní data, jako je srdeční frekvence, průměrná rychlost, druh sjezdovky, dráha a vzdálenost pro běh na lyžích, klasické lyžování a snowboarding. Kromě toho můžeš také přijímat hlasová upozornění, pokud některá data překročí normální nebo nastavenou rychlost. Hodinky jsou pro tebe dobrou společností, když potřebuješ udržovat balanc při rychlé jízdě.

Přes 100 cvičicích režimů

Chytré hodinky podporují přesné sledování dat pro více než 100 režimů cvičení včetně 17 profesionálních režimů a 85 vlastních režimů, a pomáhají tak vyhodnocovat veškerý tvůj pohyb. Kromě toho existuje více než 10 běžeckých režimů obsahujících hlasový doprovod, který ti poskytne další návrhy na případné vylepšení tréninku.

Začněte pohybem

Když začneš bežným cvičením, hodinky ho automaticky detekují a sledují tvou aktivitu poté, co tuto funkci jedním klepnutím odstartuješ. Nyní máš tuto funkci k dispozici pro šest běžných režimů cvičení vnitřního a venkovního běhu, chůze a veslování.

VO2Max

VO2max je maximální rychlost spotřeby kyslíku měřená během dílčích cvičení. Spotřeba VO2max odráží kardiorespirační kondici a vytrvalostní kapacitu při cvičebním výkonu.

Osobní průvodce tréninkem

Hodinky jsou dodávány s předinstalovanými, více než 10 běžeckými kurzy, a nabízí hlasové navádění během tréninku. Tyto kurzy pomáhají uživatelům s různými běžecké cíly: začátečnci, lidé, kteří běhají, aby zhubli, nebo běžci, kteří se snaží zlepšit svou vytrvalost. V rámci těchto kategorií nabízíme různé úrovně, ke kterým se můžeš zapojit.

Další navigátor, který tě povede zpět

Funkce Trasa zpět zaznamenává tvoji cestovní trasu a používá GPS pro přesnější označování polohy. Když je signál GPS příliš slabý, vysílá výstrahy. Za těchto okolností můžeš stále používat zaznamenané cestovní trasy ke kontrole v reálném čase a najít tak snáz cestu zpět.

Buď informován o náhlé změně počasí

Prudká změna tlaku vzduchu vždy přichází s nepříznivým počasím. Vestavěný výškový barometr detekuje změnu tlaku vzduchu v reálném čase a včas poskytne varování o změně. Díky tomu můžeš být vždycky připraven na výlety nebo venkovní dobrodružství.


HEALTH

Přesné monitorování, nižší spotřeba

Vylepšené LED diody a prémiové vnější sklo na zadní straně spolupracují s inteligentním algoritmem AI, který účinně snižuje spotřebu energie při přesném měření SpO2 nebo srdeční frekvence, což ti poskytuje delší ochranu s jedním nabitím.

Detekce saturace kyslíku

Díky podpoře chytrého jednorázového měření úrovně SpO2, můžeš detekovat hladinu kyslíku v krvi bez ohledu na to, kdy pracuješ nebo třeba horolezcuješ.

Vědecký monitoring spánku

S HUAWEI TruSleep™ 2.0 můžou tvé HUAWEI WATCH GT 2 Pro vědecky sledovat a diagnostikovat 6 běžných typů problémů se spánkem a zároveň poskytovat návrhy na lepší odpočinek. A zatímco spíš, hodinky monitorují srdeční frekvenci, analyzují tvoje dýchání a udělují skóre na celkové kvalitě spánku.

Uvolni svůj stres

Těžká pracovní zátěž a rychlý životní styl tě někdy vystaví tlaku. HUAWEI WATCH GT 2 Pro založené na technologii HUAWEI TruRelax™ nabízí celodenní monitorování stresu a nepřetržitě se starají o tvoje zdraví. Snaž se navrženými dechovými školeními uvolnit stres a regulovat tak náladu ve správný čas.

Celodenní monitoring frekvence srdečního tepu

HUAWEI TruSeen™ 4.0+ přesně monitoruje srdeční tep a poskytuje chytrá připomenutí ve chvíli, kdy tvoje tepová frekvence klesne nad nebo pod normální úroveň. Bez ohledu na to, zda během tréninku nebo spánku, hodinky včas detekují anomálie srdeční frekvence, aby ti poskytly celodenní ochranu.


ASISTENT

Bezdrátové nabíjení, efektivní životnost

Výdrž baterie až 2 týdny zajišťuje nepřetržitý výkon pro efektivní životnost. Nabíjení po dobu 5 minut ti umožní využívat hodinky dalších 10 hodin. Podporuje také zpětné nabíjení z telefonu, když je nedostatek nabíječek.

Zapněte si hudbu

Ulož si až 500 skladeb a hodinky snadno spáruj s Bluetooth sluchátky, například s HUAWEI FreeBuds Pro. Můžeš běhat nebo provozovat jogging s oblíbenou hudbou bez telefonu.

Zavolej hodinkami

Můžeš přijímat, odmítat nebo ztlumit hovory a kontrolovat historii přímo na hodinkách prostřednictvím Bluetooth připojení s telefonem.

Vzdálená závěrka

Kamkoliv telefon položíš, můžeš stále rychle a vytrvale fotit jednoduchým dotykem na hodinkách.

HUAWEI Share OneHop

Stačí klepnout na hodinky položené na telefonu HUAWEI a pak můžeš snadno zahájit rychlý přenos fotografií. Můžeš také jednoduše klepnout na hodinky položené na telefonu HUAWEI pro okamžité připojení a přizpůsobit své vlastní ciferníky pomocí fotografií z telefonu.


 

Fotogalerie Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray

Poznámka výrobce:

Huawei Consumer Business Group (BG) sdílí svou vizi s lidmi, kteří jdou za svými sny. S lidmi, kterým o něco jde, dívají se do budoucnosti a jdou proti proudu. S lidmi, kteří jsou aktivní a ze všech sil se snaží dosáhnout svého cíle. Našim cílem je přinášet nejmodernější technologie spotřebitelům a vytvářet mimořádné zážitky, bez ohledu na to, kde se lidé právě nachází.


Stránky výrobce:

www.huawei.cz


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Huawei Watch GT 2 Pro
Petr, 19.10.2020 16:55:00

Dobrý den. Máte prosím oba typy Huawei Watch GT 2 Pro vystavené na prodejně v Brně na Veveří? Děkuji za odpověď.

DS - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 20.10.2020 17:40:00

Hezký den, bohužel momentálně vystavené nejsou.

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: BRITEX-CZ, s.r.o.
 • WWW: http://www.britex.cz/Kontakty
 • E-mail: mobil@britex.cz
 • Tel.:+420 312 242 415-7
 • Adresa: BRITEX-CZ, s.r.o.
 • Ulice: Milady Horákové 125
 • Město: Kladno
 • PSČ: 27201
 • Způsob uplatnění: Poštou nebo osobně na zmíněném kontaktu.
 •  
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Respiratory
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­