Zálohování

 
 
 
 Na prodejnách
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus (P16005-421)

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus (P16005-421)

12 600,-

10 413,- bez DPH

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus G5420 (3.8G/2C/2400/54W) 1x8G S100i NHP4LFF 180W 4x1Gb UMF iLo5

 
 

HP datová páska Ultrium, 1600/3200 GB, 1ks (C7975A)

HP datová páska Ultrium, 1600/3200 GB, 1ks (C7975A)

999,-

826,- bez DPH

Capacity 3.0 TB; Compressed 2:1; Supported; Media capacity compressed Up to GB; Media labeling Write-on Labels in box; Media capacity native GB; Bit density 343 kbits/inch; Data tracks 1280; Tape width 0.49803 in; Tape width 12.65 mm; Media durability ......

 
 

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

199,-

164,- bez DPH

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

 Doprodej 

Prodloužená záruka
 
 
319992,145094,361278,
 

Zálohování

Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
 
 





0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?