Interní

 
 
 
 Na prodejnách
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

679,-

561,- bez DPH

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

Prodloužená záruka
 
 

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus (P16005-421)

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus (P16005-421)

13 990,-

11 562,- bez DPH

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus G5420 (3.8G/2C/2400/54W) 1x8G S100i NHP4LFF 180W 4x1Gb UMF iLo5

 
 
361278,319992,
 

Interní

Interní DAT mechaniky standardně obsahují dokumentaci, Colorado Backup for Windows 3.x a Windows 95 (na CD-ROM), interní SCSI kabel s terminátorem, mounting kits pro HP NetServer a Compaq, jednu 90 m DDS pásku  a čistící pásku.
 
 





0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?