Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radomír Mlčoch
rmlcoch@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

HP Z30i (D7P94A4#ABB)

 
HP Z30i (D7P94A4#ABB)
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 48 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
HP Z Display Z30i - LED monitor - 30" - 2560 x 1600 - IPS2 - 350 cd/m2 - 1000:1 - 5000000:1 (dynamický) - 8 ms - HDMI, DVI-I, VGA, DisplayPort - reproduktory - černá
 
Objednací kód9623571
Part No.

D7P94A4

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

HP Z30i (D7P94A4#ABB)

HP Z30i (D7P94A4#ABB) je 30" monitor s panelem IPS 2. generace, který poskytuje oproti technologii IPS první generace úsporu energie a velmi široké pozorovací úhly.

Přivítejte svého nového týmového hráče s inteligentním napájením IPS 2. generace
Snižte spotřebu energie1 a získejte 100% pokrytí barevného prostoru sRGB a 99% pokrytí barevného prostoru Adobe RGB díky panelům IPS 2. generace. Urychlete týmové přezkoumávání a společné rozhodování s velmi širokými pozorovacími úhly, díky kterým mají všichni stejně vynikající přehled. Prohlédněte si každý úžasný detail na 30'' monitoru s tenkými rámečky a ultra vysokým rozlišením 2560 x 1600, které produkuje ultimátní vizuální výkon 4.1 MP. Užijte si ostré, zřetelné prezentace s jasem od 300 cd/m2, kontrastního poměru 1000:1, dynamického kontrastního poměru 5M:1 a doby odezvy 8 ms Vylepšete tmavé oblasti svých obrázků na obrazovce a podívejte se na ty nejlepší detaily ještě podrobněji díky integrované technologii vyrovnávání černé.

Navrženo pro komfort
Najděte pohodlnější polohu, než jakou nabízí montáž pomocí VESA, díky 4cestnému nastavitelnému stojanu a integrované funkci HP QR2 Quick Release.

Široké možnosti připojení
Spolehněte se na konektivitu budoucích i starších zařízení díky řadě vstupů, které zahrnují port DisplayPort 1.2, DVI, VGA, HDMI 1.4, zvukový výstup pro HP Speaker Bar a čtveřici portů USB 3.0 s rychlostmi až 10x vyššími než USB 2.0.

Vše pohromadě
Neztrácejte přehled díky integrované svorce na kabel. Vytvořte čisté a kompaktní zařízení typu vše v jednom s volitelnou sadou pro montáž tenkého klienta. V displeji, který lze připojit pomocí VESA, je zabudovaná technologie HP QR2 Quick Release.

Obsah balení:
monitor, kabel DVI-D, kabel DP, kabel USB, napájecí kabel

 

Fotogalerie HP Z30i (D7P94A4#ABB)

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

Displej

Úhlopříčka obrazovky [palce]: 
30
Rozlišení displeje [px]: 
WQXGA (2560 x 1600)
Technologie displeje: 
LCD
Typ podsvícení: 
LED
Typ displeje: 
IPS
Frekvence obrazu [Hz]: 
60
Doba odezvy [ms]: 
8
Poměr stran: 
16:10
Jas: 
350
Kontrast: 
1000:1
Povrch displeje: 
matný
Dynamický kontrast: 
5 mil.:1
Úhel pohl. Hor. [°]: 
178
Úhel pohl. Ver. [°]: 
178

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
601
Výška bez stojanu [mm]: 
45
Šířka [mm]: 
690
Šířka bez stojanu [mm]: 
690
Hloubka [mm]: 
266
Hloubka bez stojanu [mm]: 
66
Hmotnost [kg]: 
10

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
C
Spotřeba v pohotovost. režimu [W]: 
0,5
Spotřeba při zátěži [W]: 
85

Reproduktory

Integrované reproduktory: 
ano
Konfigurace reproduktorů: 
2.0

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
4
DVI vstup: 
ano
Počet DVI vstupů: 
1
HDMI vstup: 
ano
Počet HDMI vstupů: 
1
DisplayPort vstup: 
ano
Počet DisplayPort vstupů: 
1
Audio výstup: 
ano

Ostatní

Distribuce: 
CZ
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<h3>HP Z30i (D7P94A4#ABB)</h3> HP Z30i (D7P94A4#ABB) je 30" monitor s panelem IPS 2. generace, který poskytuje oproti technologii IPS první generace úsporu energie a velmi široké pozorovací úhly. <br/> <br/> <strong>Přivítejte svého nového týmového hráče s inteligentním napájením IPS 2. generace</strong><br/> Snižte spotřebu energie1 a získejte 100% pokrytí barevného prostoru sRGB a 99% pokrytí barevného prostoru Adobe RGB díky panelům IPS 2. generace. Urychlete týmové přezkoumávání a společné rozhodování s velmi širokými pozorovacími úhly, díky kterým mají všichni stejně vynikající přehled. Prohlédněte si každý úžasný detail na 30'' monitoru s tenkými rámečky a ultra vysokým rozlišením 2560 x 1600, které produkuje ultimátní vizuální výkon 4.1 MP. Užijte si ostré, zřetelné prezentace s jasem od 300 cd/m2, kontrastního poměru 1000:1, dynamického kontrastního poměru 5M:1 a doby odezvy 8 ms Vylepšete tmavé oblasti svých obrázků na obrazovce a podívejte se na ty nejlepší detaily ještě podrobněji díky integrované technologii vyrovnávání černé. <br/> <br/> <strong>Navrženo pro komfort</strong><br/> Najděte pohodlnější polohu, než jakou nabízí montáž pomocí VESA, díky 4cestnému nastavitelnému stojanu a integrované funkci HP QR2 Quick Release. <br/> <br/> <strong>Široké možnosti připojení</strong><br/> Spolehněte se na konektivitu budoucích i starších zařízení díky řadě vstupů, které zahrnují port DisplayPort 1.2, DVI, VGA, HDMI 1.4, zvukový výstup pro HP Speaker Bar a čtveřici portů USB 3.0 s rychlostmi až 10x vyššími než USB 2.0. <br/> <br/> <strong>Vše pohromadě</strong><br/> Neztrácejte přehled díky integrované svorce na kabel. Vytvořte čisté a kompaktní zařízení typu vše v jednom s volitelnou sadou pro montáž tenkého klienta. V displeji, který lze připojit pomocí VESA, je zabudovaná technologie HP QR2 Quick Release. <br/> <br/> <strong>Obsah balení:</strong> <br> monitor, kabel DVI-D, kabel DP, kabel USB, napájecí kabel <br/> <br/>
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: Český servis a.s.
 • WWW: http://www.ceskyservis.cz/sluzby/servisni-sluzby/hp/
 • E-mail: brno@ceskyservis.cz
 • Tel.: +420 532 140 311
 • Adresa: Český servis a.s.
 • Ulice: Řípská 6
 • Město: Brno - Slatina
 • PSČ: 62700
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz servisem) na uvedeném WWW, nebo tel. nebo osobně na všech pobočkách: http://www.ceskyservis.cz/kontakty/
 •  
   
   
   
   
   
  • Home Credit
  • Body/ks
   - bodová hodnota produktu v promoakci;
   sestava
   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
   
   
   
   
   

   
   


  Košík

  0 položek za
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  WWWSERVER4

  54.158.15.97

  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
  Black Friday
  Uroky zpet