Ve státní svátek 6. července mají všechny naše prodejny zavřeno.  
 
HP Smart Tank 530 (4SB24A)
 • HP Smart Tank 530 (4SB24A)
 • HP Smart Tank 530 (4SB24A)
 • HP Smart Tank 530 (4SB24A)
 • HP Smart Tank 530 (4SB24A)
Objednací kód: 8975344 Part No.: 4SB24A Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP + AF: 5 104 Kč + 12  + 90  
 
 
 
 
 

HP Smart Tank 530 (4SB24A)

 
 
 
 
Multifunkční tiskárna s tankovým systémem HP Smart Tank 530,A4,ISO 11/5ppm,USB,WiFi,tisk,scan,copy,ADF
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 6 299,- Kč 

5 206 Kč bez DPH

Splátky již od 315 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zvýhodněné produkty

 
 
 
Kabely
HP Smart Tank 530 (4SB24A)

kabel datový pro připojení zařízení k počítači, např. tiskárny

max.:

 1 ks

Normální cena: 

21 Kč

 

39,- Kč 
25,- Kč 
(

 

21 Kč bez DPH)

Navíc ušetříte: 

14,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

209 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

209 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

209 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Představujeme tiskárny HP Smart Tank

Maximální svoboda tisku


Objevte funkce nové řady tiskáren HP Smart Tank.

Barevný tisk o vysokém objemu s extrémně nízkými náklady za stranu od předního světového dodavatele.1Navrženo pro tisk vysokých objemů, bez náplní, s nízkými náklady na stranu.

Vytiskněte až 18 000 černobílých stránek nebo až 8 000 barevných stránek.2,3

Nejlepší tisk ve své třídě s podporou nejnovějších technologií.4

Díky tiskárnám HP Smart Tank můžete tisknout brožury bez okrajů, tiskopisy, fotky, které nevyblednou, a další dokumenty – s ostrým a tmavým textem a živými barvami.5Mobilní tisk nebyl nikdy snazší.

Tiskněte, kopírujte a skenujte prakticky odkudkoliv pomocí aplikace HP Smart.5


Rychlé připojení, vysoká produktivita.

S tiskárnou HP Smart Tank můžete tisknout jak přes síť, tak pomocí mobilního zařízení. Rychlejší a spolehlivější připojení díky dvoupásmové Wi-Fi®.7

Vylepšený design, vestavěný zásobník inkoustu.

Snadnější sledování a údržba náplní díky vestavěnému zásobníku na barvu a automatickému senzoru hladiny náplně.

Snadné doplňování inkoustu bez nehod.

Unikátní řešení zásobníku inkoustu tiskáren HP umožňuje pohodlně a bez nepořádku doplnit inkoust pomocí uzavíratelných lahví.

1. Založeno na čtvrtletním přehledu IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker® za všechna odeslaná zařízení pro tisk (inkoustové tiskárny, laserové tiskárny, kopírovací stroje a multifunkční zařízení, včetně výrobních jednotek) ve čtvrtém kvartálu roku 2018.

2. Při tisku až 200 stran měsíčně. Aktuální výtěžnost se mění v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Průměrné hodnoty jsou založeny na normě ISO/IEC 24711 nebo na metodice testování HP a dlouhodobém tisku. Část inkoustu z dodávaných lahviček je použita ke spuštění tiskárny. Podrobnosti naleznete na adrese www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

3. Průměr pro lahvičku černé nebo složené barvy (tyrkysová, purpurová, žlutá). Balení obsahuje dvě lahvičky černé barvy 32XL (EMEA DM) GT53XL (LAR), s každou lze vytisknout až 6 000 testovacích stran. Výsledky založeny na metodice testování HP a dlouhodobém tisku testovacích stran dle ISO/IEC 24712. Nejedná se o testování podle normy ISO/IEC 24711. K vytištění 8 000 barevných testovacích stránek může být zapotřebí další lahvička s černým inkoustem. Skutečná výtěžnost se liší podle obsahu tištěných stránek a dalších faktorů. Část inkoustu z dodávaných lahviček je použita ke spuštění tiskárny. Další informace o plnění a výtěžnosti naleznete na stránce: www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

4. Nejlepší výsledky tisku na čistý papír pomocí OEM inkoustů v porovnání s většinou konkurenčních výrobků ostatních značek se zásobníky OEM inkoustů typu CISS s cenou pod 449,99 USD. Tržní podíl dle čtvrtletní tištěné zprávy o sledování periferních zařízení Hardcopy Peripherals Tracker k prvnímu kvartálu roku 2019. Pro jiné modely stejného typu využívající inkousty OEM stejného složení by výsledky testu měly být podobné. Tiskárny HP Smart Tank jsou v některých zemích označovány také jako tiskárny HP Smart Tank Plus. Podrobnosti lze nalézt ve zprávě Buyers Lab using OEM inks společnosti Keypoint Intelligence. Více informací na: https://www.keypointintelligence.com(19,5 MB).

5. S vyloučením první sady zkušebních stránek ISO. Podrobnosti naleznete na stránce hp.com/go/printerclaims.

6. Vyžaduje stažení aplikace HP Smart. Další podrobnosti o místních požadavcích na tisk naleznete na stránce hp.com/go/mobileprinting.

7. Bezdrátový provoz je kompatibilní pouze se zařízeními s pásmem 2,4 GHz a 5,0 GHz. Další informace naleznete na adrese hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi je registrovaná ochranná známka asociace Wi-Fi Alliance®. Podpora až 12 nepřekrývajících se kanálů v pásmu 5,0 GHz a 2,4 GHz v porovnání s pouze 3 nepřekrývajícími se kanály pouze v pásmu 2,4 GHz. Podpora pásma 5,0 GHz (až 150 mbps) v porovnání s podporou pásma 2,4 GHz (až 72,2 mbps).


 

Fotogalerie HP Smart Tank 530 (4SB24A)

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

Formáty papíru

A4: 
ano

Funkce

Skener a kopírka: 
ano
Cloud print: 
ano
Automatický podavač: 
ano
Typ automatického podavače: 
ADF
Bezokrajový tisk: 
ano
Displej: 
ano

Fyzické charakteristiky

Formát: 
A4

Obecné vlastnosti

Barva tisku: 
barevný
Multifunkční: 
ano
Technologie tisku: 
Inkoustová
Rychlost barevného tisku [stran/min]: 
5
Rychlost černého tisku [stran/min]: 
11
Rozlišení černého tisku [DPI]: 
1200
Rozlišení barevného tisku [DPI]: 
1200 x 1200
Max. pracovní využití [stran/měsíc]: 
1000
Vstupní zásobník [listů]: 
100
Výstupní zásobník [listů]: 
30

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
Wi-Fi: 
ano
Bluetooth: 
ano

Rozhraní bezdrátové

Typ bezdrátové komunikace: 
Wi-Fi 2.4 GHz

Skenování

Rozlišení skenování [DPI]: 
1200
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP Data a.s.
 • WWW: http://web.vspdata.cz/hp
 • Tel.: +420 381 489 144
 • Adresa: VSP DATA a.s.
  Servisní středisko
 • Ulice: Údolní 2188
 • Město: Tábor
 • PSČ: 39064
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz servisem) na uvedeném WWW, nebo tel.
 •  
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  mistrovska nabidka
  Letni tipy
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­