Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radomír Mlčoch
rmlcoch@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

HP ScanJet G4050

 
HP ScanJet G4050
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 10 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
skener A4, stolní plochý barevný, konektor USB 2.0, rozlišení 4800x9600dpi, rychlost 8.5 sekundy
 
Objednací kód674241
Part No.

L1957A

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

S inovativní technologií 6barevného 96bitového snímání fotografií získáte vynikající barevnou přesnost – výhradně u výrobků HP. Při skenování diapozitivů a negativů dokážete s hardwarovým rozlišením 4 800 x 9 600 dpi zachytit každý detail. Můžete obnovit vybledlé barvy a opravit staré fotografie a diapozitivy.

Klíčové vlastnosti: 6 barev, 96bitové skenování (fotografie, diapozitivy, filmy, negativy); rozlišení 4800 x 9600 dpi; vestavěný adaptér pro snímání průhledných předloh pojme šestnáct 35mm diapozitivů, 30 políček negativu, dvě filmová políčka středního formátu (120 mm) nebo jedno políčko velkého formátu (10 x 13 cm); na velkou plochu skeneru se vejdou čtyři snímky formátu 10 x 15 cm; odstranění prachu a škrábanců pomocí jediného tlačítka; současné skenování několika fotografií, diapozitivů, filmů nebo negativů; okamžitý náběh a rychlé náhledy, čtyři tlačítka čelního panelu (Skenování, Skenování filmů, Kopírování, Skenování do souboru PDF); Technologie HP Real Life: Potlačení jevu červených očí, adaptivní zesvětlení HP Adaptive Lighting, obnovení barev; software HP Photosmart s funkcí HP Photosmart Share; software OCR.

Typ skeneru
Ploché provedení
Rozlišení optického skenování
Až 4800 dpi
Bitová hloubka
96bitová
Úrovně odstínů šedé
256
Kapacita automatického podavače dokumentů
Žádné
Adaptér pro průhledné fólie
Vestavěný adaptér na skenování průhledných předloh (TMA); šestnáct 35mm diapozitivů/třicet políček 35mm negativu/dvě políčka středoformátového filmu/jedno políčko filmu formátu 4 x 5 palců (včetně hardwarové technologie pro odstranění prachu a škrábanců)
Rychlost skenování
Převod barevné fotografie formátu 10 x 15 cm do souboru: 13 sekund při skenování několika snímků současně, 29 sekund při skenování jednoho snímku; Převod 35mm diapozitivu do souboru: 11 sekund při skenování několika diapozitivů současně, 35 sekund při skenování jednoho diapozitivu; Převod 35mm negativu do souboru: 14 sekund při skenování několika negativů současně, 45 sekund při skenování jednoho negativu; Převod stránky textu formátu A4 do aplikace Microsoft® Word®: 25 sekund při skenování jednoho obrázku; Příprava barevné fotografie formátu 10 x 15 cm ke sdílení nebo odeslání: 28 sekund při skenování jednoho obrázku; Převod stránky velikosti A4 do formátu PDF pro odeslání e-mailem: 59 sekund při skenování jednoho obrázku
Velikost skenu na ploše (max.)
21,6 x 31,1 cm
Podporované typy médií
Papír (obyčejný, inkoustový, fotografický, plakátový), obálky, štítky, lístky (kartotéky, pohledy), prostorové objekty, 35mm diapozitivy a negativy (pomocí adaptéru pro skenování průhledných předloh), nažehlovací materiály
Formát souboru pro skenování
Windows®: BMP, JPEG, TIFF, komprimovaný TIFF, PNG, PCX, Flashpix (FPX), PDF, prohledávatelný PDF, RTF, HTM, TXT; Macintosh: TIFF, PICT, JPEG, GIF, FlashPix, Plain Text, PDF, HTML, Rich Text"
Rychlost skenování v režimu náhledu
8,5 s
Ovládací panel
Čtyři tlačítka čelního panelu (Skenování, Skenování filmů, Kopírování, Skenování do souboru PDF)
Rozsah provozní vlhkosti
0 až 90% RH
Vlhkost, mimo provoz
0 až 90% RH
Možnosti připojení
Standardní připojení
Hi-Speed USB 2.0
Minimální požadavky na systém
Systém Windows® XP nebo 2000: procesor 233 MHz; Windows® XP, XP x64 nebo 2000; 128 MB RAM, 500 MB volného místa na pevném disku; port USB; jednotka CD-ROM; monitor SVGA 800 x 600; 16bitové barvy; Microsoft® Windows® Internet Explorer 5.01 Service Pack 2 a novější; Systém Windows Vista®: procesor 800 MHz; Windows Vista® nebo Vista x64; 512 MB RAM, 450 MB volného místa na pevném disku; jednotka CD-ROM; monitor SVGA 800 x 600; grafická karta schopná pracovat s rozhraním DirectX 9; Microsoft® Windows® Internet Explorer 7
Twain verze
Verze 1.9
Kompatibilní operační systémy
Kompatibilní operační systémy
Windows® 2000, XP Home, XP Professional, XP Professional x64 Edition; Certifikováno pro Windows Vista®; Mac OS X v10.3.9, v10.4 nebo vyšší
Kompatibilní se systémem Mac
Ano
Napájení
Spotřeba energie
maximálně 25 W
Vyhovuje normě ENERGY STAR®;
Ano
Rozměry a hmotnost
Rozměry produktu (Š × H × V)
303 × 508 × 108 mm
Hmotnost produktu
5,3 kg
Co je obsaženo v krabici
fotoskener HP Scanjet G4050; adaptér napájení / napájecí kabel; kabel USB; disky CD-ROM se softwarem a uživatelskou příručkou; Příručka instalace a podpory
Dodávaný software
Software HP Photosmart zahrnuje integrovanou technologii OCR, HP Photosmart Share, obnovení vybledlých barev, odstranění prachu a škrábanců, HP Adaptive Lighting, HP Image Editor (funkce potlačení efektu červených očí HP Red-eye Removal)


 

Fotogalerie HP ScanJet G4050

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Typ skeneru: 
plochý barevný A4 s filmovým adaptérem
Výška [mm]: 
108
Šířka [mm]: 
303
Hloubka [mm]: 
509

Průvodce výběrem

Stolní: 
ano

Rozhraní

USB 2.0: 
ano

Skenování

Rozlišení skenování [DPI]: 
4800x9600
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Dotaz:
Bohuslav Kult, 23.7.2012 21:59:00

Umí skener z čb negativu udělat čb pozitiv? Díky za odpověď.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP Data a.s.
 • WWW: http://web.vspdata.cz/hp
 • Tel.: +420 381 489 144
 • Adresa: VSP DATA a.s.
  Servisní středisko
 • Ulice: Údolní 2188
 • Město: Tábor
 • PSČ: 39064
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz servisem) na uvedeném WWW, nebo tel.
 •  
   
   
   
   
   
  • Home Credit
  • Body/ks
   - bodová hodnota produktu v promoakci;
   sestava
   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
   
   
   
   
   

   
   


  Košík

  0 položek za
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  WWWSERVER4

  54.224.108.85

  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
  Splatky bez navyseni
  kupony