Networking HP

Nejprodávanější

 
 
 
 Na prodejnách
 
 

Výrobci a parametry

 
 

4

položky

 
 
 
 

HP J4858C OEM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

HP J4858C OEM
Prodloužená záruka
 
 
 
 

HP 2530-24-PoE+ Switch (J9779A)

HP 2530-24-PoE+ Switch, 24xLAN, 2xSFP, řízený (management), desktop, Lze montovat do rozvaděče

HP 2530-24-PoE+ Switch (J9779A)

22 990 Kč

19 350 Kč

15 992 Kč  bez DPH

 
 
383635,187102,436080,316807,
 







0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?