Vánoce bez rizika Rozšířená víkendová otvírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v neděli, služba výměna vánočního dárku a mnoho dalšího. Více informací. 
 

Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

8

položek

 
 
 

HP 1820-24G switch

HP 1820-24G switch

4 263,-

3 523,- bez DPH

HP 1820-24G switch,24xGLAN,2xSFP

Prodloužená záruka
služba výměna dárku
Splátky bez navýšení
 
 

HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

349,-

288,- bez DPH

HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Prodloužená záruka
 
 

HP 2530-24G-PoE+ Switch (J9773A)

HP 2530-24G-PoE+ Switch (J9773A)

17 779,-

14 693,- bez DPH

HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24xGLAN, 4xSFP/GLAN, PoE+, desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď - PoE+

Prodloužená záruka
služba výměna dárku
Splátky bez navýšení
 
 

HP 1820-48G (J9981A)

HP 1820-48G (J9981A)

10 217,-

7 554,-

6 243,- bez DPH

HP 1820-48G Switch,48xGLAN,4xSFP

Prodloužená záruka
služba výměna dárku
Splátky bez navýšení
-26%
 
 

HP 1820-8G (J9979A)

HP 1820-8G (J9979A)

2 466,-

2 099,-

1 735,- bez DPH

HP 1820-8G Switch,8xGLAN,webmanagement,desktop

Prodloužená záruka
služba výměna dárku
Splátky bez navýšení
 
 

HP J4858C OEM

HP J4858C OEM

349,-

288,- bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

Prodloužená záruka
 
 

HP 1920S 48G 4SFP (JL382A)

HP 1920S 48G 4SFP (JL382A)

9 925,-

8 837,-

7 303,- bez DPH

HP 1920S 48G 4SFP,48xGLAN,4xSFP

Prodloužená záruka
služba výměna dárku
Splátky bez navýšení
 
 

HP 1920S 24G 2SFP Switch (JL381A)

HP 1920S 24G 2SFP Switch (JL381A)

5 899,-

4 875,- bez DPH

HP 1920S 24G 2SFP Switch

Prodloužená záruka
služba výměna dárku
Splátky bez navýšení
 
 
291429,292081,316807,222675,225911,161657,318815,290743,
 

Networking

Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše