Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

11

položek

 
 
 

HP 2530-24G-PoE+ Switch (J9773A)

HP 2530-24G-PoE+ Switch (J9773A)

18 855,-

15 583,- bez DPH

HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24xGLAN, 4xSFP/GLAN, PoE+, desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď - PoE+

Prodloužená záruka
 
 

HP 1820-8G (J9979A)

HP 1820-8G (J9979A)

2 466,-

2 170,-

1 793,- bez DPH

HP 1820-8G Switch,8xGLAN,webmanagement,desktop

Prodloužená záruka
 
 

HP 1820-48G (J9981A)

HP 1820-48G (J9981A)

10 217,-

7 723,-

6 383,- bez DPH

HP 1820-48G Switch,48xGLAN,4xSFP

Prodloužená záruka
-24%
 
 

HP 1820-24G switch

HP 1820-24G switch

4 432,-

3 663,- bez DPH

HP 1820-24G switch,24xGLAN,2xSFP

Prodloužená záruka
 
 

HP 1920S 24G 2SFP Switch (JL381A)

HP 1920S 24G 2SFP Switch (JL381A)

5 727,-

4 733,- bez DPH

HP 1920S 24G 2SFP Switch

Prodloužená záruka
 
 

HP 1920S 48G 4SFP (JL382A)

HP 1920S 48G 4SFP (JL382A)

8 583,-

7 093,- bez DPH

HP 1920S 48G 4SFP,48xGLAN,4xSFP

Prodloužená záruka
 
 

HP J4858C OEM

HP J4858C OEM

349,-

288,- bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

Prodloužená záruka
 
 

HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

349,-

288,- bez DPH

HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Prodloužená záruka
 
 

NE HP OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch

NE HP OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch

28 572,-

23 613,- bez DPH

HP OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch

Prodloužená záruka
 
 

HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch

HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch

8 522,-

7 043,- bez DPH

HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch

Prodloužená záruka
 
 

HP OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch - RENEW

HP OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch - RENEW

20 990,-

17 347,- bez DPH

HP OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT Switch - RENEW

 
 
358608,338075,320254,318815,316807,292081,291429,290743,225911,222675,161657,
 

Networking

Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­