Prodejny v Ostrava - Hrabová a Brno - Veveří mají nově otevřeno i v sobotu od 9.00 do 19.00. Naopak prodejna Ostrava - Mar. Hory má od 1.8. v sobotu zavřeno.  
 
HP Nažehlovací fólie (Iron-ON T-Shirt Transfer) 12 listů/A4/210 x 297 mm C6050A
 • HP Nažehlovací fólie (Iron-ON T-Shirt Transfer) 12 listů/A4/210 x 297 mm C6050A
Objednací kód: 671117 Part No.: C6050A Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 6 měsíců Základní cena: 355 Kč
 
 
 
 
 

HP Nažehlovací fólie (Iron-ON T-Shirt Transfer) 12 listů/A4/210 x 297 mm C6050A

 
 
 
 
nažehlovací fólie, A4, 12ks, snadná výroba potisku triček nebo dalších předmětů, na které lze nažehlovat
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 466,- Kč 
Cena nyní: 429,- Kč 

355 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Nažehlovací fólie HP (Iron-ON T-Shirt Transfer) 12 listů/A4/210 x 297 mm C6050A

Nažehlovací fólie HP Iron-on Transfers jsou určeny ke snadné aplikaci díky odstranitelné podkladové vrstvě (za studena) a poskytují vynikající kvalitu obrazu s jasnými barvami odolnými proti blednutí. Fólie zajišťují snadný způsob vytváření osobitých triček pro všechny příležitosti. Podkladová vrstva může vychladnout před odloupnutím Není třeba odstraňovat podkladovou vrstvu ihned po nažehlení Zdokonalená technologie zajišťuje úspěšnost již na první pokus Zjednodušuje a zvyšuje spolehlivost procesu nažehlování.

Nažehlovací fólie HP Iron-on Transfers poskytuje syté, jasné barvy, které vydrží i praní. Zdokonalené provedení produktu umožňuje dosahovat vysoké kvality obrazu dokonce i u fotografií. Obrázky a grafika si zachovávají svou působivost a barvy vydrží déle i po praní. Použitelnost s libovolnou textilií ze 100% bavlny nebo kombinace bavlna/polyester Mezi oblíbené patří potisky triček, čepic, šortek, bund, bandáží, tašek i ložního prádla Perfektní k narozeninám, rodinným oslavám, pro týmové sporty nebo podnikové akce.


Technická specifikace

 • Rozměry média (jeden list, metrické jednotky): 210 x 297 mm
 • Počet listů v balení: 12
 • Jas tiskového materiálu: 91
 • Hmotnost tiskového materiálu: 170 g/m(2)
 • Rozměry balení (š x h x v): 237 x 5 x 314 mm
 • Hmotnost balení: 0,21 kg

 

Fotogalerie HP Nažehlovací fólie (Iron-ON T-Shirt Transfer) 12 listů/A4/210 x 297 mm C6050A

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

Doplňující informace

Doplňující informace: 
Nažehlovací fólie, které jsou určeny ke snadné aplikaci díky odstranitelné podkladové vrstvě (za studena) a poskytují vynikající kvalitu obrazu s jasnými barvami odolnými proti blednutí.

Fyzické charakteristiky

Formát: 
A4

Ostatní

Počet listů v balení: 
12 [kus]
Rozměry (V x Š): 
210 x 297 [mm]
Typ fotografického papíru: 
nažehlovací fólie
Distribuce: 
CZ
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Nekupovat!
Tomik, 25.3.2012 21:57:00

Nekupovat, je to podvod!!! V popisu nikde není uvedeno, že je to určeno pouze pro světlé (bavlněné) tkaniny! Takže jsem přišel o pětistovku za papíry a o peníze za černé tričko.

Jarek, 21.12.2015 16:36:00

Nikde to sice při prodeji neuvádějí , ale na obalu je uvedeno "White cotton fabric", což je jasné, ale málo kdo si toho všimne. Proto je nutné na tmavé triko si koupit něco jiného. Navíc - bílé tisk inverzně, tmavé - tisk normálně, ale sejmout papír spodní před zažehlením. Jinak, ať práce daří, vypadá to super na bílém, na tmavém je to horší.

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
vyprodej
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­