HP 950XL/951XL Combo Pack
Objednací kód: 691076 Part No.: C2P43AE Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 2 593 Kč + 1 
 
 
 
 
 

HP 950XL/951XL Combo Pack

 
 
 
 
HP 950XL/951XL Combo Pack, OfficeJet Pro 8100, 8600 (CN046AE)
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 3 297,- Kč 
Cena nyní: 3 139,- Kč 

2 594 Kč bez DPH

Splátky již od 157 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

* Více informací o akci HP Cashback: www.hp.com/Cashback


Originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností, černá HP 950XL s vysokou výtěžností / azurová / purpurová / žlutá HP 951XL, balení 4 ks

Kupte více, plaťte méně. Ušetřete až 20 % s balením HP Multipack.

HP 950XL/951XL Combo Pack

Přehled

Inkousty HP 950 poskytují tisk v profesionální kvalitě stránku za stránkou.

Funkce

Získáte trvale výrazný text laserové kvality, který dodá všem vašim tištěným dokumentům profesionální kvalitu. Při výběru černého inkoustu na bázi pigmentu oceníte syté a výrazné výsledky, díky nimž uděláte vždy dobrý dojem. Na dokumenty můžete bez obav použít zvýrazňovač – vylepšený černý inkoust zajišťuje vyšší odolnost proti rozmazávání při použití zvýrazňovače. Díky vynikající odolnosti vůči vyblednutí lze dokumenty a důležité listiny archivovat po celá desetiletí. Spolehněte se na vynikající tisk zařízení HP – dostane se vám pověstné spolehlivosti a trvale kvalitního výkonu HP. Výběrem tiskových kazet uzpůsobených vašim tiskovým potřebám získáte nejvyšší možnou hodnotu.

Technická specifikace

 • Barvy tiskových kazet: Azurová, purpurová, žlutá, černá
 • Inkoustová kapka: 12 pl (černá); 7 pl (barvy)
 • Kompatibilní typy inkoustů: Na bázi pigmentu
 • Výtěžnost (barevně): 1500 stran
 • Výtěžnost (černobíle): 2300 stran
 • *Testováno s barevnou inkoustovou tiskárnou HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
 • Rozsah provozní teploty: 5 až 35 °C
 • Rozsah skladovacích teplot: -40 až 60 °C
 • Vlhkost skladování: 10 až 90% RH
 

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<p><img class="center" src="//i2.tsbohemia.cz/img-promo/2016/11/!--BIT-11-16--/20161122_094643.jpg" /></p> <p style="font-size: 10pt">* Více informací o akci HP Cashback: <a href="https://h41201.www4.hp.com/WMCF.Web/cz/cs/promotion/13403/Details/"><strong> www.hp.com/Cashback</strong></a></p> <br> <h3>Originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností, černá HP 950XL s vysokou výtěžností / azurová / purpurová / žlutá HP 951XL, balení 4 ks</h3> <h4>Kupte více, plaťte méně. Ušetřete až 20 % s balením HP Multipack.</h4> <p style="clear:both"> <img style="max-width:601px" src="//interlink.tsbohemia.cz/img.asp?attid=1649706" alt="HP 950XL/951XL Combo Pack" title="HP 950XL/951XL Combo Pack" width=35%"/></p> <p style="clear:both"></p> <h3>Přehled</h3> Inkousty HP 950 poskytují tisk v profesionální kvalitě stránku za stránkou. <h3>Funkce</h3> Získáte trvale výrazný text laserové kvality, který dodá všem vašim tištěným dokumentům profesionální kvalitu. Při výběru černého inkoustu na bázi pigmentu oceníte syté a výrazné výsledky, díky nimž uděláte vždy dobrý dojem. Na dokumenty můžete bez obav použít zvýrazňovač – vylepšený černý inkoust zajišťuje vyšší odolnost proti rozmazávání při použití zvýrazňovače. Díky vynikající odolnosti vůči vyblednutí lze dokumenty a důležité listiny archivovat po celá desetiletí. Spolehněte se na vynikající tisk zařízení HP – dostane se vám pověstné spolehlivosti a trvale kvalitního výkonu HP. Výběrem tiskových kazet uzpůsobených vašim tiskovým potřebám získáte nejvyšší možnou hodnotu. <h3>Technická specifikace</h3> <ul> <li><strong>Barvy tiskových kazet: </strong>Azurová, purpurová, žlutá, černá</li> <li><strong>Inkoustová kapka: </strong>12 pl (černá); 7 pl (barvy)</li> <li><strong>Kompatibilní typy inkoustů: </strong>Na bázi pigmentu</li> <li><strong>Výtěžnost (barevně): </strong>1500 stran</li> <li><strong>Výtěžnost (černobíle): </strong>2300 stran</li> <strong>*</strong>Testováno s barevnou inkoustovou tiskárnou HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti najdete na stránce <a href="http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies">http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.</a> <li><strong>Rozsah provozní teploty: </strong>5 až 35 °C</li> <li><strong>Rozsah skladovacích teplot: </strong>-40 až 60 °C</li> <li><strong>Vlhkost skladování: </strong>10 až 90% RH</li> </ul>
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
HP 950XL/951XL Combo Pack
Kpt.Flint, 14.2.2016 16:00:00

Dobrý den ze Sokolova, chtěl bych se zeptat, zdali tento komplet má stejnou výtěžnost jako samostatné kazety. Mám již starší HP multifunkci a jelikož už mi těsnění propouští stále víc barvy, rád bych si zakoupil HP 8620. Tato mi na Vašich stránkách padla do oka. Tak mi prosím poraďte Slováček, Sokolov.

Radomír Mlčoch, 15.2.2016 8:37:00

Dobrý den, ano, všechny barvy mají stejnou výtěžnost, zde jsou pouze v kopletním balení za zvýhodněnou cenu. Tiskárna HP OfficeJet 8620 je velmi výhodná koupě.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­