Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

HP 940XL Black (2200 stran) pro OfficeJet Pro 8000, 8500 (C4906AE) - originální

 
HP 940XL Black (2200 stran) pro OfficeJet Pro 8000, 8500 (C4906AE) - originální
 
 
Hewlett Packard - spotřební materiál
 
 
Splátková kalkulačka již od 2 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
cartridge č.940XL, černá, až 2200 stran při 5% pokrytí, pro Officejet 940
Objednací kód691788
Part No.

C4906AE

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 6 měsíců
Základní cena + RP 878 Kč + 1 
ověřit dostupnost
­ 1 168,- Kč 
Cena nyní: 1 063,- Kč 

879 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

* Více informací o akci HP Cashback: www.hp.com/Cashback

Originální černá inkoustová kazeta HP 940XL s vysokou výtěžností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Ušetřete až 50 % s originálními kazetami XL.

HP 940XL Black (2200 stran) pro OfficeJet Pro 8000, 8500 (C4906AE) - originální

Přehled

Černé inkoustové kazety HP 940XL Officejet tisknou černý text v laserové kvalitě pomocí inkoustů HP Officejet. Tiskněte profesionální dokumenty na obyčejný papír pomocí pigmentových inkoustů navržených pro kancelář.

Funkce

Získejte skvělé obchodní dokumenty v laserové kvalitě. Tiskněte ostrý a sytý černý text s pigmentovými inkousty a s papíry s logem ColorLok. Cenově dostupné samostatné inkousty – vyměňujte každou kazetu zvlášť, až když je to potřeba. Tiskněte na obyčejný papír profesionální dokumenty, které odolávají vodě a vyblednutí, pomocí pigmentových inkoustů navržených pro kancelář (Na základě interního testování společností HP pomocí různých obyčejných papírů včetně papírů s logem ColorLok. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/printpermanence. Archivované výtisky si barevnou kvalitu zachovají desítky let (Ve srovnání s černou inkoustovou kazetou HP 940). Inkousty HP Officejet schnou rychleji na papírech s logem ColorLok. Vytiskněte dvakrát více černobílých stran díky vysokokapacitním inkoustovým kazetám určeným pro častý tisk (Ve srovnání s černou inkoustovou kazetou HP 940). Originální vysokokapacitní inkoustové kazety HP umožňují vytištění více stránek a není třeba je vyměňovat tak často jako standardní originální inkoustové kazety HP.

Technická specifikace

  • Barvy tiskových kazet: Černá
  • Kompatibilní typy inkoustů: Na bázi pigmentu
  • Výtěžnost: 2200 stran
  • *Přibližná výtěžnost. Skutečná výtěžnost závisí na tiskárně a konkrétním použití. Více informací naleznete na webové adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
  • Rozsah provozní teploty: 15 až 35 °C
  • Rozsah skladovacích teplot: 0 až 40 °C
  • Vlhkost skladování: 20 až 80% RH
 

Fotogalerie HP 940XL Black (2200 stran) pro OfficeJet Pro 8000, 8500 (C4906AE) - originální

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

Ostatní

Barvy tiskových kazet: 
černá
Počet stran: 
2200
Použití pro: 
HP Officejet 940
Distribuce: 
CZ
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Související dokumenty

 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše