HP 901XL Black (700 stran) pro OJ J4580 (CC654AE) - originální

 
 
 
 
cartridge č.901XL, černá, 14ml, 700 stran při 5% pokrytí, pro tiskárny HP Officejet J4580
Objednací kód691612
Part No.

CC654AE

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 6 měsíců
Základní cena + RP 690 Kč + 1 
ověřit dostupnost
­ 938,- Kč 
Cena nyní: 836,- Kč 

691 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Originální černá inkoustová kazeta HP 901XL s vysokou výtěžností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Ušetřete až 50 % s originálními kazetami XL.

HP 901XL Black (700 stran) pro OJ J4580 (CC654AE) - originální

Přehled

Černé inkoustové kazety HP 901XL Officejet umožňují nenákladný tisk černobílých dokumentů v HP laserové kvalitě. Ušetřete více volbou vysokokapacitní kazety (ve srovnání s černou inkoustovou kazetou HP 901 Officejet). Na inkoustové kazety HP Officejet, které poskytují konzistentní výsledky, se můžete spolehnout.

Funkce

Ušetříte ještě více, pokud použijete vysokokapacitní kazetu, která nabízí třikrát více černobílých výtisků v laserové kvalitě (ve srovnání s černou inkoustovou kazetou HP 901 Officejet). Inkoust HP Officejet produkuje výtisky archivační kvality, které odolávají blednutí po celá desetiletí (ve srovnání s černou inkoustovou kazetou HP 901 Officejet). Dokončete důležité tiskové úlohy, i když je v jedné kazetě nízká hladina inkoustu – tisk bude dokončen pomocí zbývajících černých nebo barevných kazet. Prostým odebráním spotřebované kazety dokončíte tisk dokumentu. Na originální inkoustové kazety HP, které poskytují stálé kvalitní výsledky, se můžete spolehnout. Černé inkoustové kazety HP 901XL Officejet obsahují 65 % recyklovaného plastu a díky programu HP Planet Partners je můžete pohodlně recyklovat (Na základě prognózy papírenského průmyslu pro nekyselé papíry a originální inkousty HP; údaje o stabilitě barviv při pokojové teplotě založené na podobných systémech testovaných dle norem ISO 11798 a ISO 18909).

Technická specifikace

  • Barvy tiskových kazet: Černá
  • Inkoustová kapka: 13,8 pl
  • Kompatibilní typy inkoustů: Na bázi pigmentu
  • Výtěžnost: 700 stran
  • *Testováno na multifunkčním zařízení HP Officejet J4580 All-in-One Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
  • Rozsah provozní teploty: 15 až 32 °C
  • Rozsah skladovacích teplot: -40 až 60 °C
  • Vlhkost skladování: 20 až 80% RH
 

Fotogalerie HP 901XL Black (700 stran) pro OJ J4580 (CC654AE) - originální

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Objem [ml]: 
14

Ostatní

Barvy tiskových kazet: 
černá
Počet stran: 
700
Distribuce: 
CZ
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Související dokumenty

 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše