Homematic IP Nástěnný dálkový ovladač - HmIP-WRCC2

Objednací kód: 9967659 Part No.: HmIP-WRCC2 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Homematic IP Nástěnný dálkový ovladač - HmIP-WRCC2
 • Homematic IP Nástěnný dálkový ovladač - HmIP-WRCC2
 • Homematic IP Nástěnný dálkový ovladač - HmIP-WRCC2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Programovatelný, bezdrátový Nástěnný dálkový ovladač (HmIP-WRCC2) je součástí systému chytré domácnosti Homematic IP. Dvě tlačítka pro manuální ovládání zařízení nebo vzdálené řízení systémových funkcí chytré domácnosti
Ověřit dostupnost

na prodejnách

910 Kč

752 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Nástěnný dálkový ovladač HmIP-WRCC2

Homematic IP představuje naprostou revoluci v oblasti Smart Home, přináší vám bezkompromisní německou kvalitu, komplexní řešení a širokou modularitu včetně portfolia výrobků určených k automatizaci, zabezpečení a ochraně objektů.

Programovatelný, bezdrátový Nástěnný dálkový ovladač (HmIP-WRCC2) je součástí systému chytré domácnosti Homematic IP.
Dvě tlačítka pro manuální ovládání zařízení nebo vzdálené řízení systémových funkcí chytré domácnosti. Zařízení může ovládat osvětlení, rolety, žaluzie, garážová vrata atd.

Použití

Zvláště plochý Nástěnný dálkový ovladač (HmIP-WRCC2), s tloušťkou pouhých 12 mm, nabízí možnosti flexibilní instalace a širokou modularitu využití. Stisknutím jednoho ze dvou tlačítek poskytuje ovladač pestrou škálu řešení od jednoduchých příkazů až po složité scénáře řízení chytré domácnosti. Díky bateriovému provozu je možné ovladač nenápadně volně umístit nebo nainstalovat na požadované místo.

Funkce

Inteligentní dálkový ovladač poskytuje dvě tlačítka, které dokáží rozlišit mezi dlouhým a krátkým stisknutím. To umožňuje například zapínat nebo vypínat světelné zdroje nebo aktivovat či deaktivovat EKO režim vytápění.

Jednotlivá tlačítka se dají prostřednictvím mobilní aplikace Homematic IP přizpůsobit vašim individuálním potřebám. V závislosti na přiřazeném programu může každé z tlačítek ovládat vícero zařízení a funkcí chytré domácnosti Homematic IP. Každé tlačítko lze nezávisle na sobě samostatně konfigurovat a tak pohodlně ovládat již připojená (naprogramovaná) zařízení.

Systémový provoz

Propojení Nástěnného dálkového ovladače (HmIP-WRCC2) s Centrální jednotkou (HmIP-HAP) nabízí pohodlné nastavení a ovládání komplexního systému chytré domácnosti Homematic IP pomocí intuitivní aplikace (pro Android a iOS v CZ) určené pro chytré telefony a zařízení. Mobilní aplikace umožňuje okamžitou reakci na zprávy a upozornění ze systému vaší chytré domácnosti a spojuje všechna zařízení Homematic IP prostřednictvím bezplatného, neomezeného cloudu, ten umožňuje nastavení a řízení systému odkudkoliv na světě, přenos důležitých informací, aktualizaci softwaru a firmwaru zařízení, předává konfigurační a provozní příkazy z aplikace Homematic IP směrem k jednotlivým zařízením chytré domácnosti.

Unikátní řešení

Při vytváření profilů a scénářů, můžete zohlednit všechny vaše potřeby z hlediska požadavků na zabezpečení objektu, automatizaci, vytápění, a celou řadu dalších kritérií v závislosti na vašich prioritách.

Hlasové ovládání

Systém chytré domácnosti Homematic IP, jehož jsou nástěnné dálkové ovladače součástí, podporuje hlasové ovládání a komunikaci s Google Assistant a Amazon Alexa. Pro bezpečnou, stabilní a spolehlivou komunikaci disponuje systém mezi jednotlivými zařízeními vlastní unikátní rádiovou technologií.

Napájení

Konstrukce plochého designu využívá dvou knoflíkových bateriových článků LR44, které i přes své velmi malé rozměry, dokáží dodat dostatek energie pro provoz zařízení po dobu až 3 let.

Snadná montáž

Bezdrátová komunikace a bateriový provoz nabízí možnost jednoduché instalace bez potřeby kabeláže. To znamená, že nástěnný ovladač lze umístit ke standardní zápustné krabici pod omítku nebo umístit volně kdekoliv. Uchycení pomocí montážního materiálu (hmoždinky, šroubky) nebo fixace pomocí dodávaných lepicích pásků.

Široký rozsah využití

Ideální pro všestranné použití v domácnostech, kancelářích, firmách, zdravotnických zařízeních atd.

Funkce:

- Dvě programovatelné tlačítka
- Vytváření scénářů
- Bezdrátová komunikace přes šifrovaný protokol
- Podpora Home Connect Plus

Obsah balení:

- 1x Nástěnný dálkový ovladač
- 1x držák na stěnu
- 2x alkalická LR44 baterie
- montážní materiál
- český návod

Parametry:

Řada: Homematic IP

Autonomní: ne (vyžaduje Centrální jednotku HmIP-HAP nebo Řídící jednotku HmIP-CCU3)

Napájecí zdroj: 2x 1,5V LR44

Životnost baterie: 3 roky (obvykle)

Stupeň krytí: IP20

Provozní teplota: 5 až 35 °C

Rozměry (Š x V x H): 86 x 86 x 12 mm

Rozměry balení: 122 x 112 x 48 mm

Hmotnost: 44g (včetně baterií)

Hmotnost včetně obalu: 141,4g

Pracovní frekvence: 868,0 - 868,6 MHz, 869,4 - 869,65 MHz

Bezdrátový dosah (v otevřeném prostoru): 250m


Parametry

Fyzické charakteristiky

Typ baterie: 
LR44
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Michal (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?