Herní myš GENESIS XENON 800 16000 DPI, RGB

Objednací kód: 9908380 Part No.: NMG-1629 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
Vyjímečná myš s vyměnitelnými bočními rukojeti + TOP 5 herní senzor PMW3389 + RGB podsvícení + herní software + 8 programovatelných tlačítek + odolné spínače s životností až 20 mil. kliků + hmotnost pouze 58g
Ověřit dostupnost

na prodejnách

945 Kč

781 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Zřejmě nejlepší perforovaná myš na trhu
Myš XENON 800, technologicky vyspělá, bohatá na funkce, poskytující nejlepší možné podmínky k hraní. tato myš kombinuje vynikající optický senzor, skvělou ergonomii a vlastnosti jdoucí daleko za hranice konkurenčních standardů.

Nejlepší senzor PixArt PMW3389
Srdcem myši je jeden z nejlepších senzorů dostupných na trhu PixArt PMW3389 zodpovědný za její maximální přesnost, rychlost a kontrolu hry. Vyznačuje se nejlepším výkonem, může se pochlubit rozlišením až 16 000 DPI, 50G akcelerací a sledovací rychlostí až 400 IPS. Taková specifikace je zárukou, že se senzor neztratí ani během sofistikované hry při nejrychlejších pohybech.

Ultra lehká
Xenon 800 vážící díky otvorům v krytu pouhých 58 gramů je jednou z nejlehčích myší dostupných na trhu. Díky neuvěřitelně rychlým pohybům Vám tato myš umožní maximální herní kontrolu. Už žádné přepracované zápěstí. Hrejte rychleji, přesněji a hlavně neúnavně.

Nastavení hmotnosti
Myš Xenon 800 má pod odnímatelným panelem skrytý prostor až pro 12 závaží, můžete tak podle vašich individuálních požadavků upravit váhu v rozsahu 58 - 78 g.

Výjimečný design s RGB
Otvory v myši XENON 800 nesnižují pouze hmotnost, ale zvýrazňují její působivý design. Štíhlá silueta spolu s efektivním konfigurovatelným RGB podsvícením dostupným v 9 režimech Vám zajistí jedinečnou herní atmosféru.

Až 8 programovatelných tlačítek
XENON 800 - Vaše myš - Vaše rozhodnutí o rozsahu funkčnosti. Pohodlně upravte podle svých představ funci všech 8 tlačítek a užívejte si naprostého splynutí člověka a stroje. Jako jedna z mála umožňuje myš Xenon 800 definovat rolovací funkce nahoru a dolů, máte ji tak vždy plně pod kontrolou.

Upravte výšku tlačítka a změňte DPI
U myši XENON 800 můžete kdykoli změnit DPI pomocí vyhrazeného tlačítka umístěného pod posuvným kolečkem. Díky softwaru pak můžete předem nakonfigurovat až 7 různých profilů a dle vašich preferencí upravit i výšku a barvu tlačítka pomocí dodatečných krytek.

Upravte LOD ve 3 úrovních
U myši XENON 800 můžete využít software k nastavení 3 úrovní LOD a získat tak větší kontrolu nad kurzorem při hraní s nízkým DPI i schopnost rychle pohybovat myší ve vzduchu. Ke zbavení se nechtěného pohybu kurzoru tak není potřeba ji zvedat zbytečně vysoko nad podložku. Odpojení senzoru lze nastavit ve 3 úrovních s kalibrací LOD na milimetr přesně podle vlastních preferencí.

Vyměnitelný horní kryt
Sada obsahuje dva kryty - jeden s otvory a druhý bez, volba vzhledu je tak pouze a jenom na Vás. Možnost otevření vnitřku umožňuje nejen nastavení váhy, ale také rychlé a pohodlné vyčištění myši bez nutnosti manipulace s jediným šroubkem.

Špičkové materiály se spínači OMRON
Myš XENON 800 byla sestavena z nejlepších komponentů osazených s chirurgickou přesností. Jistě tak oceníte její bezchybnost. Hlavní spínače OMRON pak zaručují okamžitou reakci a dlouhou životnost myši až 20 milionů kliknutí.

Ergonomický tvar
Myš XENON 800 byla upravena pro praváky s ohledem na uspořádání prstů a vlastností svalů pravé ruky. Sevření myši je jisté i pohodlné zároveň a umožní Vám tak neúnavné a sebevědomé hraní.

Nepřehlédnutelný, super lehký a flexibilní kabel
Ještě lehčí. Ještě měkčí. Ještě flexibilnější. Myš XENON 800 je vybavena kabelem neomezujícím pohyb a během hraní o něm fakticky nevíte. Jeho speciální lehká a flexibilní tkanina zaručuje mnohem vyšší pohodlí než tradičních gumové nebo dokonce textilní provedení.

Včetně náhradní sady kluzných ploch
Myš XENON 800 se skvěle a hladce pohybuje díky vysoce kvalitním teflonovým kluzným ploškám dokonale spolupracujím s jakýmkoliv typem podložky a zajišťujícím pohodlí při rychlých a agresivních pohybech. Součástí balení je jejich náhradní sada, abyste je tak mohli v případě jakéhokoli náznaku opotřebení rychle vyměnit.

Pokročilý software
Myš XENON 800 dosahuje svého maximálního potenciálu pouze při využití specializovaného softwaru. Ten Vám umožní kalibrovat podsvícení RGB a konfigurovat profily a makra. Pro usnadnění jeho používání má myš vestavěnou paměť, díky které zůstane uloženo zvolené nastavení i po připojení k jinému počítači.

Specifikace:
Maximální rozlišení: 16000 DPI
Specializace: Pro hráče
Rozlišení: 200 - 16000 DPI
Senzor: Optický
Kluzná plocha: Teflon
Akcelerace: 50 G
Snímkování: 1 000 Hz
Senzor: PixArt PMW 3389
Maximální rychlost sledování: 400 ips
Připojení: Kabelové
Délka kabelu: 180 cm
Počet tlačítek: 6
Počet programovatelných tlačítek: 8 (v tom scroll up/down)
Programovatelná tlačítka: Ano
Barva: Černá
Barva osvětlení: RGB
Podsvícení: Ano
Dodateční funkce: nahrávání maker, výměnný horní kryt, nastavení hmotnosti, vyměnitelné kluzné plochy
Dostupné profily: Nastavení DPI
Odolné spínače OMRON
Napájení: USB (5V)
Dodávané příslušenství: závaží, horní kryt bez perforace, kluzné plochy
Podporované operační systémy: Android, Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista


Parametry

Funkce

Typ senzoru: 
Optické myši potřebují matný povrh. Ostaní technologie se mohou pohybovat i na lesklém povrchu.
optický
Počet programovatelných tlačítek: 
8
Podsvícení: 
ano
Barva podsvícení: 
U barvy podsvícení naleznete hodnoty jako červená, modrá, zelená atd. Ale je tu i volba nastavitelná, což je funkce nastavení barvy ze škály až 16,8 miliónů možností.
nastavitelná

Fyzické charakteristiky

Ergonomie: 
Ergonomie udává pro jakou ruku je toto zařízení vhodné.
Pravoruká
Rozlišení [DPI]: 
Je to citlivost myši. Při vyšší hodnotě DPI stačí menší pohyb s myší. U nižších hodnot musí uživatel udělat větší pohyb, pro dosažení stejného efektu.
16000
Barva: 
černá
Počet tlačítek: 
8
Max. akcelerace [G]: 
Max. akcelerace udává zrychlení myši. Která při pohybu zvyšuje kurzor svou rychlost.
50
Závaží: 
Je umožněno nastavení té nejlepší hmostnosti, která je pro každého uživatele nejpřirozenější.
ano
Hmotnost [g]: 
58

Průvodce výběrem

Herní: 
ano
Vhodné pro notebooky: 
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Michal (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?