HELMER OTR 211 inteligentní hlasový překladač z/do češtiny, angličtiny, ukrajinštiny a více než 100 dalších jazyků

Objednací kód: 111406 Part No.: Hlmotr211 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
Hlasový překladač, chytrý, z/do více než 100 jazyků (Čeština, Angličtina, Němčina, Ukrajinština, Francouzština, ...), 3" IPS LCD, Wi-Fi, OCR, černý
Ověřit dostupnost

na prodejnách

4 989 Kč

4 123 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Helmer OTR 211

Inteligentní hlasový překladač Helmer OTR 211, se kterým přestanou existovat jazykové bariéry mezi lidmi. Zařízení umožňuje oboustranný zvukový překlad a usnadní komunikaci v rámci až 109 světových jazyků, a to včetně angličtiny, češtiny nebo ukrajinštiny. Chystáte se na dovolenou do zahraničí, máte nového kolegu z cizí země a nechcete se dorozumívat "rukama nohama"? Dorozumět se za hranicemi bude hračka. Hlasový překladač Helmer OTR 211 stačí jen připojit k síti Wi-Fi, případně vytvořit hotspot v chytrém telefonu a po stisku tlačítka nahrát hlasové sdělení. Zařízení během okamžiku tento záznam přeloží do vybraného jazyka a je reprodukuje jej hlasem rodilého mluvčího.Mezi další praktické funkce patří například skupinový překlad pro konverzaci s více účastníky nebo diktafon. Pomocí diktafonu lze nahrávky i ukládat do paměti a vrátit se k nim později. Dvojice mikrofonů zajistí přesné rozpoznání a zachycení hlasu pro překlad bez chyb. Na procházce po cizím městě jistě oceníte vestavěný fotoaparát s funkcí skeneru, který umožní zachytit text a urychleně jej přeložit. Nápisy například před restaurací vás tak už nepřekvapí.

 

Inteligentní obousměrný hlasový překladač zajistí spolehlivou komunikaci až v 109 jazycích, dorozumět se v zahraničí tak bude maličkostí. Stačí se připojit k dostupné Wi-Fi síti, namluvit sdělení, které chcete přeložit, to se v okamžiku přeloží do vybraného jazyka a je interpretováno hlasem rodilého mluvčího. Stejný způsob zvolí protistrana a plynulá komunikace je tak zajištěna. Překladač slouží také jako inteligentní diktafon, nahrávky se ukládají do paměti a lze se k nim kdykoliv vrátit. Je vybaven i dvěma mikrofony, které pracují současně, aby rozpoznaly váš hlas a bez chyb přeložily, co chcete říct. Díky vestavěnému fotoaparátu můžete navíc naskenovat jakýkoliv text a ten si nechat okamžitě přeložit. Zařízení tedy slouží i jako inteligentní skener, který využívá technologii OCR.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozhraní: Wi-Fi, USB-C (nabíjení)

Rozměry: 120 x 45 x 10 mm

Hmotnost: 97 g

Barva: černá

Překlad jazyků:
Čeština, Angličtina (UK, USA, Austrálie, Kanada, Indie, Jižní Afrika, Nigerie, Filipíny, Ghana, Keňa, Nový Zéland, Irsko, Tanzanie), Němčina, Ukrajinština, Slovenština, Vietnamština, Francouzština (Francie, Kanada), Italština, Španělština (Španělsko, Bolívie, El Salvador, US, Guatemala, Honduras, Mexiko, Argentina, Chile, Columbie, Kostarika, Ekvádor, Nikaragua, Paraguay, Peru, Portoriko, Dominikánská republika, Uruguay, Panama, Venezuela), Maďarština, Polština, Rumunština, Ruština, Švédština, Portugalština (Portugalsko, Brazílie), Dánština, Chorvatština, Slovinština, Srbština, Bulharština, Lotyšština, Katalánština, Řečtina, Arménština, Holandština, Turečtina, Finština, Norština, Thaiština, Hindština (Indie), Korejština, Japonština, Hebrejština, Indonéština, Mandarinština (Čína), Taiwanština (Čína), Cantonština, Arabština (Egypt, Saúdská Arábie, Izrael, Jordánsko, Bahrajn, Alžírsko, Tunis, Palestina, Katar, Irák, Kuvajt, Maroko, Oman, Libanon, UAE), Malajština, Tamilština (Srí Lanka, Singapur, Malajsie), Afrikánština, Khmerština, Bengalština, Filipínština, Islandština, Nepálština, Sinhálština, Jávština, Malajálamština, Maráthština, Sundánština, Telugština, Svahilština (Keňa, Tanzanie), Barmština, Bengálština, Uhl Du, Urdština, Laosština


Více informací

Helmer spolupracuje s předními výrobci GPS sledovacích zařízení. Značka Helmer je tak umisťována na originální produkty, u kterých probíhá důsledná výstupní kontrola kvality a funkčnosti. Nákupem lokátoru Helmer předejdete koupi laciné, čínské, často nefunkční napodobeniny. Jsou osazovány nejkvalitnějšími chipy, které zajišťují vysokou míru přesnosti lokace. Jsou používány kvalitní baterie, které zajišťují maximální možnou dobu provozu.

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Michal (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?