Haier HFW7720ENMB

Objednací kód: 9962324 Part No.: HFW7720ENMB Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 6 měsíců
 
Haier HFW7720ENMB
 
 
Haier 5 let záruka
Haier 20 let záruka na kompresor
záruka 5+20 let
 
 
 
 
 
 
 
Volně stojící americká lednička, chytrá, 339/140 litrů, Total No Frost, Multi Air Flow, funkce rychlého chlazení a mrazení, alarm, dětský zámek, dotykový vestavěný displej.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

26 589 Kč

21 974 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Chytrá americká chladnička Haier HFW7720ENMB v černém provedení má celkový užitný objem 479 litrů, z čehož objem chladicí části tvoří 339 litrů a objem mrazicí části je 140 litrů.

Chladnička je zařazena do klimatické třídy SN-ST a nabízí technologie Total No Frost, Multi Air Flow, funkce rychlého chlazení a mrazení, alarm, dětský zámek, dotykový vestavěný displej.
Mrazicí kapacita činí 14 kg za 24 hodin a doba skladování při výpadku proudu činí 12 hodin. Maximální hlučnost je 37 dB.

Haier HFW7720ENMB je volně stojící chladnička v černém provedení. Má praktické nastavitelné nožičky pro stabilní umístění. Chladnička poskytuje objem 339 litrů v chladicím prostoru a 140 litrů v mrazicím prostoru. Mrazicí kapacita je 14 kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 14 hodin.

Snadný přístup
Americká lednice má přístupné zásuvky typu "think-out-the-cold-box". Díky ergonomickému designu získáte rychlý a snadný přístup k mraženým potravinám, ale také zabrání úniku studeného vzduchu. Navíc se snižuje plýtvání energií až o 60 %.

MyZone
Zásuvka MyZone je ideální pro skladování masa a zeleniny. Jedná se o nezávislou, flexibilní zásuvku 3 v 1, ve které můžete nastavit různé úrovně teploty v závislosti na typu potravin. Potraviny si tak mnohem déle zachovají svou čerstvost, krásnou barvu a živiny.

Zásuvka se systémem Huminidy Control
Je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny. Díky technologii Humidity Control System má zásuvka vysokou vlhkost až 90 %. Ovoce a zelenina si mnohem déle zachovají svou krásnou barvu a živiny.

Dokonalý přehled
Chladničku můžete zkontrolovat kdykoli a kdekoli. Díky aplikaci hOn získáte neuvěřitelné množství interakce mezi vámi a produktem. Umožňuje snadné ovládání, ukládá potraviny do seznamu nebo dokonce skenuje etikety vín a ukládá je do oblíbených.

Vnitřní LED osvětlení
Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách v chladničce. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.


Parametry

Funkce

Samoodmrazování: 
Chladnička se odmrazuje automaticky a to tak, že kapky ledu, které se tvoří na zadní stěně prostoru chladničky, tají při nečinnosti kompresoru a voda z nich stéká odtokovým kanálkem do misky na vrchní straně kompresoru, kde se odpařuje.
ano
Super chlazení: 
Při nastavení této funkce chladnička rychle sníží teplotu téměř k bodu mrazu, to umožňuje rychle zchlazení většího množství nových potravin uložených do chladničky. Teplota se poté automaticky vrátí zpět.
ano
Super mrazení: 
Funkce Super mrazení slouží k udržení teploty nastavené v mrazícím prostoru i v případě, že se do mrazícího prostoru vkládají nové čerstvé potraviny. Zabrání se tak částečnému rozmrazení již dříve uložených potravin. Teplota se poté automaticky vrátí zpět.
ano
No Frost: 
No frost je technologie používaná v chladničkách a mrazácích, která zabraňuje vytváření ledu.
ano
Multi Flow: 
Funkce Multi Flow zajišťuje rovnoměrnou distribuci chladu a konstantní teplotu ve všech částech chladničky.
ano

Fyzické charakteristiky

Hmotnost [kg]: 
100
Výška [mm]: 
2006
Šířka [mm]: 
700
Hloubka [mm]: 
675

Základní parametry

Barva: 
černá
Displej: 
ano
Objem lednice [l]: 
337
Objem mrazáku [l]: 
140
Umístění mrazáku: 
dole
Klimatická třída: 
Klimatická třída určuje optimální teplotu prostřední, při které daný spotřebič pracuje. Teplota okolí má tak vliv na spotřebu i na optimální výkon spotřebiče. SN - okolní teplota 10°C - 32°C, N - okolní teplota 16°C - 32°C, ST - okolní teplota 18°C - 38°C, T - okolní teplota 18°C - 43°C,
SN
Počet dveří: 
4
Počet přihrádek chladničky: 
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?