27 poboček má OTEVŘENO pro výdej zboží objednaného přes internet. Více informací.
Využijte objednávek zboží přes e-shop s doručením až k vám domů, nově již u objednávek od 300 Kč neplatíte dopravné a také jsme prodloužili dobu pro vrácení zboží bez udání důvodu na 30 dní.
Z důvodu plánované odstávky el. energie je výdejna Ostrava - Hrabová v sobotu 4. dubna uzavřena, využít můžete výdejnu v Ostravě - Mariánských Horách.  
 
GPS lokátor Helmer LK 510
 • GPS lokátor Helmer LK 510
Objednací kód: 3224140 Part No.: Helmer LK 510 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 2 055 Kč + 3 
 
 
-17%
 
 
 

GPS lokátor Helmer LK 510

 
 
 
 
GPS lokátor, pro sledování cenností s extra dlouhou výdrží až 50 dní
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 2 990,- Kč 
Cena nyní: 2 490,- Kč 

2 058 Kč bez DPH

Splátky již od 124 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

GPS lokátor Helmer LK 510

Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci objektů s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace. Pro zajištění bezproblémové funkčnosti lokátoru se doporučuje využít SIM karty, která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u lokátoru spočítána na 30 MB/měsíc.

Lokátor Vám rovněž na vyžádání dokáže odeslat SMS s linkem do mapy, kde se právě nachází, bez nutnosti používat mobilní aplikaci a datovou SIM kartu.


Sledování a ovládání lokátoru pomocí mobilní aplikace

Lokátor lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu, popř. z databáze Obchod Play. K dispozici jsou verze pro Android i IOS.


Funkce aplikace


Real-time tracking

V podstatě nejspolehlivější a nejpřesnější zjištění okamžité polohy lokátoru. Poloha lokátoru se aktualizuje každých 15 vteřin a Vy tak můžete sledovat jeho pohyb On-line.


Historical

Možnost zobrazení pozicí lokátoru za vybraný časový interval.


Geofence

Umožňuje nastavit území, které když lokátor opustí, odešle SMS informaci na hlavní monitorovací číslo „Main monitoring number“

 • Change password – umožní změnit heslo pro přístup do aplikace
 • Interval for uploading GPS location data – nastaví interval odesílání dat o GPS pozici. Na výběr možnosti: výběr možnosti: každých 30s (výdrž baterie je pak 72 hodin), 10 min. (30 dní), 60 min. (50 dní)
 • Main monitoring number- zadané tel. číslo, na které hodinky posílají důležité upozornění, např. o blížícím se vybití baterie, nebo o opuštění Geofence.
 • Arms –lokátor umí odeslat varování, v případě, že detekuje otřesy, nebo zvuky ve svém okolí

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

 • Podporované sítě: GSM/GPRS
 • GSM frekvence: 850/ 900/ 1800/ 1900
 • Poziční přesnost: 10 - 15 m
 • Technologie baterie: Li-Iontová
 • Kapacita baterie: 4500 mAh
 • Výdrž baterie: 50 dní
 • Rozměry: 122 x 51 x 25 mm
 • Hmotnost: 130 g

 

Fotogalerie GPS lokátor Helmer LK 510

Poznámka výrobce:

Helmer spolupracuje s předními výrobci GPS sledovacích zařízení. Značka Helmer je tak umisťována na originální produkty, u kterých probíhá důsledná výstupní kontrola kvality a funkčnosti. Nákupem lokátoru Helmer předejdete koupi laciné, čínské, často nefunkční napodobeniny. Jsou osazovány nejkvalitnějšími chipy, které zajišťují vysokou míru přesnosti lokace. Jsou používány kvalitní baterie, které zajišťují maximální možnou dobu provozu.


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
online platby
podekovani
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­