GPS lokátor Helmer LK 507
 • GPS lokátor Helmer LK 507
Objednací kód: 3224137 Part No.: Helmer LK 507 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 1 807 Kč + 3 
 
 
-15%
 
 
 

GPS lokátor Helmer LK 507

 
 
 
 
GPS lokátor, pro sledování pohybu motocyklů
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 2 590,- Kč 
Cena nyní: 2 190,- Kč 

1 810 Kč bez DPH

Splátky již od 110 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

GPS LOKÁTOR HELMER LK 507

GPS lokátor (tracker) je malé zařízení, které využívá signály GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Umožňuje sledování a lokalizaci objektů s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic přes SMS na přednastavené telefonní číslo nebo pomocí GPRS do počítače. U prvního způsobu se tak doporučuje do lokátoru vložit předplacenou SIM kartu, nebo SIM kartu se SMS tarifem, u druhého způsobu SIM kartu s datovým tarifem.

Základní používání GPS lokátorů je velice jednoduché – stačí zavolat na SIM kartu vloženou do lokátoru, během několika vteřin lokátor zašle zpět SMS s odkazem do google map, s vyznačením, kde se zrovna nachází).


Sledovací funkce:

 • Sledování pomocí SMS: stačí zavolat na tel. Číslo SIM karty v lokátoru, lokátor hovor zavěsí a během několika vteřin odešle SMS o svojí poloze. Výhodou tohoto způsobu sledování je velmi nízká cena (pouze cena SMS). Nevýhodou je absence historie trasy, např. info, kudy se objekt pohyboval za celý den.
 • Sledování pomocí datového tarifu: GPS lokátor ve zvolených časových intervalech odesílá informace o svojí poloze na speciální server, kde je možné editovat trasu kudy se pohyboval, za vybrané časové rozmezí. Max. spotřeba dat za měsíc je 50MB, cena je odvislá od nabídek mobil. operátorů.

Další funkce:

 • Odposlech: Po přepnutí GPS lokátoru do režimu odposlech lze po zavolání odposlouchávat zvuky v okolí lokátoru.
 • Nastavení hesla: Pro komunikaci s lokátorem lze nastavit heslo , tak aby odesílal požadované informace pouze na požadované tel. číslo.
 • Upozornění při pohybu: Pokud se lokátor vzdálí na větší, než přednastavenou vzdálenost, odešle varovnou SMS.
 • Lokální uzamknutí (Geo-fence): Tato funkce se nastavuje v případě, že chcete omezit pohyb GPS lokátoru na určitou oblast. V případě, že přístroj opustí vymezenou oblast, odešle varovnou zprávu.
 • Upozornění při překročení rychlosti: Pokud GPS lokátor překročí nastavenou rychlost, odešle varovnou zprávu.
 • Upozornění při nízkém stavu nabití baterie: GPS lokátor odešle varovnou zprávu v případě, že se blíží vybití baterie.
 • ACC alarm: Upozorní uživatele na nastartování motocyklu

Způsob nastavení lokátoru:

 • Všechny požadované funkce jsou nastavovány pomocí SMS zaslané na SIM kartu v lokátoru. Formát těchto SMS je uveden v uživatelském manuálu.

 

Fotogalerie GPS lokátor Helmer LK 507

Poznámka výrobce:

Helmer spolupracuje s předními výrobci GPS sledovacích zařízení. Značka Helmer je tak umisťována na originální produkty, u kterých probíhá důsledná výstupní kontrola kvality a funkčnosti. Nákupem lokátoru Helmer předejdete koupi laciné, čínské, často nefunkční napodobeniny. Jsou osazovány nejkvalitnějšími chipy, které zajišťují vysokou míru přesnosti lokace. Jsou používány kvalitní baterie, které zajišťují maximální možnou dobu provozu.


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše