Všechny prodejny a výdejny mají OTEVŘENO dle standardní provozní doby a opět nabízí všechny služby, na které jste byli zvyklí - prodej a výdej zboží, servis i reklamace. 
 
Google Chromecast 3
Objednací kód: 6424325 Part No.: Google Chromecast 3 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 907 Kč + 2 
 
 
Populární produkt
-31%
 
 
 

Google Chromecast 3

 
 
 
 
Google Chromecast 3 - úplně nová a vylepšená verze populárního streamovacího zařízení od společnosti Google. Zařízení připojíte přes HDMI port do své televize, můžete začít na velké obrazovce jednoduchým způsobem přehrávat obsah z Youtube, Netflix atd.
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 1 599,- Kč 
Cena nyní: 1 099,- Kč 

908 Kč bez DPH

Splátky již od 55 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Google Chromecast 3

Google Chromecast 3 - úplně nová a vylepšená verze populárního streamovacího zařízení od společnosti Google. Pokud zařízení připojíte přes HDMI port do své televize, můžete začít na velké obrazovce jednoduchým způsobem přehrávat obsah z Youtube, Netflix, Google Play Music, Google Play Movies nebo jiných služeb.

Rozdíly oproti staré verzi:

 • Dokáže streamovat 1080p@60fps
 • Nový tvar a řešení připojení
 • Vylepšený a výkonější HW
 • Vylepšní SW aplikace, která predikuje Vaše další kroky a video bufferuje s předstihem

Chromecast obsahuje odlehčenou verzi Chrome OS, ale veškeré ovládání probíhá přes váš smartphone, tablet či počítač. V praxi stačí, když uživatel spustí na svém smartphonu aplikaci jedné z výše uvedených služeb a klikne na příslušné tlačítko. Pokud jsou Chromecast a smartphone připojené na stejné domácí Wi-Fi síti, začne být film či hudba okamžitě přehrávána na vaší televizi.

Nedochází však ke streamingu v pravém slova smyslu. Chromecast totiž jen dostane informaci o obsahu, například o videu z YouTube, který si sám stáhne a začne jej přehrávat. Pokud v mobilním zařízení video začnete přehrávat v určitém čase nebo jej na tento čas během přehrávání posunete, stane se to samé i s videem přehrávaným na televizi.

Chromecast je navíc multiplatformní zařízení, které si rozumí nejen s Androidem, ale také s iOS a počítači s nainstalovaným prohlížečem Chrome. Neobsahuje napájecí adaptér.


 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Napájecí zařízení
LAQ, 8.3.2019 11:34:00

Dva dotazy: 1. jak to funguje bez napájecího zdroje, který není součástí dodávky? 2. umožňuje to nainstalovat aplikaci sledovanitv.cz nebo lepsi.tv Díky za odpověď

Michal Vlachopulos - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 18.3.2019 8:16:00

měl by fungovat i bez napájecího zdroje, napájen pouze s TV.. to druhé bohužel netuším, výrobce neuvádí

Marek, 24.4.2019 7:58:00

Výrobce uvádí napájení přes USB, napájecím zdrojem je tedy jiné zařízení s USB výstupem. Proto by možná bylo vhodné před nákupem ověřit, jestli má vaše televize USB porty schopné napájení. Pokud ne, odkud povedete USB kabel, další možnosti je například použít klasickou USB nabíječku do zásuvky.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
Vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­